نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 اسفند 1391

رجوی تمامی زنان و مردان متاهل را مجبور به طلاق اجباری کرد طلاق را برای مجردها هم مطرح و از ما خواست علل الدوام در ذهن خود زنان خیالی را طلاق دهیم. یادم هست یکی از بچه ها به نام سیامک سعید پور در اعتراض به انقلاب طلاق در نشست سوسن گفت: در اواخر سال 68 به من گفتید با یک زن بیوه در تشکیلات ازدواج کنم من در آن زمان راضی به ازدواج نبودم و با فشار تشکیلات نهایتا این امر را بعنوان یک دستور تشکیلاتی پذیرفتم حالا چه شد بعد از کمتر از یک سال بحث طلاق دادن و جدایی را آوردید و ...

ازدواج و طلاق آنلاین

فوق تخصص ازدواج

مجید محمدی ، انجمن نجات مرکز مازندران، بیست و هشتم فوریه 2013

- چند ماه بعد از ورود اسرا به اشرف کم کم فضای مسئولین و فرماندهان عوض شد ظاهرا همه آنها درگیر مسئله انقلاب طلاق اجباری شدند هر دفعه فرماندهان جدید به لشگرها می آمدند ولی بعد از مدتی مجددا عوض می شدند . فضای بهم ریخته ای بود مسئولین کمتر بالای سر ما بودند و سعی می کردند در این فاصله ما را سرگرم نگه دارند اما آنها وقتی آخر شب و یا موقع شام می آمدند بسیار بهم ریخته بودند و حوصله نداشتند با ما حرف بزنند آنها حوصله هیچ کاری را نداشتند برای ما این سئوال ایجاد شد که در نشست ها چه اتفاقی می افتد که آنها به چنین روزی افتادند ؟

کم کم بحث انقلاب طلاق در میان فرماندهان دسته و اعضای پائین تر آورده شد که در این دوره یک سری از فرماندهان بریدند و موضوع برای ما اسرا روشن تر شد در چنین فضایی رجوی مجبور شد که بحث انقلاب طلاق را در نشست عمومی مطرح کند که در آن زمان نیز تعداد دیگری از افراد جدا شدند که این موضوع مصادف بود با حمله صدام به کویت و به دنبال آن فرستادن بچه ها به خارج و انتقال همه نیروها به زمین مانور کفری و نوژول .
البته در این دوره تمام فعالیت مان شده بود آموزش سلاحهای جدید و مانور با سلاحهایی که صدام در اختیار رجوی گذاشته بود .

- در اردیبهشت سال 70 ( بعد از عملیات کردکشی ) مسئولم ناهید صادقی صدایم زد وقتی به اتاق او رفتم گفت متاهلی یا مجرد ؟ گفتم مجردم بلافاصله گفت قرار شد برادر مسعود برای شما اسرا نشست بگذارد و ورودیه این نشست یک برگ تعهد و طلاق است برایم سئوال شد من که مجردم طلاق یعنی چه ؟ منتظر بودم پاسخ سئوالم را بگیرم البته بعدا متوجه شدم که گویا افراد را تک تک صدا می زدند و همین تعهد را از آنها می گرفتند .

بعد از گرفتن تعهدها نشست دیگری عذرا علوی طالقانی با 60 الی 70 نفر از ما گذاشت و گفت چند روز دیگر برادر با شما نشست دارد و بحث جدیدی را آورده است که بحث انقلاب است موضوع کنار زدن حایل و ذوب شدن در رهبری است تا بتوانیم به خواسته مان که همان سرنگونی است برسیم و ... .

در این نشست مسئولین دیگر نیز بودند از جمله سادات دربندی ( کاک عادل ) وی برای زمینه سازی و مغز شویی افراد گفت همه ما افراد سازمان که در عملیات فروغ بودیم بخاطر وابستگی به خانواده باعث شکست این عملیات شدیم پس برای اینکه بتوانیم رژیم ایران را سرنگون کنیم باید همسران مان را طلاق بدهیم تا دیگر هیچ وابستگی نداشته باشیم ما شکست خوردیم چون متاهل بودیم و ... اگر 24 ساعته در اختیار مسعود و مریم قرار بگیریم آن وقت می توانیم رژیم را سرنگون کنیم .

تعداد دیگری از مسئولین نیز زمینه سازی این نشست را می کردند ولی با توجه به تبلیغاتی که سازمان می کرد و می گفت نیروی مجاهد خلق تمام عیار در راه مبارزه برای سرنگونی است و از همه چیز خود دست شسته این بحثها در تناقض بود و سئوال ما عمیق تر می شد و از خود می پرسیدیم که آنها به دنبال چه چیزی هستند و چه شده که دارند همه سازمان را از بالا و پائین زیر سئوال می برند تا بگویند مسعود و مریم یک عنصر منحصر به فردی هستند و ما باید به آنها تکیه کنیم و بدون آنها هیچ هویتی نداریم؟

بالاخره بحثهای انقلاب طلاق رجوی در اشرف برقرار شد و نه تنها رجوی تمامی زنان و مردان متاهل را مجبور به طلاق اجباری کرد بلکه موضوع را برای مجردین هم مطرح و از ما خواست علل الدوام در ذهن خود زنان خیالی را طلاق دهیم یادم هست یکی از بچه ها به نام سیامک سعید پور در اعتراض به انقلاب طلاق درنشست سوسن گفت در اواخر سال 68 به من گفتید با یک زن بیوه در تشکیلات ازدواج کنم من در آن زمان راضی به ازدواج نبودم و با فشار تشکیلات نهایتا این امر را بعنوان یک دستور تشکیلاتی پذیرفتم حالا چه شد بعد از کمتر از یک سال بحث طلاق دادن و جدایی را آوردید و ... چرا آن ازدواج اجباری و حالا این طلاق اجباری و این همه تهمت ؟

من تازه متوجه شدم که چرا مسئولین ما که به نشست می رفتند و روز به روز بدتر شده و بی حوصله تر بر می گشتند چه بر آنها می گذشت افرادی همچون محمود مهدوی ، حسین ابریشم چی ، مهدی افتخاری و ...

در پایان این نشست ها یک برگ کاغذ دادند تا به صورت مکتوب درخواست طلاقمان را بنویسم من و امثال من که مجرد بودیم نیز این برگه را نوشتیم و تحویل دادیم این نشست ها که حدود سه ماه طول کشید بسیار خسته کننده و تکراری بود .

نکته قابل توجه از توجیهات رجوی در رابطه انقلاب طلاق اجباری در این نشست این بود که می گفت با کوله باری از تجربه تشکیلاتی و فداکاری وارد علمیات فروغ شدیم وقتی پای تنگه رسیدیم یک دفعه خدا یقه ام را گرفت و گفت کجا ، برگرد و باید سازمانت را بتکانی و خانه تکانی کنی و همه حایل ها را کنار بزنی که این حایل زن و شوهر است و تا این حائل را کنار نزنید از سرنگونی خبری نیست .

مجید محمدی

10/12/91

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: انقلاب ایدئولوژیک، ازدواج فرقه ای، طلاق اجباری، فرقه رجوی، مجید محمدی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی