نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت 1392
سایتهای فرقه جنایتکار رجوی خبر درگذشت اسیر و قربانی فرقه رجوی ( رضا نصیری ) را درج کرده اما با کلی دروغ و دغل برای فرار از پاسخگویی به جنایات بیشماری که در حق اعضاء خودشان مرتکب شده اند .چرا زهره اخیانی یکی از زنان رجوی می توانست با هلیکوپتر امریکاییها به بیمارستانهای انها تردد بکند و سرما خوردگی اش را رفع کند اما رضا نصیری که با این مریضی جدی که داشت  این امکان را نداشت ! …

 آقای محمد رزاقی
اسیر دیگری در لیبرتی در گذشت! – چرا زهره اخیانی، از زنان حرم رجوی، با هلیکوپتر آمریکایی برای مداوای سرماخوردگی به بیمارستان میرفت ولی دارو برای رضا نصیری نبود؟!!

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم آوریل  ۲۰۱۳ 


سایتهای فرقه جنایتکار رجوی خبر درگذشت اسیر و قربانی فرقه رجوی (رضا نصیری ) را درج کرده اما با کلی دروغ و دغل برای فرار از پاسخگویی به جنایات بیشماری که در حق اعضاء خودشان مرتکب شده اند .

اکثر اعضاء فرقه رضا را به یک دلیل می شناختند ! به دلیل مریضی خاصی که داشت و چهره پریشان و درد مندش همیشه وی را در میان جمع متمایز میکرد ؛ چهره سیاه و لاغر ناشی از دردی که همیشه می کشید .

رضا نصیری از هر ۲ کلیه ناراحتی داشت و مجبور بود با دیالیز به اسارت در درون اشرف ادامه بدهد . با اینکه سران فرقه جنایتکار رجوی می دانستند این نگون بخت انقدر مشکل جسمی دارد که حتا نمی تواند ۱۰۰ متر را بدود چه برسد به جنگیدن ! ولی رجوی وی را همچنان در اسارت نگه داشت و اجازه نداد از اردوگاه بد نام اشرف برای ادامه درمان خارج شود.

بارها در نشستهای مختلف چه شخص رجوی و یا مهوش سپهری معروف به هند جگرخوار از موضع بالا با رضا بر خورد میکردند ؛ یادم هست در نشست موسوم به حوض که شخص رجوی رذل زنباره مسئول و برگزار کننده ان بود به رضا نصیری گفت : فکر رفتن برای معالجه به خارج از سر بیرون کن اگر قرار باشه بمیری در همین اشرف بمیری بهتر تا بروی در خارجه مردار شوی !!!

یا در نشستهایی که نسرین ( مهوش سپهری) برگزار میکرد بارها به خاطر تو سری زدن به این نگون بخت می گفت : رضا نصیری تو از ما انرژی میگیری اشپزخانه مجبور برای تو غذای خاص درست کند !

حالا هر کس نمی دانست فکر میکرد برای رضا نصیری هر روز چه چیزی درست می کنند که اینقدر انرژی گیر شده در حالیکه همان غذایی که به همه میدادند تنها فرقه اش این بود که مال رضا را نمک میزدند ! اما سران فرقه ان را انچنان انرژی گیر و بزرگ میکردند تا همیشه وی را در گوشه رینگ قرار بدهند .

اما اشاره کوتاه هم به گفته های اطلاعیه شیاد خانه رجوی تحت نام دبیر خانه شورای دست ساز ؛ رجوی که همه از جیره خواران رجوی تشکیل شده و حاضر هستند پای هر برگه جنایتکارانه رجوی را امضا کنند تا خدای نکرده جیره مواجبشان قطع نشود مدعی شده :

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران طی اطلاعیه ای درباره شهادت مجاهد خلق رضا نصیری اعلام کرد: رضا نصیری که سال ۱۳۷۷ به دلیل نارسایی کلیه تحت عمل پیوند کلیه قرار گرفته بود و تنها با یک کلیه به سر می برد تحت مراقبت مستمر پزشکان مجاهد قرار داشت .

حال رجوی رذل زنباره به این سوالات جواب بدهد :

ــ این اسیری که هر ۲ کلیه اش از کار افتاده بود به چه دردی می خورد که رجوی ان را برای جنگیدن نگه داشته بود؟

ــ ایا کسی که هر ۲ کلیه اش از کار افتاده و هر لحظه درد می کشد و خود نیاز به مراقبتهای پزشکی دارد می تواند بجنگد؟

ــ اطلاعیه شورای دست ساز رجوی مدعی شده که رضا در سال ۱۳۷۷ تحت عمل پیوند کلیه قرار گرفته پس چرا رجوی اجازه نداد وی برای ادامه معالجه از اردوگاه بد نام اشرف خارج شود؟ رجوی که همه امکانات داشت و می توانست به راحتی این نگون بخت به خارجه برای معالجه بفرستد ولی چرا اینکار را نکرد؟

ــ بعد از سرنگونی ارباب رجوی ( صدام) رجوی که جلو امریکاییها دامن پوشید و چاچا رقصید چرا ان زمان اجازه نداد رضا نصیری برای ادامه معالجه از اردوگاه بد نام اشرف خارج شود؟

ــ رجوی در خوش خدمتی و جاسوسی ؛ وطن فروشی برای امریکاییها و جنایتکاران پنتاگون داشت بوزینه وار بالا پایین می پرید و همه شب بساط عیش و رقص برای سوگـلیهای امریکایش بر پا میکرد چرا از انها نخواست اقدام به معالجه رضا نصیری بکنند؟

ــ چرا زهره اخیانی یکی از زنان رجوی می توانست با هلیکوپتر امریکاییها به بیمارستانهای انها تردد بکند و سرما خوردگی اش را رفع کند اما رضا نصیری که با این مریضی جدی که داشت این امکان را نداشت !

ــ چرا مریم قجر برای برگزاری شوهای مختلف در پاریس هر جنایتکار و شیاد ؛ دلار پسند می تواند در پاریس جمع کند اما نمی تواند برای یک عضو مریض یک دلار هم خرج کند؟

ـ چرا مریم قجر برای افرادی که به خاطر تجاوز به دختر ۱۴ ساله و قاچاق مواد مخدر ؛ یا برای دزد و اراذل اوباش ؛ همجنسباز و ….. می تواند خرج کند انها را به اروپا بیاورد تا از انها برای پاک کردن دستهای خون الودش دست نوشته بگیرد ملی نمی تواند یک عضو مریض خود اینکار را بکند ؟!

و چرا های زیادی که می دانم مریم قجر و یا رجوی رذل زنباره و یا دیگر سران فرقه به انها جواب نخواهند داد و این را هم اضافه بکنم همین جیره خواران شورایی هم در این جنایات رجوی دست داشته و دارند و دیر نیست که باید در پیشگاه مردم و خلق ایران و یک دادگاه عادلانه جواب جنایتهایشان را بدهند .

از این طریق می خواهم به اطلاع همه ارگانهای بین المللی و حقوق بشری و شخصیتهای سیاسی و فعالان حقوق بشری برسانم گرچه خیلی از اعضا ء پیر و از کار افتاده و دچار بیماریهای مختلف هستند اما اینها قابل درمان هست و اگر این مریضی ها به مرگ زود رس منتهی می شود باعث ان شخص رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی هستند که به همراه جیره خواران و همپالگیهایشان راه خروج برای این نگون بختها بسته اند و انها را از همه امکانات محروم کرده اند تا از مرده انها هم برای اهداف و امیال کثیف خودشان سوء استفاده کنند .

این آرزوی رجوی و مریم قجر که از اعضاء اسیر هر روز هفته چند نفر به هر طریق ممکن کشته شوند تا انها بتوانند در ویلاهای خود در اروپا و امریکا به خوش گذرانیهای خودشان با سس مبارزه ادامه بدهند و از این طریف برای ادامه حیات خفیف و خائنانه خودشان ادامه بدهند ؛ اما سران فرقه باید این را بدانند اه و ناله پردان و مادران و فرزندان اسیران دامن انها را گرفته و خواهد گرفت و به هر شیادی هم دست بزنند انها را از حکم خدا , تاریخ ؛ طبیعت گریزی نیست و باید جواب جنایتهایشان را بدهند .

پاریس : محمد رزاقی
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  قربانیان خشونت و ترور، 
برچسب ها: محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، رضا نصیری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی