نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فراخوان
در هرکشوری که هستید یک نامه برای سازمان ملل(U N) بنویسید  و از آنها بخواهید که پروسه انتقال آنها به جهان امن و آزاد را تسریع کرده و از چتر مغز شویی فرقه ای آنان را بیرون بکشند. با تقدیم نامه ای به صلیب سرخ منطقه و شهر خود بصورت حضوری از آنها بخواهید که این نامه را که خطاب به عزیز خود نوشته اید به دست او برسانند . نامه خطاب به عزیزتان باشد و به او اطینان دهید که در زمینه هایی میتوانید کمکش کنید, شماره تلفن, ایمیل یا یک راه تماس دیگری برایش بگذارید, کپی این نامه را هم برای سفارت های دولت عراق ارسال و از آنها نیز همین درخواست را داشته باشید. ضمن ارسال کپی نامه صلیب سرخ برای سفارت عراق، در نامه جداگانه ای نگرانی خود را برای جان عزیزتان و درخواست انتقال سریع به جهان آزاد و امن را نیز به آنها منتقل کنید...

خانواده ها
کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، یازدهم مارس 2013


بسیاری از خانواده ها ایام درازی است که چشم انتظار دیدار عزیزانشان هستند , عزیزانی که روزی به عشق

خدمت به وطن به مجاهدین پیوستند و متاسفانه توسط یک فرقه ارتجاعی به اسارت ذهنی و جسمی گرفتار شدند .

بسیاری از خانواده ها سالیان است که از عزیزانشان بیخبرند, تلاش برای خبرگرفتن از عزیزشان یا با شکست مواجه شده ,چرا که در فرقه هیچ راه ارتباطی مستقیمی باز نیست ویا این تلاشها به کانال مجاهدین افتاده که قصد سوأستفاده و فریب و اخاذی داشته اند وخواسته اند که خانواده ها را نیز به خدمت اعمال ضد میهنی خود در آورند , متاسفانه به دلیل استفاده از نام مستعار و گذشت ایام جداشده های این سازمان هم کمتر میتوانند با عکس قدیمی یا نام اصلی کسی را شناسایی و از وضعیتش خبر دهند .

و باز بسیاری از خانواده ها با توجه به وضعیت روبه اضمحلال این فرقه و غیر قابل پیش بینی بودن حرکات آتی توسط رهبران آن به حق نگران جان عزیزانشان هستند که مبادا بازیچه نیات شوم آنها شوند .

راه حل چیست ؟

- در هرکشوری که هستید یک نامه برای سازمان ملل (یونامی ) بنویسید ( ترجیحا انگلیسی ) و از آنها بخواهید که پروسه انتقال آنها به جهان امن و آزاد را تسریع کرده و از چتر مغز شویی فرقه ای آنان را بیرون بکشند .

- با تقدیم نامه ای به صلیب سرخ منطقه و شهر خود بصورت حضوری از آنها بخواهید که این نامه را که خطاب به عزیز خود نوشته اید به دست او برسانند . نامه خطاب به عزیزتان باشد و به او اطینان دهید که در زمینه هایی میتوانید کمکش کنید, شماره تلفن , ایمیل یا یک راه تماس دیگری برایش بگذارید , کپی این نامه راهم برای سفارت های دولت عراق ارسال و از آنها نیز همین درخواست را داشته باشید.

- ضمن ارسال کپی نامه صلیب سرخ برای دولت عراق ( سفارت ) در نامه جداگانه ای نگرانی خود را برای جان عزیزتان و درخواست انتقال سریع به جهان آزاد و امن را نیز به آنها منتقل کنید .

- نتیجه تلاشهایتان را برای ما یا انجمن های فعال در این زمینه ارسال کرده تا از راههای دیگر نیز بتوانیم خبر را به عزیزشما که در اسارت مجاهدین است برسانیم تا دلگرمی از اینکه کسی هنوز به یاد اوست و چشم انتظارش نشسته او را در آن شرایط سخت و توانفرسا قوت و اراده ببخشد.

در حد توان بخاطر تجارب مشترک اعضای کانون وبلاگنویسان در این راه یاریتان خواهیم کرد .
..............
91/12/22طبقه بندی: نجات یافتگان، 
برچسب ها: فراخوان، نجات یافتگان، یو ان، یونامی، سازمان ملل، فرقه رجوی اشرف لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی