نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 8 فروردین 1392

گروهک تروریستی منافقین که در بدو پیدایش از طریق حمله به بانک­ها و سرقت­های مسلحانه، منابع مالی خود را تامین می نمود، پس از انقلاب بطور اخص، با دریافت پول از صدام در رژیم بعث منابع مالی خود را برای اقدامات تروریستی فراهم می نمود،

جاسوس تروریست

در زمانی که سازمان ملل برنامه نفت در برابر غذا را در رابطه با عراق دنبال می­نمود، صدام سهمیه روزانه 30 هزار بشکه نفت برای منافقین در نظر گرفت

تروریست هایی که روی کنج خوابیده اند

انجمن دفاع از قربانبان تروریسم: در چند دهه اخیر مجاهدین خلق همواره یک فرقه تروریستی رازآلوده و معما گونه بوده است. از زندگی مخفی مسعود رجوی تا منابع مالی و میزان دارائی های این فرقه. عوامل فرقه برای برنامه های خود بی محابا خرج می کنند. گویی روی گنج قارون نشسته باشند. آنها برای تنها ده دقیقه سخنرانی یک سیاستمدار سابق آمریکایی در جمع شان و به نفع شان حاضرند تا بیش از بیست هزار دلار هزینه کنند. دست به جیب بودن عوامل فرقه مجاهدین خلق در شرایطی که اقتصاد جهانی هنوز با بحران های جدی روبه روست این سوال را در ذهن متبادر می سازد که رجوی ها این همه پول را از کجا می آورند؟

کمک های هنگفت ماهانه صدام و سرمایه گذاری این کمک ها

گروهک تروریستی منافقین که در بدو پیدایش از طریق حمله به بانک­ها و سرقت­های مسلحانه، منابع مالی خود را تامین می نمود، پس از انقلاب بطور اخص، با دریافت پول از صدام در رژیم بعث منابع مالی خود را برای اقدامات تروریستی فراهم می نمود، این امر بویژه در زمان حمله عراق به کویت، بواسطه خوش خدمتی­ فرقه تروریستی منافقین در سرکوب شیعیان و کردها به صدام، نمود بارزی یافت، امری که با گرفتن عکس و وجود تصاویر متعدد مستدل گردیده است. منافقین مقادیر هنگفتی از پول­های اهدائی صدام را به اروپا انتقال داده اند (که بعدها در جریان دستگیری مریم قجر در فرانسه نیز بخشی از این پول ها کشف و توسط فرانسه ضبط می گردد) این اطلاعات سپس با اسنادی که در هنگام سقوط صدام به دست عراقی ها می افتد و بخشی از آن آشکار گردید، مورد تایید همگان قرار گرفت.

 همچنین در زمانی که سازمان ملل برنامه نفت در برابر غذا را در رابطه با عراق دنبال می­نمود، صدام سهمیه روزانه 30 هزار بشکه نفت برای منافقین در نظر گرفت و از انجایی که افراد این سازمان تابعیت عراقی نداشتند، لاجرم می توانستند نفت را بفروشند، و پول حاصل از فروش نفت را در کشورهای اروپایی و امریکا و کانادا و در قالب سرمایه گذاریهای پوششی قرار داده و سود سرشاری را نصیب خود نمایند. منافقین همچنین با تشكیل انجمن‌ها و سازمان‌های خیریه در اروپا و آمریكا تلاش می‌كنند تا از افراد ناآگاه به نام كمك به كودكان بی‌سرپرست و یا  در قالب طرح‌های مشاركت خیریه به تامین منابع مالی مورد نیاز فرقه مبادرت نمایند. همچنین در پوشش موسسات گوناگون از جمله تاسیس انجمن پوششی به نام "حزب حقوق بشر و دموكراسی در ایران" به تامین منابع مالی خویش مبادرت می نمایند.

پولشویی و کلاهبرداری از مردم اروپا

فرقه مجاهدین خلق در کشورهای اروپایی با تاسیس سازمان و موسسات خیریه و به نام جمع آوری کمک برای کودکان بی سرپرست و نیازمند ایرانی دست به کلاهبرداری های هنگفتی زد. سوئیسی ها از جمله کسانی بودند که در سطح گسترده هدف کلاهبرداری عوامل فرقه مجاهدین خلق قرار گرفتند.

اعضای وابسته به این گروهک با مراجعه به شهروندان سوئیسی و نشان دادن تصاویری از کودکان نیازمند کمک، از آنها تقاضای کمک می کرده اند. این افراد گاها تا مبالغ هنگفتی از مردم سوئس دریافت می کرده اند. بعدها با دخالت پلیس مشخص می شود که موضوع کلاهبرداری بوده است.

 یکی از مالباختگان "کلوس اتر "( Klaus Etter)  است وی در این خصوص در مصاحبه با هفته نامه آلمانی زبان "بئوباختر" (beobachhter) گفته است: در دیدار دو ایرانی با وی که خود را وابسته به "سازمان کمک به ایران " معرفی کرده اند و مدعی بوده اند که برای کودکان بی سرپرست ایرانی کمک جمع آوری می کنند جمعا مبلغ 29000 هزار فرانک سوئیس کمک کرده است.

اتر با اشاره به اینکه وی  به این واقعیت که پول ها چگونه هزینه می شده است توجه نداشته  اظهار می دارد یکی از دوستانم  که به این گروه کمک می کرده با تماس تلفنی از من خواست تحقیق کنم تا مطمئن شوم آیا واقعا این پول ها برای کودکان مصرف می شود یا خیر"

اتر برای روشن شدن موضع به شماره تلفن خوابگاهی که دو کلاهبردار وابسته به مجاهدین خلق به وی داده اند تماس می گیرد و متوجه می شود که هیچ کودکی در آنجا زندکی نمی کند. موضوع به پلیس کشیده می شود . تحقیقات پلیس نشان می دهد یکی از افراد متقاضی دریافت کمک برای کودکان بی سرپرست شخصی به نام بهاری فر و عضو فرقه تروریستی مجاهدین خلق بوده است.

بهاری فر در سال 1987 به دلیل فعالیت های غیر قانونی از پاریس اخراج شده و در سال 1988 به خاطر تماس و دخالت های رجوی دوباره به پاریس برگردانده شده و پناهندگی سیاسی دریافت می کند اما به وی اجازه فعالیت داده نمی شود. لذا وی فعالیت های خود را در سوئیس شروع می کند.

بهاری فر به کمک سه تن دیگر در سوئیس یک انجمن خیریه تاسیس کرده و با ادعای فعالیت های بشر دوستانه کمک های زیادی از سوئیسی ها دریافت می کند و به رهبران فرقه تروریستی مجاهدین خلق تحویل می دهد.

"آلن وین سنت " یک سوئیسی دیگر است که به صورت متناوب بیست هزار فرانک در اختیار این گروه قرار داده است. تحقیقات به عمل آمده در سال 1993 تا 1994 نشان می دهد که درآمد این گروه با کلاهبرداری از سوئیسی ها به نام کمک های خیرخواهانه و بشردوستانه حدود 222776/55  فرانک سوئیس  بوده است.

 فروش اطلاعات ادعایی

عوامل فرقه مجاهدین خلق در دوره جنگ تحمیلی نیز  با جمع آوری اطلاعات جبهه های جنگ و انتقال آنها به استخبارات رژیم بعث پاداش دریافت می کردند. اکنون نیز این فرقه تلاش می کند با به دست آوردن اطلاعات بر ضد جمهوری اسلامی ایران و انتقال به سرویس های جاسوسی غربی کسب درآمد و جایگاه نماید. برنامه هسته ای از جمله موضوعاتی است که رهبران فرقه بر آن مانور زیادی می دهند.

در واقع یکی از مهمترین منابع مالی تامین کننده هزینه های سنگین این گروهک تروریستی از طریق تلاش‌های منافقین در همراهی با سازمانهای اطلاعاتی و در قبال جاسوسی و فروش اطلاعات صورت می گیرد. سازمانهای اطلاعاتی نیز بیشتر از طریق مقامات سیاسی و افسران اطلاعاتی بازنشسته به حمایت از این گروهک ها مبادرت می نمایند تا بدین طریق هم اهداف اطلاعاتی خویش را به پیش برده و هم از انجایی که این اقدامات توسط افراد به ظاهر بازنشسته صورت می گیرد دولت را از پاسخگویی در مورد عملکرد این افراد معاف سازند علاوه بر این بواسطه ارتباطات و سوابق اجرایی این افراد به گروهک های تروریستی منافقین این اطمینان خاطر را در برخورداری از حمایت دولت مربوطه را می دهد.

منبع: عدالت

..........................

8/1/92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: منابع مالی منافقین، نفت در برابر غذا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی