نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نامه سرگشاده خانم زهرا سادات میرباقری به خانم " مگان رود "

مسئول حقوق بشر امور زنان در سازمان ملل

... من غم بزرگ دیگری نیز دارم و شما را در آن شریک میدانم و درخواست همدردی از شما می کنم و آن اینست که 2خواهر عزیز و یک برادرعزیزم همچنان در کمپ لیبرتی گروگان رهبری کمپ هستند این در حالی است که مادررنج کشده من آرزوی دیدار حتی یک فرزندش را که در لیبرتی گروگان سیاست های غلط مسعود ومریم رجوی هستند، دارد. خیلی مشتاق و علاقمند بودم که می توانستم بعد از حمله ترروریستی اخیر که به کمپ لیبرتی شد با شما دیدار کنم...

خانم زهرا سادات میرباقری

تنها خواسته مادرم بعد از سالها یک تماس تلفنی با فرزندان اسیرش در کمپ مجاهدین خلق در عراق است

نامه سرگشاده خانم زهرا سادات میرباقری به خانم " مگان رود " مسئول حقوق بشر امور زنان در سازمان ملل

زهرا سادات میرباقری، زنان ایران، هشتم مارس 2013

با احترام و سلام های دوستانه

من زهرا السادات میرباقری کاندیدای سابق شورای رهبری سازمان مجاهدین خلق بودم که در سال 2011 میلادی موفق شدم هنگام اجرای یک قرارپزشکی درحالی که سخت بیمار بودم ازکمپ اشرف موفق به فرار بشوم اکنون خیلی خوشحالم که در دنیای آزاد و در اروپا از فشارهای روحی و جسمی شدید این فرقه زندگی می کنم.

خانم مگان رود

گزارش اخیر جنابعالی در مورد برخورد تبعیض آمیز پلیس کانادا با زنان سرخ پوست بومی این کشور را مطالعه نمودم و از احساس مسئولیت انسانی شما نسبت به حقوق بشر و بطور خاص حقوق زنان کمال تشکر را دارم. با مطالعه گزارش جنابعالی در مورد زنان سرح پوست بومی کانادا برآن شدم که شما را از فاجعه ای که در فرقه مجاهدین خلق در مورد زنان وجود دارد ، آگاه سازم.

رهبری فرقه مجاهدین برای بی آینده کردن و اعمال هژمونی فرقه گرایانه خود دستور به طلاق های اجباری اعضا داد و در یک پروسه تدریجی اعضای زن خود را به منظور منصرف کردن آنها از جدایی از سازمان و بازگشت به همسرانشان مجبور به خارج کردن رحم خود کرده اند که یک لیست نزدیک به 100 نفر از این زنان قربانی تهیه شده است که به پیوست برای شما ارسال می گردد.

خانم مگان رود عزیز

من غم بزرگ دیگری نیز دارم و شما را در آن شریک میدانم و درخواست همدردی از شما می کنم و آن اینست که 2خواهر عزیز و یک برادرعزیزم همچنان در کمپ لیبرتی گروگان رهبری کمپ هستند این در حالی است که مادررنج کشده من آرزوی دیدار حتی یک فرزندش را که در لیبرتی گروگان سیاست های غلط مسعود ومریم رجوی هستند، دارد.

خیلی مشتاق و علاقمند بودم که می توانستم بعد از حمله ترروریستی اخیر که به کمپ لیبرتی شد با شما دیدار کنم . خیلی خوشحال می شوم که بتوانم با شما دیداری داشته باشم.

همچنین خواهشمندم ترتیبی داده شود که بتوانم من یا مادرم ، اگردیداری مقدور نیست با این عزیزان خود داشته باشیم ، حداقل بتوانیم تماسی تلفنی داشته باشم و از حال آنها جویا شویم.

این نقض بنیادین حقوق زنان است که مریم رجوی و رهبران کمپ اشرف برای خبر سلامتی اعضا و خانواده های سازمان کمترین بهایی قائل نیستند .

میدانید که در آستانه 8 مارس وروز جهانی زن قرار داریم زنان این کمپ از کمترین حقوق بنیادین خود که دادن خبر سلامتی به خانواده خود و پدران و مادران دردمند محرومند به اضافه اینکه حق ازدواج و نگهداری کودکان از آنها محروم شده اند .

خانم مریم رجوی خود را رئیس جمهور خودخوانده می داند و یک بخش از سازمان مجاهدین را تحت عنوان " شورای ملی مقاومت " و جبهه همبستگی ملی!!" متشکل کرده و خودش را هم رئیس جمهور و شوهرش مسعود رجوی را هم رهبر ایدئولوژیک آن اعلام کرده اند. این زن و شوهر در حالیکه همه زنان و مردان عضو مجاهدین اجبارا باید از همسرانشان طلاق می گرفتند، در طی 23سالی که من در سازمان مجاهدین بودم بارها ازحقوق زنان وآزادی های انسانی صحبت کرد ، ولی اکنون تمام این حقوق حتی اولیه ترین حقوق زنان ازآنها محروم شده است .

خانم مگان رود روز جهانی زن را به جنابعالی و همکارانتان تبریک می گویم وآرزومندم که شما نیز اقدامات خود را برای انتقال اعضا این سازمان از کمپ موقت لیبرتی به کشورهای ثالت مبذول دارید. مطلع هستید که مریم رجوی برای حفظ منافع خود و همسرش مسعود رجوی قصد دارد قربانیان مستقر در کمپ لیبرتی را با موضوع بازگشت آنها به کمپ اشرف به بن بست بکشاند. از جنابعالی تقاضا دارم که اعمال نقض حقوق انسانها در کمپ لیبرتی وبویژه زنان را که توسط سازمان مجاهدین خلق ومریم رجوی رهبری می شود ، محکوم کنید .

 و با احترامات فراوان

زهرا سادات میرباقری
7 مارس 2013

رونوشت به:
دفتر یونامی در بغداد
آنتونیا رادوز
صلیب سرخ
کمیساریای عالی پناهندگان

...............................................

19/12/91
طبقه بندی: زنان، 
برچسب ها: مگان رود، مسئول حقوق بشر امور زنان، سازمان ملل، صلیب سرخ، کمیساریای عالی پناهندگان، دفتر یونامی در بغداد،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی