نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ابراهیم خدابنده، عضو جداشده منافقین گفت: همان گونه که آنها در ترور و کشتار ۱۷ هزار و ۲۰۰ نفر از هموطنان‌مان دست داشتند، یقین دارم در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیز گروهک مجاهدین برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری داشته است.

تروریست

فارس چهارشنبه، ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ / ۰۲ جمادی‌الاول ۱۴۳۴ / ۱۳ مارس ۲۰۱۳

ابراهیم خدابنده، عضو جداشده منافقین گفت: یقین دارم در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیز گروهک مجاهدین برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری داشته است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس که آیا گروهک مجاهدین در ترور دانشمندان ایرانی دست داشته‌اند، گفت: همان گونه که آنها در ترور و کشتار ۱۷ هزار و ۲۰۰ نفر از هموطنان‌مان دست داشتند، یقین دارم در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیز گروهک مجاهدین برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری داشته است.

عضو سابق سازمان منافقین بیان داشت: آنها حتی در این مسیر از ترور یک کارگر ساده نیز نمی‌گذرند و به خاطر اینکه یک کارگر ریش گذاشته و عکس امام را در مغازه و محل کارش نصب کرده او را ترور می‌کنند تا نهایت کینه‌توزی خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دهند.

خدابنده با اذعان به مزدور بودن نظام غرب تصریح کرد: در این ترور‌ها و کشتاری که منافقان و مجاهدان به راه می‌اندازند، بیشترین قربانی جوانانی هستند که صادقانه می‌خواهند در مسیر آبادانی کشور گام بردارند ولی اعضای آنها از طریق شبکه‌های اجتماعی به ویژه فیس‌بوک سعی می‌کنند در کنار جذب نیرو افکار و اندیشه انحرافی در جوانان به وجود آورند.

وی که در حاشیه نمایشگاه دگردیسی منافقین در اردبیل با خبرنگار فارس در اردبیل گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: سازمان مجاهدین خلق(منافقین) با خروج از کشورمان سعی کردند هم‌تراز با امپریالیسم جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران شیطنت کنند.

وی گفت: هرچند در اساسنامه شورای ملی مقاومت مبارزه با امپریالیسم جهانی گنجانده شده بود که سال‌های بعد این بند را از اساسنامه پاک کردند اما امروز شاهد آن هستیم که این فرقه ضاله امروز به امپریالیسمی وابسته است که قرن‌ها در حق ملت ایران ظلم و تعدی کرده‌اند.

خدابنده افزود: در نشست‌هایی که در پاریس برگزار شد آنها عملاً حمایت آمریکا و دیگر سرد‌مداران جبهه کفر را از این گروهک آشکار کردند و گروهکی که در ابتدا شعار مبارزه با آمریکا را سر می‌داد به دامن آنها افتاد.

عضو سابق سازمان مجاهدین(منافقین) بیان داشت: سران مجاهدین خلق(منافقین) با گذشتن از همه داشته‌ها و حتی خانواده‌ خود در نهایت سرمستی و بی‌عقلی کارهایی علیه ملت ایران انجام دادند که نه تنها در اساسنامه و حرکت اولیه‌شان معمول و مرسوم نبود بلکه بعدها ادعای دروغین آنها را بیش از گذشته روشن کرد.

وی ادامه داد: رجوی ما را از خانواده و اهل و عیال‌مان دور کرد تا ما به محوریت‌ و موضوعی خاص دلبستگی نداشته باشیم و بتوانیم بدون نگرانی به کارها و خواسته‌هایی که از ما داشتند عمل کنند.

خدابنده گفت: این گروهک نه تنها به نهاد مقدس خانواده اهمیت نداد بلکه شاخصه عاطفه، دلبستگی به خانواده، زن و فرزند و بسیاری دیگر از وابستگی‌های روحی و روانی ما را سعی کرد در نطفه خفه کند.

عضو سابق سازمان منافقین به دو حرکت منافقان در جذب پول و نیرو اشاره کرد و افزود: دختر بنده زمانی که از وضعیت من مطلع شد از طریق صلیب سرخ در دفتر لندن خواست تا نامه‌ای را به دست من برساند اما این نامه تحت فشار بعد از چند سال از نوشته شدن آن به دستم رسید و در حالی که دختر بنده از من اجازه ازدواج خواسته بود وقتی تماس گرفتم تا اجازه ازدواج دهم فهمیدم دخترم دو فرزند دارد.

وی در ادامه اظهار داشت: آنچه که در فرقه‌ها و گروهک‌های مختلف مشهود به نظر می‌رسد، دو چهره متفاوت از آنچه که می‌گویند و همچنین آنچه که در دلشان است، کاملاً مغایر هم است به طوری که بیشتر سعی می‌کنند در مورد رعایت حقوق زنان، بحث دموکراسی و آزادی شعارهای تبلیغاتی بدهند.

وی بیان داشت: زنان در سازمان منافقین بیشترین قربانیان هستند و استثمار و بی‌توجهی به آنها در درون سازمان نهادینه شده است، به طوری که آنها با ایده‌هایی متفاوت سعی می‌کنند زن و شوهر حتی به مرحله طلاق و جدایی کشانده شوند، در حالی که در نهایت خباثت و شیطنت رجوی برای خود حرمسرا درست کرده است تا سوء استفاده‌های جنسی در دستور کار قرار گیرد.

عضو سابق سازمان منافقین به فرار چندین زن گرفتار در دامن این گروهک اشاره کرد و افزود: مجاهدین نه تنها به حقوق زنان بی‌اعتنایی می‌کنند، بلکه بندهای مخوفی را ایجاد کرده‌اند تا زنان خیانت‌کار و عاصی را در آنجا مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار دهند.

خدابنده ادامه داد: این گروهک در ۲۳ سال گذشته از هر کشوری ویزا خواسته رد کرده‌اند، چرا که سیاست‌مداران موثر اروپایی نه تنها دوست ندارند از این گروهک حمایت کنند بلکه از ورود اعضای آنها به داخل کشورشان جلوگیری می‌کنند.

وی به سیاست دو گانه آمریکا در برابر این گروهک اشاره کرد و افزود: اعضای شاخص این گروهک حتی با لابی صهیونیسم نیز نتوانستند رضایت اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها را در ورود به کشورهای اروپایی و آمریکایی فراهم آورند، چرا که خود آنها نیز اعتمادی به این گروهک تروریستی ندارند.

عضو سابق گروهک منافقین با اعلام اینکه این گروه به لحاظ سیاسی و اجتماعی در بن‌بست مطلق قرار گرفته است، ابراز داشت: ۴۰۰ نفر از اعضای این سازمان با اخراج از اردوگاه اشرف گرفتار و سرگردان بوده و اخیراً شنیدیم که آمریکایی‌ها با دادن یک پایگاه نظامی در خاک عراق سعی می‌کنند از آنها حمایت کنند.

خدابنده به روش‌های مختلف جذب نیرو برای این گروهک با عناوین انجمن ایرانیان، انجمن زنان، بنگاه‌های کاریابی و خبری اشاره کرد و گفت: خبرنگارانی را سراغ داریم که بدون اینکه با ماهیت این گروهک آشنا باشند با آنها در ارتباط هستند و ناخواسته برای آنها خبر و گزارش تهیه می‌کنند.

وی خطاب به جوانان اظهار داشت: جوانان ما نباید به خاطر کار و درآمد به تبلیغات آنها زود اعتماد کنند، بلکه ضروری است در برابر چنین تفکرات الحادی مصونیت رفتاری و اخلاقی خود را حفظ کرده و با مشورت گرفتن از بزرگان در این زمینه ورودی مدبرانه داشته باشند.

عضو سابق سازمان منافقین یکی دیگر از ویژگی‌های این گروهک را دروغ‌گویی سلسله‌مراتب در این مجموعه اعلام کرد و افزود: بنده به چشم خود دیدم که مسعود رجوی به مریم رجوی به قصد فریب دروغ می‌گوید و این دروغ گویی در ذات این سازمان نهادینه شده به طوری که آنها برای رسیدن به هدف خود به هر ترفند و جنایتی دست می‌زنند تا شاید بتوانند با ابزار دروغ بزرگتر روند حرکتی خود را به صورت موقت حفظ کنند.

وی دلیل حمایت صدام از منافقین را استفاده کردن از برخی اطلاعات و نیروهای در بند این گروهک اعلام کرد و گفت: بر اساس اسناد و مدارک مشخص شد صدام با مسعود رجوی حتی سال‌های قبل در ارتباط بوده و علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه‌هایی را انجام می‌دادند و چنین خیانتی در ذات این گروهک و اعضای آن مشهود است.

خدابنده در مورد عملیات مرصاد اظهار داشت: بنده در دبی بودم که شنیدم عملیات مرصاد آغاز شده و تا خودم را به عراق برسانم فهمیدم که این عملیات با شکست پایان یافته است ولی بعداً فهمیدم این حمله بر اساس یک استراتژی کذایی تعریف شده از سوی آمریکا و رژیم بعث عراق انجام شده است.

26/12/91 

..............................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: پرونده،  افشاگری،  اسراییل، مجاهدین،  خیانت ،  عملیات تروریستی،  نجات یافتگان،  آقای ابراهیم خدابنده، 
برچسب ها: ابراهیم خدابنده، ترور دانشمندان هسته ای، منافقین تروریست، موساد مجاهدین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی