نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
ابراهیم آقامحمدی، درباره پیشنهاد آلمان مبنی اعطای پناهندگی به گروهک تروریستی منافقین، گفت: کشورهای غربی می‌دانند که گروهک تروریستی منافقین گروهکی نیست که بتواند کاری کند بلکه اینها معدود افرادی هستند که از آنها برای تبلیغات ضد ایرانی استفاده می‌کنند.

آقامحمدی
آلمان به خوش‌خدمتی‌ منافقین پاسخ داد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گروهک تروریستی منافقین را افرادی فرسوده خواند و افزود: اقدام آلمان در اعطای پناهندگی به گروهک تروریستی منافقین، پاسخی به خوش خدمتی‌ آنها است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدا ترور کشور) به نقل از تابناک ابراهیم آقامحمدی، درباره پیشنهاد آلمان مبنی اعطای پناهندگی به گروهک تروریستی منافقین، گفت: کشورهای غربی می‌دانند که گروهک تروریستی منافقین گروهکی نیست که بتواند کاری کند بلکه اینها معدود افرادی هستند که از آنها برای تبلیغات ضد ایرانی استفاده می‌کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین برای روسای غربی زحمات فراوانی کشیدند، افزود: این گروهک تا جایی که امکان داشت از ایران برای غربی‌ها جاسوسی کرد و ترورهای فیزیکی در کشور را به راه انداختند.

وی با تاکید بر اینکه گروهک تروریستی منافقین برای خوش خدمتی به غربی‌ها جوسازی‌های بسیاری ضد ایران به راه انداخت، تصریح کرد: امروز این اقدام آلمان و آمریکا و سایر کشورهای غربی در جهت پاسخگویی به این خوش خدمتی‌هاست چراکه اگر این کار را نکنند دیگر اثری از گروهک تروریستی منافقین باقی نمی‌ماند.

آقامحمدی اقدام آلمان را ترحم نسبت به خدمات گروهک تروریستی منافقین در قبال غرب خواند و یادآور شد: گروهک تروریستی منافقین جنازه‌ای بر زمین افتاده است که برخی کشورهای اروپایی و آمریکا می‌خواهند این مرده را سرپا نگه دارند تا به مترسک آنها رنگ و لعاب اپوزیسیون بدهند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گروهک تروریستی منافقین را افرادی فرسوده خواند و تاکید کرد: اگر غرب هم این گروهک را رها کند این افراد دیگر توانی برای زنده ماندن نخواهند داشت و با انتقال گروهک تروریستی منافقین به خارج از عراق، کشورهای غربی تلاش می‌کنند تا هرچند وقت یکبار با انتشار بیانیه‌ای از سوی این گروهک هویتی جدید به این افراد ببخشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین دنباله‌ای نداشته و ندارد، توضیح داد: این اقدام آلمان خلاف مبانی حقوق بشر و نشان دهنده سیاست‌های دوگانه غرب در قبال حقوق انسانی است.

دولت آلمان آمادگی خود را برای اعطای پناهندگی به تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین مستقر در عراق اعلام کرده است که سازمان ملل متحد هم از این پیشنهاد دولت آلمان استقبال کرده است.

دولت آلبانی هم در اسفند ۱۳۹۱ اعلام آمادگی کرده بود در پاسخ به درخواست آمریکا و سازمان ملل، به ۲۱۰ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین مستقر در پایگاه لیبرتی عراق پناهندگی بدهد.

حدود سه هزار نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین پس از تخلیه پایگاه اشرف در شمال بغداد، هم اکنون در پایگاه لیبرتی در حومه این شهر زندگی می کنند.


نوشته شده توسط ابراهیم آقامحمدی

دوشنبه، ۰۲ اردی‌بهشت ۱۳۹۲ / ۱۱ جمادی‌الثانی ۱۴۳۴ / ۲۲ آوریل ۲۰۱۳
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  آلمان، 
برچسب ها: ابراهیم آقامحمدی، آلمان منافقین، پناهندگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی