نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

حقیقت آن است که "اشرف " برای دار و دسته رجوی، سرزمین مألوف و موعود به حساب می آید، رهبری مجاهدین به خوبی می داند که در این جهان، زیست بدانگونه که تا به حال در اشرف جاری بوده است ، در هیچ جای دیگر برای آنان ممکن نیست و نخواهد بود. درخواست بازگشت به اشرف، قبل از آن که مبارزه ای منفی با سازمان ملل، تلاش برای بازگشت به سرزمینی است که قانون آن، قانون رجوی است ، تقلای سرگشتگانی است که راه گریز از غربت کنونی را در تب و تاب رسیدن به تک تک نمادها و مکانهای آن سامان جستجو می کنند ...

فرقه رجوی

ایران دیدبان، چهارم مارس 2013

باندتروریست رجوی هم هنجارستیز است و هم هنجارگریز و ضد قانون و از این رو توان و ظرفیت پذیرش یک چارچوب قانونی مانند قرار گرفتن تحت نظارت سازمان ملل را ندارد و لذا هم زمان با انتقال اولین دسته از اعضای این گروه به کمپ لیبرتی به دنبال بهانه برای قطع نظارت و ارتباط کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل بود.

برای برهم زدن سازوکار شکل گرفته توسط سازمان ملل در کمپ لیبرتی بود که بقایای رجوی از مدتها قبل به بهانه جویی از شخص آقای مارتین کوبلر پرداخته و با متهم کردن وی به همدستی با دولت عراق و ضدیت با مجاهدین، تلاش داشتند تا به هر صورت ممکن ارتباط با نماینده ویژه دبیرکل ملل متحد را قطع کند و مانع از انجام اقدامات قانونی سازمان ملل شوند.

در حال حاضر و پس از انفجار خمپاره در کمپ لیبرتی ، رهبری گروه تروریستی مجاهدین بهانه لازم را برای قطع ارتباط با سازمان ملل و جلوگیری از حضور اعضای این گروه در مصاحبه با سازما ملل پیدا نموده است و جالب آنکه این قانون ستیزی را در پوشش اعتراض به عدم امنیت ساکنان پیش می برد، حال آن که سازمان ملل رسماً اعلام داشته است که تنها یک گزینه وجود دارد که کاملاً امنیت و حفاظت برای ساکنان کمپ لیبرتی را گارانتی خواهد کرد و آن بازاسکان به کشورهای ثالث است.

در این میان آنچه بیش از همه خودنمایی می کند اشتیاق بقایای رجوی برای بازگشت به اردوگاه اشرف است . در پیوند با اهداف مجاهدین و یا نیات آمریکا برای بهره برداری از این گروه، تعابیر و تفسیرهای فراوانی از این اشتیاق ارائه می شود، حتی امکان دسترسی به وسایل ارتباطی و یا حفاظت بیشتر از سوی وابستگان به مجاهدین نیز مطرح شده است؛ اما به نظر میرسد هیچیک جوهر و بن مایه چنین مطالبه ای را آشکار نمی سازد.

حقیقت آن است که "اشرف " برای دار و دسته رجوی، سرزمین مألوف و موعود به حساب می آید، رهبری مجاهدین به خوبی می داند که در این جهان، زیست بدانگونه که تا به حال در اشرف جاری بوده است ، در هیچ جای دیگر برای آنان ممکن نیست و نخواهد بود.

این معنا، بحث عمیقی را می طلبد که تبیین کننده عمق اهمیت اشرف ، نه به عنوان یک جغرافیا و قرارگاهی که دارای امکانات ویژه است، بلکه به عنوان "مقر ازلی و ابدی " مجاهدین و مکانی برای عینیت یافتن گروهی است که هیچ ریشه ای در خاک جهان ندارد و آن را وطنی می داند که برای همیشه باید در آن بسر ببرد!

حس تعلق عاطفی - ایدئولوژیک مجاهدین و تک تک نفراتی که اکنون در کمپ لیبرتی به سر می برند - تا هنگامی که هم چنان تحت تصرف اتوریته رجوی قرار دارند - پارامتری است که کمتر درک می شود. درخواست بازگشت به اشرف، قبل از آن که مبارزه ای منفی با سازمان ملل، تلاش برای بازگشت به سرزمینی است که قانون آن، قانون رجوی است ، تقلای سرگشتگانی است که راه گریز از غربت کنونی را در تب و تاب رسیدن به تک تک نمادها و مکانهای آن سامان جستجو می کنند.

حسی که قبل از هر چیز مبین این حقیقت غیرقابل انکار است که موجودیتی به نام ارتش آزادیبخش در عراق زاده شده و در همان عراق خواهد مرد و مطلقاً در نقطه ای دیگر از جهان امکان وجود نخواهد داشت.

-------------

15/12/91
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  دیدگاه،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: اشرف، زندان اشرف، فرقه رجوی، مقر ابدی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی