نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک مسئول جدا شده از سازمان مجاهدین خلق شرایط اعضای این سازمان را در اروپا بسیار سخت و تاسف بار توصیف و تاکید کرد وضعیت این افراد نه فقط در پایگاه لیبرتی بلکه در هر مکانی به علت سیاستهای افراطی سازمان بسیار سخت و پیچیده است.

خانم مریم سنجابی

وضع اعضای مجاهدین در اروپا و دیگر نقاط تاسف بار است

منبع:  رسانه های عربی
شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
به گزارش پایگاه اینترنتی اشرف نیوز ، یک مسئول جدا شده از سازمان مجاهدین خلق شرایط اعضای این سازمان را در اروپا بسیار سخت و تاسف بار توصیف و تاکید کرد وضعیت این افراد نه فقط در پایگاه لیبرتی بلکه در هر مکانی به علت سیاستهای افراطی سازمان بسیار سخت و پیچیده است.
مریم سنجانی تصریح کرد مسئولان سازمان مجاهدین خلق در شرایط کنونی می کوشند شرایط اعضای این سازمان را در لیبرتی بسیارغیر انسانی نشان دهند و دولت عراق و نماینده سازمان ملل متحد را در عراق تحت فشار قرار دهند اما علت شرایط سخت اعضای مجاهدین خلق در اروپا نیز سیاستهای افراطی این سازمان است.
این مسئول سابق سازمان مجاهدین خلق گفت :« سازمان ملل متحد یا دولت عراق مسبب سختی شرایط در لیبرتی نیستند بلکه اعضای این سازمان در اروپا که بیشتر در فرانسه و به ویژه حومه پاریس به سر می برند شرایطی مشابه شرایط ساکنان پادگان اشرف و لیبرتی را دارند. 


 ........................

نوید رهایی

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  خانم مریم سنجابی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: فرقه رجوی در اروپا، وضعیت مجاهدین، مریم سنجابی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی