نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 فروردین 1392
یک روز پدر و مادرم به من گفتند برای مدتی مجبوریم از تو دور شویم ولی نگران نباش بزودی برمی گردیم . بعد از کلی پرس و جو فهمیدم که فرقه رجوی به فرد اجازه نمی دهد نامه نگاری و یا تماسی با خانواده اش داشته باشد این فقط مشکل من نبود مشکل تمام کسانی که پدر و مادرشان در فرقه رجوی اسیر هستند.

سراب کاریابی فرقه رجوی

دامی برای شکار و فریب

رهبران مجاهدین مرا بی پدر و مادر کردند

منبع:  انجمن نجات مرکز اراک


دوران کودکی را پشت سر می گذاشتم و با پدر و مادر خود زندگی آرامی داشتم تازه داشنم معنی و مفهوم محبت پدر و مادر را لمس می کردم  یک روز پدر و مادرم به من گفتند برای مدتی مجبوریم از تو دور شویم ولی نگران نباش بزودی برمی گردیم و زندگی ما از این رو به آن رو می شود.

من کودکی بیش نبودم و معنی حرفهایی که پدر و مادرم به من زدند نفهمیدم بعد از چند روزی پدر و مادرم از من جدا شدند و من به امید روزی که پدر و مادرم بر گردند انتظار آنها را می کشیدم واقعا یک کودک بدون محبت پدر و مادر چگونه بایستی زندگی خودش را طی می کرد برگشت پدر و مادرم طولانی شد و من از این موضوع خیلی نگران شده بودم و از طرفی دلم برای آنها تنگ شده بود چند سالی در نبود پدر و مادرم من رو به رشد بودم و روز به روز بزرگ می شدم بزرگ شدن من بدون محبت پدر و مادر هیچ ارزشی نداشت حدودا 14 سال پدر و مادرم را ندیدم.

این موضوع را دنبال می کردم چه بلایی بر سر پدر و مادرم آمده بعد از کلی پیگیری متوجه شدم که پدر و مادرم برای کاریابی به ترکیه رفته اند و در ترکیه توسط یگ گروه که برای فرقه ای به نام فرقه رجوی فریب می خورند و آنها را به عراق و از آنجا به پادگانی بنام پادگان اشرف منتقل می شوند . تا بحال چندین نامه برای آنها ارسال کرده ام ولی هیچ جوابی از آنها دریافت نکرده ام جواب ندادن آنها روحیه مرا خراب کرده بود من دست بردار نبودم بعد از کلی پرس و جو فهمیدم که فرقه رجوی به فرد اجازه نمی دهد نامه نگاری و یا تماسی با خانواده اش داشته باشد این فقط مشکل من نبود مشکل تمام کسانی که پدر و مادرشان در فرقه رجوی اسیر هستند.

من از دست پدر و مادرم ناراحت نیستم از دست فرقه رجوی ناراحت هستم که از انسانیت بویی نبرده اند و از فرقه رجوی سئوال می کنم چگونه به خودتان اجازه می دهید که انسانها را اسیر کنید و از دنیای بیرون آنها را قطع کنید . حتی اجازه نمی دهید نامه یک کودک بدست پدر و مادرش برسد آیا شما خودتان را انسان بشمار می آورید ؟ خداوند انتقام من و سایر کسانی که پدر و مادرشان اسیر فرقه رجوی است را بگیرد . و آرزو می کنم بزودی زود بتوانم پدر و مادر خود را در آغوش بگیرم . به امید آن روز .


دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲

.................................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: پدر و مادر، انجمن نجات مرکز اراک، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی