نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 

... آنها خوب می دانند که مجاهدین ماهیتا نمی توانند منادیان ازادی و دمکراسی در ایران باشند. دولتهای غربی چه آنها که بازنشسته شده اند و چه آنها که شاغل اند نظرشان نسبت به مجاهدین هیچ تفاوتی با قبل نکرده و در سیمای مجاهدین یک متحد استراتژیک و قابل اعتماد نمی بینند و طرفه اینکه هرچقدر مجاهدین برای غربی ها دلبری کنند و دم بجنبانند آنها بیشتر به مجاهدین بی اعتماد و مظنون می شوند چون آنها کهنه کاران دنیای استعمار و غارت و چپاولند و خوب می دانند که مجاهدین هم به غربی ها اعتماد ندارند و اگر امروز رو بسوی غرب اورده اند از پیسی و نداشتن حمایت مردمی است و به عنوان وسیله و ابزار می خواهند از آنها استفاده تبلیغاتی آنها برای مصرف داخلی کنند ...

 

                                                

 

 در این گرد همائی حتی یکی از شاغلین اجرائی کشور ها شرکت نداشت و بیشتر مسؤلین سابق و بازنشستگان نهادی های دولتی غرب بودند و جالب اینکه اکثریت سخنرانان امریکائی بودند همان امریکائی هائی که مجاهدین برایشان سرکوچه کمین کرده بودند تا آنها را اعدام انقلابی کنند.

 

اما شرکت همین تعداد بازنشستگان در نمایش “تقلبی” مجاهدین ضمن آنکه نشان از چرخش 180 درجه ای مجاهدین دارد از طرفی بنا بر تجربه تاریخی به ما می گوید که از جانب آنها هیچ چرخش و تغییر قضاوتی نسبت به مجاهدین حاصل نشده است و کما کان همان نظر و قضاوت روز اول را از این فرقه دارند

 

آیا این طنز تاریخ است یا یک نمایش قلابی از واقعیت پشت پرده؟

 

روز 18 ژوئن مجاهدین یک نمایش خیابانی تحت عنوان “گردهمایی بزرگ ۱۸ ژوئن پیروزی عدالت ـ حفاظت از اشرف” در پاریس برگزار نمودند که بیشتر جمعیت این نمایش شهروندان غیر ایرانی بودند و مجاهدین آنها را به سخنرانان امریکائی، جماعت ایرانی معرفی کردند.

 

در این گرد همائی حتی یکی از مسئولین اجرائی کشور ها شرکت نداشت و بیشتر مسؤلین سابق و بازنشستگان نهادی های دولتی غرب بودند و جالب اینکه اکثریت سخنرانان امریکائی بودند همان امریکائی هائی که مجاهدین برایشان سرکوچه کمین کرده بودند تا آنها را اعدام انقلابی کنند.

 

اما شرکت همین تعداد بازنشستگان در نمایش “تقلبی” مجاهدین ضمن آنکه نشان از چرخش 180 درجه ای مجاهدین دارد از طرفی بنا بر تجربه تاریخی به ما می گوید که از جانب آنها هیچ چرخش و تغییر قضاوتی نسبت به مجاهدین حاصل نشده است و کما کان همان نظر و قضاوت روز اول را از این فرقه دارند.

 

غربی ها اکنون علیرغم همه گونه حمایت و باد کردن مجاهدین به همان چشم 40 سال پیش به مجاهدین می نگرند که پس از ترور مستشاران نظامی آمریکا و بمگذاری در مسیر اتومبیل نیکسون به آن نگاه می کردند.

 

این یک بازی و سرگرمی برای غربی ها است که بیشتر آلوده به سیاست و زد و بند است نه اعتقاد به دمکراسی و حقوق بشر و نیز آنها خوب می دانند که مجاهدین ماهیتا نمی توانند منادیان ازادی و دمکراسی در ایران باشند.

 

دولتهای غربی چه آنها که بازنشسته شده اند و چه آنها که شاغل اند نظرشان نسبت به مجاهدین هیچ تفاوتی با قبل نکرده و در سیمای مجاهدین یک متحد استراتژیک و قابل اعتماد نمی بینند و طرفه اینکه هرچقدر مجاهدین برای غربی ها دلبری کنند و دم بجنبانند آنها بیشتر به مجاهدین بی اعتماد و مظنون می شوند چون آنها کهنه کاران دنیای استعمار و غارت و چپاولند و خوب می دانند که مجاهدین هم به غربی ها اعتماد ندارند و اگر امروز رو بسوی غرب اورده اند از پیسی و نداشتن حمایت مردمی است و به عنوان وسیله و ابزار می خواهند از آنها استفاده تبلیغاتی آنها برای مصرف داخلی کنند.

 

از طرفی چگونه غربی ها بر محرومین و مستمندان که خود نقش اساسی در عقب ماندگی آنها داشته اند دل می سوزانند.

 

دولتمردان کشور های اروپائی و امریکائی با منابع ارتباطی و اطلاعاتی که در اختیار دارند می دانند که مجاهدین تا چه اندازه مورد تنفر مردم ایرانند و اگر گاهی از مجاهدین حمایت می کنند بیشتر دهن کجی به سران جمهوری اسلامی است و نه ترحم و دلسوزی برای مجاهدین و البته بعضی ها هم سبیلشان چرب می شود و کاری با دو طرف قضیه ندارند.

 

این چند سطر بریده گزارشی است که وزارت امور خارجه امریکا در مورد مجاهدین بیرون داده است.

 

“وزارت خارجه امریکا در ماه می 2011 گزارشی را منتشر نمود که در آن بر عدم وجود حمایت مردمی از سازمان مجاهدین خلق در داخل و خارج از کشور تاکید گردیده است.”

 

 

هادی شمس حائری، پیام رهایی، بیست و هفتم ژوئن 2011

 
طبقه بندی: آقای هادی شمس حائری، 
برچسب ها: امپریالیست، حامی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی