نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دولت آلبانی همچون برخی کشورهای دیگر تاکنون چهارده نفر از اعضای این تشکیلات تروریستی را پذیرفته و این افراد در حال انتقال هستند.به نظر می‌رسد این روند کلید استارت فروپاشی تجمع اعضای منافقین در عراق است که نهایتا نابودی این غده چرکین را در بر خواهد داشت.

فرقه رجوی
هاشمی‌نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
عدم انتقال جمعی منافقین کلید استارت فروپاشی این تشکیلات تروریستی است

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: انتقال اعضای گروهک تروریستی منافقین به صورت انفرادی و یا چند نفره به دیگر کشورها، کلید استارت فروپاشی این تشکیلات تروریستی است.


" محمدجواد هاشمی‌نژاد " در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران در خصوص اعلام پذیرش آلبانی برای اعطای پناهندگی به تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین گفت: گروهک تروریستی منافقین و سرکرده آن تلاش‌های بسیار زیادی انجام دادند و سعی کردند با در اختیار گرفتن لابی صهیونیستی روند اخراج از عراق را به تعویق بیاندازند.

وی ادامه داد: اما با توجه به اینکه روند فروپاشی گروهک تروریستی منافقین چه از لحاظ قوانین توسط دولت عراق و چه از لحاظ قوانین بین‌المللی مسیری طبیعی و قانوی را طی می‌کند، تلاش های این تشکیلات تروریستی نتوانسته راه به جایی ببرد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان تصریح کرد: این اتفاق نشانگر این مهم بوده که علی‌رغم تلاش‎های سرکرده گروهک تروریستی منافقین آنها نتوانسته‌اند به نتیجه دلخواه برسند واین سقوط منافقین جلوه‌های خود را نشان خواهد داد.

هاشمی نژاد افزود: سرکرده گروهک تروریستی منافقین بالاخره مجبور شد به فروپاشی تشکیلات تروریستی خود در عراق تن دهد.

وی اظهار داشت: آنچه که در خبرها در خصوص پذیرش اعضای گروهک تروریستی منافقین توسط آلبانی اعلام شده در چارچوب قوانین و توافقات سازمان ملل متحد و عراق صورت گرفته است.

دبیرکل بنیاد هابیلیان تصریح کرد: دولت آلبانی همچون برخی کشورهای دیگر تاکنون چهارده نفر از اعضای این تشکیلات تروریستی را پذیرفته و این افراد در حال انتقال هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد این روند کلید استارت فروپاشی تجمع اعضای منافقین در عراق است که نهایتا نابودی این غده چرکین را در بر خواهد داشت.

گفتنی است؛ نخست وزیر آلبانی چندی پیش با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام آمادگی کشورش برای اعطای پناهندگی به تعدادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین گفت که دولت تیرانا بنا به دلایل انسان‌دوستانه حاضر است به اعضای این گروهک تروریستی که هم اکنون در پایگاه لیبرتی بغداد هستند، پناهندگی دهد.
هابیلیان / 92-02-30
.................................
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اخراج و انتقال،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: سیاست خارجی، گروهک، پناهندگی، لیبرتی آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی