نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 10 فروردین 1392
خانم قمر مرادی مادر خانم معصومه اولادی در چهارمین نامه خود از پلشتی و پلیدی مناسبات فرقه ای مجاهدین یاد می کند وی بر این تصور است ،رهبران فرقه تروریستی مجاهدین جز فرقه ای شکست خورده ، ناتوان و عاجز بشمار نمی آیند. ایشان همیشه آرزو دارد و در رویای خود می بیند روزی دختر دلبندش را در آغوش خویش خواهد گرفت.

فرقه رجوی
طی شش ماه گذشته خواهران و مادر چشم انتظار خانم معصومه اولادی که هم اکنون در قرارگاه اشرف تحت سیطره فرقه مجاهدین بسر می برد ، سه نامه خطاب به خانم معصومه نوشته اند و به تقاضای آنها جهت اطلاع افکار عمومی و نهادهای ذیربط بین المللی و حقوق بشری در سایت انجمن نجات منتشر گردیده است.

 با کمال تاسف و شگفتی مسئولان فرقه مجاهدین تاکنون از پاسخگوئی به خواسته مکرر مادر و خواهران خانم معصومه طفره رفته و سکوت کرده اند.

 

متن نامه مادر خانم معصومه اولادی به فرزندش:

 
به نامه خدا

دختر عزیز و مهربانم سلام ، ای گل امید به زندگیم سلام ، امیدوارم که زمانی این نامه را می خوانی سلامت و تندرست باشی ، نمی دانم چگونه نامه خود را آغاز کنم که دوری و فراق تو در طول این چند سال باعث شده که حتی صحبت کردن خود را فراموش کنم و لحظه لحظه از عمرم فقط شده نگاه کردن به عکس های تو و گریه و زاری که امیدوارم تا زمان دیدن صورت زیبای تو ، بینائی چشمانم را از دست ندهم معصومه جان فکر نکنی که تو رفتی و ما تو را فراموش کردیم نه اینطور نیست مگر زمانیکه در قبر بگذارندم تو را فراموش کنم.
من و خواهرها و برادرهایت یکسره پیگیر آزادی تو توسط مجامع و سازمانهای مختلف هستیم خیلی نامه برایت نوشته ایم ولی متاسفانه هیچ گونه پاسخی دریافت نکرده ایم درست است که فریب عوامل مزدور سازمان را خوردی ولی به قول معروف انسان جایز الخطاست و هیچ عیبی ندارد به قول معروف ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است دیگر فریب حرفهای رهبران و سران سازمان را نخور ، چون زمانیکه سازمان جیره خوار و مزدور صدام و کشور عراق بود هیچ غلطی نتوانست بکند چه برسد به حالا که خلع سلاح شده و هیچ کشوری هم از آن حمایت نمی کند و جالب اینکه رهبران و سران مزدور آن در سوراخ موش پنهان شده اند.

ما با خانم مرضیه قرصی که به تازگی به ایران برگشته ملاقات کردیم ایشان ازدواج کرده و زندگی راحتی دارند معصومه جان تو هم عمرت را در آنجا تلف نکن و هر چه سریعتر خود را به کمپ برسان از کمپ آمریکائیها نترس آنجا جای خیلی خوبی است و خانمی به نام کلنل تورلاک در کمپ هستند که واقعا انسان خوبی هستند و کسانیکه به کمپ می روند توسط آن خانم از آنجا به کشورشان بر می گردند ما هم در اینجا کمکت می کنیم و هیچ کس هم در بین فامیل از این موضوع خبر ندارد و ما به همه گفته ایم که معصومه برای ادامه تحصیل به خارج رفته است.
معصومه جان مانند پدرت که شجاع و با شهامت بود از هیچ کس ترس و وحشت نداشته باش و در اولین فرصت فقط خود را به کمپ آمریکائیها برسان و تقاضای بازگشت به آغوش خانواده را بکن .

به امید روزی که چشمانم قبل از مرگ دوباره روی ماهت را ببیند. انشاء الله

مادر جگرسوخته ات

قمر مرادی

شنبه ۵ آبان ۱۳۸۶

...................................
انجمن نجات
 منبع:  خانواده های اعضاء


طبقه بندی: آرشیو 92 ،  زنان،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه به معصومه اولادی، قمر مرادی، انجمن نجات، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی