نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

به گزارش خبرگزاری فرانسه " نخست وزیر آلبانی روز شنبه با صدور بیانیه ای ضمن اعلام آمادگی کشورش برای اعطای پناهندگی به 210 تن از اعضای گروه مجاهدین خلق گفت که دولت تیرانا بنا به دلایل انساندوستانه حاضر است به اعضای این گروه که هم اکنون در پایگاه لیبرتی بغداد هستند، پناهندگی بدهد.

سالی بریشا

اگر خلاصه ای از کارنامه سیاه فرقه تروریستی رجوی برای نخست وزیر آلبانی "سالی بریشا " ترجمه و تفسیر شود، هرگز مرتکب اشتباه خطرناک نمی شود.

اعلام آمادگی آلبانی برای اعطای پناهندگی به اعضای مجاهدین

منبع:  رسانه های غــربی

دولت آلبانی اعلام کرد که حاضر است به  اعضای گروه مجاهدین خلق پناهندگی اعطا کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه "سالی بریشا " نخست وزیر آلبانی روز شنبه با صدور بیانیه ای ضمن اعلام آمادگی کشورش برای اعطای پناهندگی به 210 تن از اعضای گروه مجاهدین خلق گفت که دولت تیرانا بنا به دلایل انساندوستانه حاضر است به اعضای این گروه که هم اکنون در پایگاه لیبرتی بغداد هستند، پناهندگی بدهد.

در بیانیه دولت آلبانی آماده است این اقدام در پی درخواست دولت آمریکا و سازمان ملل صورت می گیرد.

بنا به گزارش خبرگزاری فرانسه "مارتین کوبلر" نماینده سازمان ملل در عراق و "باربارا لیف" مشاور دستیار وزارت خارجه آمریکا روز شنبه در این باره و دیگر تمهیدات امنیتی با مقامات آلبانی گفتگو کرده اند.

گفتنی است سرکردگان گروه مجاهدین خلق در واکنش به این تصمیم دولت آلبانی ضمن استقبال از آن گفتند که این مساله جدیدی نیست و دولت آلبانی در ماه نوامبر سال گذشته موافقت خود را با پذیرش برخی از اعضای این گروه اعلام کرده بود.

هم اکنون نزدیک به 3 هزار تن از اعضای گروه مجاهدین از پایگاه سابق این گروه در شهر اشرف منطقه دیالی به پایگاه سابق نظامیان آمریکایی در بغداد (کمپ لیبرتی) منتقل شدند. مقامات گروه مجاهدین اخیرا اعلام کردند خواستار اعطای پناهندگی آمریکا به اعضای این گروه هستند.

 سرکردگان گروه مجاهدین به اعضای این گروه اجازه ارتباط با خارج را نمی دهند و بسیاری از اعضای این گروه به صورت ایزوله در اردوگاه متعلق به این گروه نگهداری می شوند.

گروه مجاهدین سابقه فعالیت های گسترده تروریستی را در کارنامه خود دارد . این گروه تا کنون دهها هزار نفر از مردم و مسئولان دولتی جمهوری اسلامی را به شیوه ترور حذف فیزیکی کرده است.

این گروه همچنین در دوران جنگ تحمیلی هشت ساله صدام علیه کشورمان، در صف ارتش عراق با نیروهای ایرانی می جنگید.
 ........................

۲۷ اسفند ۱۳۹۱



گروهک منافقین پیشنهاد آلبانی را رد کرد


گروهک تروریستی منافقین پیشنهاد دولت آلبانی برای اعطای پناهندگی به 210 عضو این گروهک را رد کرد.
 

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الجزیرة»، گروهک تروریستی منافقین، پیشنهاد آلبانی را که برای استقبال از 210 عضو این گروهک اعلام آمادگی کرده بود، رد کرد.

این درحالی است که نخست‌وزیر آلبانی پس از نشست دیروزش با معاون وزیر خارجه آمریکا و فرستاده ویژه سازمان ملل به عراق اعلام کرده بود که دولتش با انگیزه‌ای کاملا انسانی برای استقبال از 210 عضو منافقین آمادگی دارد. این افراد در حال حاضر در پایگاه «لیبرتی» واقع در بغداد اقامت دارند.

اما «شاهین قبادی» سخنگوی شورای ملی مقاومت از پاریس در گفت‌وگو با آسوشیتدپرس اظهار داشت: ما از کمک دولت «تیرانا» قدردانی می‌کنیم.

تیرانا پایتخت آلبانی است.

وی افزود: این شورا نمی‌تواند با پیشنهاد پناهندگی برای تعداد کمی از اعضای سازمان مجاهدین خلق موافقت کند. این در حالی است که سازمان ملل اعلام کرده است بیش از 3000نفر در پایگاهی در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد، اسکان دارند.

قبادی پس از آنکه، لیبرتی را یک زندان توصیف کرد، کوپلر را به تداوم سیاست‌هایش به نفع نظام ایران و تحرک علیه امنیت ساکنان پایگاه لیبرتی متهم کرد.

وی گفت: تنها گزینه‌های مورد بررسی، انتقال تمام ساکنان لیبرتی به آمریکا یا اروپا یا بازگرداندن همه آنها به اردوگاه اشرف در نزدیکی مرزهای ایران و دادن حق اقامت به آنها است.

خبرگزاری فارس

28/12/91

 




طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: اعلام آمادگی، پناهندگی، اعضای مجاهدین، آلبانی منافقین، تروریست پذیر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی