نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

انفجار بمب و کوکتل مولوتف در نقاط پر جمعیت باعث آسیب رسانیدن به کودکان و نوجوانان شده و آنگاه تصاویر آنرا به گونه ای که خود می خواهند در فضای مجازی با مظلوم نمایی و اشک ریختن برای همان مردم بی گناه و آسیب دیده، به نفع خویش انتشار بدهند. و این در حالی است که خانواده های ایرانی سالهاست بخاطر صداهای انفجار و زخمی شدن نوجوانان و کودکانشان در رنج و زحمت و نگرانی هستند.

چهارشنبه سوری
تلاش برای نابود کردن فلسفه چهارشنبه سوری و مبدل کردن این آیین مهر و دوستی به کشتار


حامد صرافپور، دهم مارس 2013


چندی است که سران فرقه مجاهدین برای گریز از بحرانی که آنان را (چه از بیرون و چه از درون) دچار لرزه و سردرگمی و آشوب نموده است، به تکاپو انداخته تا مثل سالهای گذشته آیین شادی بخش و سراسر مهر و دوستی چهارشنبه سوری که آغازگر جشن بزرگ نوروز است را به هرج و مرج و نفرت و کینه و کشتار سوق داده و آرامش و آسایش را از خانواده های ایرانی سلب نمایند. برای اینکار از هفته های گذشته تاکنون شعار محوری این فرقه (که به هیچ عنوان نمی تواند بدون خشونت و ترور و بحران به حیات خود ادامه دهد) این بوده که «جشن چهارشنبه سوری را بایستی به کارزار مبارزه مبدل نمود»، و در این راستا به اشکال مختلف آموزشهای ساخت و نحوه استفاده از بمب و کوکتل مولوتف را در دستور کار خود قرار داده و در فضای مجازی انعکاس می دهند.

چنانکه مشاهده می شود، سران این فرقه مخرب و وطنفروش (و در رأس آنها مسعود و مریم رجوی) که سالهای طولانی در خدمت دشمنان ایران زمین قرار داشته و دهها هزار جوان ایرانی را به میادین مرگ و کشتار فرستاده اند، اینک در اوج بحران و لرزه فروپاشی می خواهند قطار آزادی را با استفاده از بمبهای ناپالم و کوکتول مولوتف به مقصدی که به زعم خودشان صلح و آزادی و عدالت و دمکراسی است برسانند!!!. وظیفه ملی-میهنی و انسانی و دمکراتیک هر ایرانی است که در برابر این اقدام آشکار ضد بشری، ضد ایرانی و ضد فرهنگی رجوی و فرقه مافیایی او سکوت نکرده و ضمن دادن آگاهی های لازم به دوستان و آشنایان و فرزندان خویش، با نوشتن مطالب آگاهی بخش در فضاهای مجازی و ارسال نامه های اعتراضی به انجمنهای حقوق بشری و فرهنگی، مانع شوند که این آیین بسیار ارزشمند ایرانی مورد سوء استفاده یک گروه تروریستی قرار گرفته و فلسفه روشنایی بخش آن که همانا برافروختن چراغ دانش و نور آگاهی در جامعه انسانی است، به مرور زمان مبدل به یک آیین سراسر خشونت و ترور و وحشت در فضای اجتماعی شود و این فرقه مخرب مافیایی (علاوه بر آسیب های اجتماعی و سیاسی که طی سی سال گذشته به جامعه ما وارد نموده است)، فرهنگ و آیین سرزمین مهر را نیز به نابودی و تنش بکشانند.

بی تردید جوانان ایرانی بخوبی می دانند و نشان داده اند که برای همیشه گروههای تروریستی و خشونت طلب را به زباله دان تاریخ سپرده و دوران نوین دیالوگ و گفتگو را که زبان انسانی است در فضای اجتماعی و سیاسی و فرهنگی این سرزمین رقم زده اند، با اینحال نباید این تهدید را در نظر نگرفت که فرقه رجوی مهارت زیادی در رنگ عوض کردن دارد و به هیچوجه با نام و عنوان مجاهد خلق وارد نمی شوند و در فضاهای مجازی با سوء استفاده از نامها و اسامی و عناوین مورد علاقه مردم و جوانان وارد شده و تلاش می کنند -با شیوه های کنترل نیرو و متدهای مختلفی که بر افراد موثر است- گام به گام فضا را به سمتی که می خواهند کانالیزه نمایند. به این علت است که همه ما بایستی نسبت به این حرکت های تروریستی و خشونت بار که طی سالهای گذشته باعث آسیب رسیدن به تعداد زیادی از هموطنان شده است هوشیار باشیم و بدانیم که سران فرقه رجوی در تلاش هستند با ایجاد بمبهای مختلف:

نخست اینکه فضای شور و نشاط و شادی جشن بزرگ چهارشنبه سوری را به آشوب و بلوا بکشانند.

دوم اینکه با انفجار بمب و کوکتل مولوتف در نقاط پر جمعیت باعث آسیب رسانیدن به کودکان و نوجوانان شده و آنگاه تصاویر آنرا به گونه ای که خود می خواهند در فضای مجازی با مظلوم نمایی و اشک ریختن برای همان مردم بی گناه و آسیب دیده، به نفع خویش انتشار بدهند. و این در حالی است که خانواده های ایرانی سالهاست بخاطر صداهای انفجار و زخمی شدن نوجوانان و کودکانشان در رنج و زحمت و نگرانی هستند.

در یک کلام: چهارشنبه سوری را باید به زیباترین شکل ممکن برگزار نمود و اجازه نداد این آیین مهر و دوستی و روشنایی که نشانه ای از آغاز بهاران عشق و آگاهی است، ابزاری برای سوء استفاده گروههای تروریستی چون فرقه رجوی شود. باید به یاد داشت که این فرقه، در بحران شدید داخلی و خارجی قرار گرفته و دست به هر اقدام جنایتکارانه ای برای برون رفت از این بحرانها خواهد زد، همانطور که برای مدتی اعتراضات مردم عراق را ابزاری برای به آشوب کشانیدن فضای سیاسی-اجتماعی عراق نموده بود، و همانطور که با ایجاد درگیری بین ساکنان اشرف و پلیس عراق، کشت و کشتار و خونریزی بپا نمود و تلاش کرد توجهات جامعه بین المللی را به سوی خود سوق داده و بحرانهای درونی خود را تحت الشعاع آن قرار دهد. هوشیاری ما، بی تردید این توطئه های فرقه تروریستی رجوی را خنثی خواهد نمود.

هرچه باشکوهتر باد آیین شورانگیز چهارشنبه سوری، سرآغاز گرما و روشنای بهاران در سرزمین مهر

حامد صرافپور
9 مارس 2013
طبقه بندی: افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای حامد صرافپور، 
برچسب ها: چهارشنبه سوری، منافقین، حامد صرافپور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی