نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 16 فروردین 1392

سازمان بعد از رفتن به عراق ایزوله شد و دیگر آن مكش نیرویی را كه در جامعه داشت نتوانست انجام دهد زیرا تمامی مردم به خیانت رجوی پی بردند و برای همیشه این سازمان به عنوان ستون پنجم دشمن و ایرانی فروش و خائن به خدا و خلق و تروریست و ... در ذهن مردم باقی خواهد ماند و در تاریخ به ثبت خواهد رسید.

خیانت رجوی

خاطرات و حقایق از وطن فروشی مجاهدین:

در لابلای روزنامه های قدیمی چشمم به اخبار دستگیری و متلاشی شدن حزب توده بعد از سال 32 افتاد. بی اختیار به زمان بعد از انقلاب رفتم آنزمان من در دبیرستان درس میخواندم. پس از انقلاب فضای سیاسی فعال بود و احزاب نیز روی دانش آموزان بسیار كار میكردند و سعی داشتند تا خود را هر چه بیشتر مطرح كنند. 

دانش آموزان نیز هر كدام كه از فضای سیاسی آنزمان به شر و شور افتاده بودند هر روز مشغول بحث های سیاسی بودند یك روز در كلاس تاریخ بحث میكردیم چون كتاب مربوط به زمان قبل از انقلاب بود و برای درس دادن مناسب نبود كلاس تبدیل به بحث آزاد شد. بحث به اینجا رسید كه سازمانهای سیاسی قبل از انقلاب را یك به یك مورد مطالعه قرار میدادیم گفتیم حزب توده در زمان مصدق اشتباه كرد یا خیانت؟ در بین جوابها یكی از بچه ها حرف قشنگی زد و گفت... ببین یكی با دوستش میره بالای پشت بام اگه دوستش رو از قصد هل بده و اون بیفته پایین این دیگه اشتباه نیست اون به دوستیش خیانت كرده! حزب توده هم با مردم ایران همین كار رو كرد.

واقعا حرف درستی بود و به همین دلیل حزب توده بعد از انقلاب هر چه سعی كرد نتوانست پایگاهی مردمی داشته باشد چون همه میدانستند این حزب از روسیه كنترل میشود و از طرف كا گ ب فرامین به آنها میرسد حزب از خودش دارای اختیاری نیست به عبارتی صلاح مردم و یا ضرر آنها اصلا مد نظر حزب و رهبرانش نیست این كاملا شناخته شده بود. همچنین با توجه به بافت مذهبی و فرهنگی ایران كمونیسم جایی نداشت و قابل هضم نبود. خب اما گروههای سیاسی و مذهبی از جمله سازمان به صورتی برای مردم دارای تصویری مبهم بودند.

آیا اجانب و بیگانگان این دفعه اگر میخواستند سرمایه گذاری كنند باید به سراغ چه كسی میرفتند؟ سازمان دارای بافت مذهبی بود و تعدادی از اعضای آن اعدام شده بودند این خود ادعایی بود تا از جانب عده ای از مردم مورد اعتماد قرار گیرد. اما غافل از اینكه این سازمان بر اساس تعالیم اسلامی عمل نمی كند و ملغمه ای از ماركسیسم و دیگر مكاتب را نیز در خود دارد كه در واقع ایدئولوژی شخص رجوی بود.

این فرد اولا به ایرانی بودن خودش اعتقاد نداشت یعنی اصرار میكرد كه ایدئولوژی خود ساخته اش بالاتر از همه چیز است و دیگر اینكه عاشق به قدرت رسیدن بود و برایش مهم نبود چگونه به همین دلیل از بدو انقلاب سازمان از یك طرف سعی میكرد با تمام احزاب داخل كشور تماس داشته باشد و سعی كند تا هژمونی خود را بر آنها تحمیل كند و از طرف دیگر با تمامی دولتهایی كه به نحوی اوضاع آشفته بعد از انقلاب ایران را محل مناسبی برای ماهیگیری خود میدانستند تماس حاصل كند .

از طرفی سنگ فلسطینیان را به سینه میزد اما با سرویسهای جاسوسی كه علیه فلسطینیان كار میكردند روابط حسنه داشت و اطلاعات رد و بدل میكرد . در ماجرای دستگیری سعادتی و تماس او با روسها كمی از این موضوع لو رفت اما در اخبار و اطلاعات درونی سازمان معلوم بود كه با بسیاری از كشورها این رد و بدل كردن اخبارو اطلاعات وجود داشته است.

پس از خرداد سال 60 این موضوع دیگر برای این سازمان به صورت قانونی و مشروع در آمد. چون از رسیدن به حكومت باز مانده بود و هر كاری را بی پرده انجام میداد تا آنجا كه خیانت به كشور در مرام سازمان امری عادی بود و نمونه های بسیاری است كه سر فرصت به آن خواهم پرداخت زیرا بسیار خوب است حقایقی كه در قلب و درون ما خفه شده را بازگو كنیم اما باید در اینجا اضافه كنم اگر خیانت حزب توده را به شماره 10 نشان دهیم خیانت رجوی را باید به 100 نشان داد.

پس به خاطر همین است كه سازمان بعد از رفتن به عراق ایزوله شد و دیگر آن مكش نیرویی را كه در جامعه داشت نتوانست انجام دهد زیرا تمامی مردم به خیانت رجوی پی بردند و برای همیشه این سازمان به عنوان ستون پنجم دشمن و ایرانی فروش و خائن به خدا و خلق و تروریست و ... در ذهن مردم باقی خواهد ماند و در تاریخ به ثبت خواهد رسید.

اصغر فرزین
منبع:انجمن نجات مرکز بوشهر

16 فروردین 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  خاطرات اعضای جداشده،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خاطرات اصغر فرزین، جداشده، فرقه رجوی، منافقین، مجاهدین، نفاق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی