نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سرکردگان مجاهدین از طریق مزدوران آمریکایی خود که شامل سیاست‌مداران بازنشسته و رشوه‌بگیر آمریکایی از قبیل جان بولتون، مک کین و مایکل موکیسی است، بارها از دولت آمریکا درخواست کردند که حمایت‌های مالی خود و متحدانش در منطقه را برای نا‌امن سازی عراق در اختیار این گروه قرار دهد.

تروریست
اعلام آمادگی مجاهدین به آمریکا برای تکرار سناریوی سوریه در عراق


گروه تروریستی مجاهدین به آمریکایی‌ها اعلام کرده در صورت حمایت مالی و معنوی آنها حاضر است مشابه سناریویی که گروه‌های تروریستی در سوریه علیه دولت این کشور اجرا می‌کنند را در عراق آغاز کند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل موسسه راهبردی دیده بان، سرکردگان مجاهدین از طریق مزدوران آمریکایی خود که شامل سیاست‌مداران بازنشسته و رشوه‌بگیر آمریکایی از قبیل جان بولتون، مک کین و مایکل موکیسی است، بارها از دولت آمریکا درخواست کردند که حمایت‌های مالی خود و متحدانش در منطقه را برای نا‌امن سازی عراق در اختیار این گروه قرار دهد.

عوامل این گروه ادعا کرده‌اند که به واسطه سال‌ها حضور در عراق و آشنایی با این کشور امکان به کارگیری گروه‌‌ها و جریانات تندرو و تروریستی را دارند و می‌توانند با استفاده از بمب‌گذاری، اجرای عملیات‌های انتحاری و راه‌اندازی درگیری‌های قومی و قبیله‌ای فضای این کشور را مشابه آنچه در حال حاضر در سوریه انجام می‌گیرد نا آرام سازند.

ایالات متحده آمریکا نیز علی‌رغم ادعای دوستی با عراق به دلیل برقراری یک حکومت شیعی در این کشور و همچنین ارتباطات دوستانه آنها با همسایه قدرتمند خود یعنی ایران، به دنبال فرصتی است تا جریان مردمی و حاکم بر عراق را به نفع خود تغییر دهد. این رفتار متناقض آمریکا حتی باعث شده که اصحاب رسانه در آمریکا این سوال را مطرح کنند که چطور دوست دوست آمریکا، دشمن این کشور است(اشاره به نسبت دوستی ایران با عراق).

همچنین سیاست‌های ایالات متحده در منطقه نشان داده آمریکا هرگز خواستار یک دولت مستقل و مستحکم در عراق نبوده و حتی در حال حاضر همراه با فشار بر سوریه به عراق پیغام می‌دهد که منتظر همان سناریو در عراق باشد.

علی‌‌رغم اصرار مجاهدین به منظور اجرای این پروژه در عراق، آمریکایی‌ها وضعیت این گروه تروریستی را از نظر میزان مقبولیت بین ملت عراق و همچنین میزان توانایی در حد و اندازه این ادعا نمی‌دانند و با سپردن پروژه ناامن سازی عراق به این گروه مخالفت کرده‌اند.

گروه تروریستی مجاهدین به واسطه 25هزار ترور در عراق در طول سالهای حضور خود در این کشور مورد نفرت و انزجار شدید ملت این کشور بوده تا حدی که مردم عراق از اقوام مختلف بارها اخراج و محاکمه عوامل این گروه را از دولت این کشور مطالبه کرده‌اند و از سوی دیگر مجاهدین پس از سرنگونی صدام دیکتاتور پیشین این کشور حامی اصلی خود را از دست داده و در حال حاضر منتظر فرمان دولت عراق برای اخراج از این کشور هستند، فرمانی که به احتمال قوی باعث فروپاشی کامل این گروه خواهد شد.
...................................

منبع:  خبرگزاری فارس

دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  عملیات تروریستی،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: مجاهدین امریكا، تروریست، عراق سوریه، عراق ستیزی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی