نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 2 اردیبهشت 1392
با اعلام آمادگی کشور آلمان برای پذیرش تعدادی از اعضای منافقین،  10 درصد اعضای این فرقه مکانی برای زندگی پیدا کردند. کشور آلمان به نماینده سازمان ملل در عراق اعلام کرد که حاضر به پذیرش 100نفر از اعضای منافقین به عنوان پناهنده در کشور خود هستند.

فرقه مجاهدین
ده درصد فرقه رجوی، جای پا پیدا کردند

با اعلام آمادگی کشور آلمان برای پذیرش تعدادی از اعضای منافقین، 10درصد اعضای این گروهک مکانی برای زندگی پیدا کردند.

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، کشور آلمان به نماینده سازمان ملل در عراق اعلام کرد که حاضر به پذیرش 100نفر از اعضای منافقین به عنوان پناهنده در کشور خود هستند.
بر پایه این خبر با اعلام آمادگی اخیر کشور آلمان و همچنین اعلام پذیرش 210نفر از اعضای منافقین توسط کشور آلبانی، تاکنون 10درصد از اعضای منافقین حاضر در عراق می‌توانند به عنوان پناهنده در کشورهای ثالث پذیرفته شوند.
بر همین اساس «کلر بورجس» نماینده UNHCR(کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان) با تقدیر از این اقدام کشور آلمان این تصمیم را سخاوتمندانه خواند.
وی با آسیب پذیر خواندن اعضای مجاهدین خلق در عراق، از دیگر کشور‌های عضو UNHCR دعوت کرد همانند آلمان و آلبانی برای حمایت از این افراد اقدام کنند، تا هرچه سریعتر به وضعیت زندگی اسفبار این افراد پایان دهند.
مارتین کوبلر، نماینده سازمان ملل در عراق نیز نیز در همین رابطه از اعضای منافقین در عراق خواست که هرچه سریعتر برای استفاده از این فرصت اقدام کنند.
وی از ابتدای آغاز ماموریتش در عراق در طول نزدیک به 2سال گذشته پیوسته برای اسکان منافقین در یک کشور ثالث تلاش کرده و اعلام آمادگی آلبانی و آلمان را می‌توان حاصل فعالیت‌های کوبلر دانست.
گفتنی است پیش از این نمایندگان پارلمان اروپا از مارتین کوبلر به خاطر تلاش برای حل مشکل اسکان اعضای منافقین تشکر کرده بودند.
.................
92/02/02


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com


نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهاییطبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  اخراج و انتقال،  آلمان، 
برچسب ها: مجاهدین منافقین، آلمان، انتقال و اخراج،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی