نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رییس جمهوری عراق با اشاره به تصمیم دولت بغداد در راستای تعطیلی اردوگاه گروه تروریستی مجاهدین در این کشور و اقدامات انجام شده در این زمینه تاکید کرد:‌ این اردوگاه تا پایان سال جاری میلادی بسته خواهد شد.

 

                                       

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، جلال طالبانی روز شنبه در مراسم افتتاحیه کنفرانس بین المللی مبارزه جهانی با تروریسم در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران افزود: به همین منظور کمیته سه جانبه‌ای از سوی عراق، ایران و صلیب سرخ جهانی تشکیل شده تا تصمیمات و اقدامات لازم در جهت تعطیلی پادگان این گروه تروریستی پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: دولت عراق به شدت با تجاوز به خاک همسایگان مخالفت می‌کند و ما امیدوار هستیم کشورهای منطقه همچنین در راستای تحقق منافع عراق گام هایی بردارند.

 

پیشنهاد طالبانی برای برگزاری اجلاس بعدی در بغداد:

رییس جمهوری عراق در ادامه سخنان خود در اجلاس بین المللی مبارزه جهانی با تروریسم پیشنهاد داد تا دومین دوره این اجلاس بین المللی در بغداد برگزار شود.

طالبانی از تلاش های محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران و دعوت از وی جهت شرکت در این اجلاس تشکر و قدردانی کرد و خواستار همکاری همه کشورها جهت مبارزه با تروریسم و ریشه کن کردن این پدیده شوم شد.

وی تروریسم را پدیده ای بسیار خطرناک توصیف کرد و خواستار بسیج همه مردم جهان در راستای مقابله با این پدیده و ریشه کن کردن آن شد.

به گفته این مقام ارشد شرکت کننده در کنفرانس بین المللی تهران، تلاش همه کشورهای جهان در راستای از بین بردن این پدیده به صورت ریشه ای ضروری است.

رییس جمهوری عراق با ابراز تاسف از این که جنایت های زیادی در جهان به نام دین به وقوع می‌پیوندد گفت:‌ دین مبین اسلام از وقوع جنایات تروریستی بیزار است و کشورهای اسلامی باید به صورت یکپارچه با پدیده تروریسم مبارزه کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: کشور عراق آسیبهای زیادی از تروریسم متحمل شده و از سوی دیگر دولت بغداد تلاش های زیادی نیز جهت ریشه کن کردن این پدیده اعمال کرده است.

 

 

ایران دیدبان

......................

4/4/1390
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج مجاهدین از عراق ، 
برچسب ها: اردوگاه، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی