نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1 اردیبهشت 1392
مجاهدین خلق به خودی خود گروهی بسیار بد هستند ولی چیزی که باعث می‌شود این گروه به صورت بالقوه به گروهی خطرناک تبدیل شود این است که بسیاری از شخصیت‌های برجسته احمق آمریکایی آن را در آغوش گرفته‌اند و می‌خواهند با آن مثل یک گروه اپوزیسیون برجسته رفتار کنند.


مجاهدین امریکایی

نویسنده برجسته آمریکایی عنوان کرد: مجاهدین در ایران منفور هستند

نویسنده برجسته آمریکایی گفت اگر مجاهدین در دهه ۶۰ به اهداف خود می‌رسیدند، تبدیل به یک حکومت دست نشانده صدام در ایران می‌شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بنیاد هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، «دانیل لریسون» نویسنده برجسته آمریکایی با انتشار مقاله‌ای در مجله «امریکن کانسروتیو» انتقاداتی به مقاله‌ هفته گذشته وب‌سایت «کریستین ساینس مانیتور» راجع به دفتر مجاهدین در واشنگتن وارد کرد.
لریسون نوشت: در این مقاله اشاره‌ای به این موضوع نشده که حذف نام مجاهدین خلق از فهرست تروریستی آمریکا بیشتر در قالب یک بده بستان برای تخلیه کمپ اشرف توسط اعضای این گروه بود.
وی گفت: این مقاله همچنین اشاره‌ای به اینکه بسیاری از اعضای این گروه علیرغم خواست و اراده خویش در کمپ اشرف هستند، نمی‌کند.
لریسون با بیان اینکه این گروه (مجاهدین) به خاطر همدستی طولانی مدت خود با صدام حسین در جنگ ایران و عراق و پس از آن، در ایران مورد نفرت هستند و در درون سازمانش هم یک فرقه دیکتاتوری شبه مارکسیستی است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل این تصور که این گروه نماینده آرمان‌ها و خواسته‌های بسیاری از ایرانیان است، پوچ و احمقانه است.
لریسون تأکید کرد: مجاهدین خلق به خودی خود گروهی بسیار بد هستند ولی چیزی که باعث می‌شود این گروه به صورت بالقوه به گروهی خطرناک تبدیل شود این است که بسیاری از شخصیت‌های برجسته احمق آمریکایی آن را در آغوش گرفته‌اند و می‌خواهند با آن مثل یک گروه اپوزیسیون برجسته رفتار کنند.
وی در ادامه بار دیگر به کمپین حذف مجاهدین از فهرست تروریستی آمریکا اشاره نمود و آن را آغاز لابی‌گری برای جلب حمایت‌های آمریکا از مجاهدین در آینده دانست.
لریسون در انتها به یک پاراگراف دیگر از مقاله کریستین ساینس مانیتور اشاره نمود که نویسنده به نقل از «سناتور توریسلی» نوشته بود که، وی تأسیس دفتر مجاهدین در واشنگتن را در سال 2013 به نهضت مقاومت فرانسه که در سال1940 میلادی اقدام به تأسیس دفتری در لندن نمود، مقایسه کرد و آن را نشان‌دهنده فریب خوردگی حامیان آمریکایی مجاهدین دانست.
وی توضیح داد: تشبیه سازمان مجاهدین خلق به نهضت مقاومت فرانسه خطا است، چرا که که مجاهدین خلق گروهی است که با مهاجم به کشورش همکاری کرد و قصد داشت با پشتیبانی از آن مهاجم، خودش را به ایران تحمیل کند.
این نویسنده برجسته آمریکایی گفت: اگر مجاهدین خلق در دهه 1360 به اهداف خود می رسید، حکومت دست نشانده‌ای می شدند که با جایگزینی حکومت آن زمان در ایران بر روی کار می‌آمد.

......................
92/02/01
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: دانیل لریسون، نویسنده آمریکایی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی