نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 3 اردیبهشت 1392
درحالی که سه روز از اعلام دولت آلمان برای پذیرش ۱۰۰ تن از اعضای گروهک  منافقین می گذرد، شاهد هستیم که نه تنها سرکرده ی این گروهک هیچ موضعی در این خصوص اتخاذ نمی کند بلکه هیچ یک از رسانه های وابسته به این گروهک نیز حتی گذرا به این موضوع نمی پردازند . فارغ از اینکه اعطای پناهندگی برای گروهکی که بسیاری از اعضای آن می بایست پای میز محاکمه بنشینند، درست است یا خیر به این نقطه برمی گردیم که سکوت در قبال این گونه خبرها چه معنایی می تواند داشته باشد؟

آلمان تروریست پذیر
آلمان تروریست پذیر

کدام پناهندگی، کدام کشک؟!


به نظر می رسد آنچه به واقع به عنوان یک اصل برای سرکرده این گروهک دارای اهمیت است نه تنها حل مناقشات بر سر اعطای پناهندگی به این گروه، بلکه حفظ ساختار به ظاهر منسجم و یکپارچه این گروهک در عراق است . با این پیش زمینه ملاحظات ذیل را از نظر می گذرانیم :

۱-پناهندگی اعضای منافقین در کشورهای مختلف و در دسته بندی های متعدد و یا به قول سرکرده ی این گروهک «اسکان قطره ای»، به مرور شاکله ی فرقه گونه ی این گروهک را مضمحل کرده و این جریان، علی رغم نبود انسجام در شرایط کنونی شرایط وخیم تر از قبل را تجربه خواهد کرد .
۲-سرکرده ی این گروهک اشراف دارد که در واقع اعضای به ظاهر وفادارش به دنبال فرصتی برای گریختن از زندان لیبرتی و در حقیقت زندانی که او درست کرده است هستند . آمار تکان دهنده ی فراریان از اشرف و لیبرتی و سخنان افراد جداشده ی این گروهک گواهی بر این مدعاست . بدیهی است که سران این گروه نمی خواهند گروگان های خود را گروه گروه و به دست خود آزاد نمایند .
۳-تلاش برای ادامه ی حیات در کشور عراق که از نگاه دشمنان نظام به عنوان یک نقطه ی استراتژیک برای تقابل با ایران نگریسته می شود در واقع یک امتیاز برای این گروهک محسوب می شود و بدیهی است که سرکرده ی این جریان تمام تلاش خود را برای برگشتن به اشرف و بهانه تراشی برای ترک نکردن عراق خواهد نمود .

با این شرایط، سکوت و یا اخذ مواضع منفعل سرکرده ی گروهک منافقین در قبال اعطای پناهندگی کشورهایی نظیر آلمان و آلبانی نمی تواند چندان هم عجیب به نظر برسد . کارشکنی های متعدد سرکرده این گروه چه در مقطع انتقال از اشرف به لیبرتی و چه در شرایط حال و از طرفی نپذیرفتن هر نوع پیشنهاد برای حل این مناقشه از سوی این گروهک خود گواهی بر ماهیت نفاق گونه ی این جریان است .

این گروه مرده تمام تلاش خود را دارد تا حاکمیت نامشروع خود بر گروگان هایش در لیبرتی را تداوم بخشد و زندگی خود را هر چند با نفس های به شماره افتاده ادامه دهد .

...........................
ابوالفضل فاضل/ بنیاد هابیلیان

۰۳ اردی‌بهشت ۱۳۹۲طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  آلمان، 
برچسب ها: آلمان، تروریست پذیر، فرقه رجوی، پناهندگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی