نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

من فکر نمی کنم هیچیک از ناظران و سیاستمداران موثر و مطلع در پایتخت آمریکا باور داشته باشند که مجاهدین خلق اپوزیسیون مشروع حکومت ایران است ؛ فعلا این گروههای تندرو طرفدار جنگ با ایران هستند که به مجاهدین خلق به عنوان یک وسیله در مسیر افزایش تنش با ایران نگاه می کنند.

مجاهدیت تروریست امریکایی
پی‌آمد های تاسیس دفتر شورای ملی مقاومت در واشنگتن چیست؟


من فکر نمی کنم هیچیک از ناظران و سیاستمداران موثر و مطلع در پایتخت آمریکا باور داشته باشند که مجاهدین خلق اپوزیسیون مشروع حکومت ایران است.

اکنون برای برخی این سوال مطرح شده است که بازگشایی دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن، چه تاثیری می‌تواند بر سیاست خارجی آمریکا در برابر ایران بگذارد؟
آوا بامداد این سوال را از جمال عبدی، عضو شورای ملی ایرانیان آمریکا و از گروه های منتقد مجاهدین خلق و مخالف تحریم های اقتصادی علیه ایران پرسیده است.
مجاهدین خلق با باز کردن این دفتر در نزدیکی کاخ سفید دارند سعی می کنند خود را به عنوان اپوزیسیون اصلی حکومت ایران جا بزنند و خیلی از سیاستمداران در واشنگتن که کمتر با واقعیتهای فضای سیاسی در ایران آشنایی دارند ممکن است این تصور برایشان ایجاد شود که مجاهدین خلق در داخل ایران پایگاهی دارند در حالی که می دانیم در واقعیت چنین نیست.
من فکر نمی کنم هیچیک از ناظران و سیاستمداران موثر و مطلع در پایتخت آمریکا باور داشته باشند که مجاهدین خلق اپوزیسیون مشروع حکومت ایران است ؛ فعلا این گروههای تندرو طرفدار جنگ با ایران هستند که به مجاهدین خلق به عنوان یک وسیله در مسیر افزایش تنش با ایران نگاه می کنند و در مقابل کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا هستند که تا وقتی که این گروه را در پاییز از فهرست گروههای تروریستی خارج کردند به صراحت گفتند که دولت آمریکا به آنها به عنوان یک گروه مشروع نگاه نمی کند و معتقد است که در ایران طرفداری ندارند و حتی گفتند مجاهدین خلق با اعضای خودش رفتار غیرانسانی می کند و یک مجموعه دمکراتیک نیست.
اما این نگرانی وجود دارد که با همه آن که دولت آمریکا این مواضع را علیه رهبری مجاهدین خلق گرفته است بازهم آنها بتوانند با حضور پررنگ در واشنگتن و با استفاده از کمک نمایندگان کنگره برنامه های خودشان را پیش ببرند.
- مجاهدین خلق با فعالیت بیشتر در آمریکا امیدوارند به چه هدفی برسند؟
اصلی ترین برنامه آنها این است که جلوی حل مسالمت آمیزمناقشه هسته ای را بگیرند و دولت آمریکا را وادار کنند آنها را به عنوان دولت در تبعید به رسمیت بشناسد که البته با توجه به مواضع دولت آمریکا علیه این گروه بعید است در کوتاه مدت به این هدفشان برسند.

این گفتگو در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی پخش شده است.

......................
۱۳۹۲/۱/۲۴


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com


نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهاییطبقه بندی: آرشیو 92 ،  پرونده،  خیانت ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  شورای تروریستی N C R،  حامیان فرقه رجوی،  نگاه،  گروه تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: پی‌آمد تاسیس دفتر شورای ملی مقاومت در واشنگتن، مجاهدین امریکا، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی