نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 خرداد 1392
ارتباط رایانه‌های شخصی با اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در نقاط مختلف جهان، کار دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی را برای سوء استفاده از افراد و جاسوسی ساده‌تر کرده است.

موساد چگونه به رایانه ها نفوذ می كند

برای نفوذ به هر رایانه شخصی وجود 2 عامل مهم است، اولین عامل آی پی ( IP  ) است و عامل دوم نصب برنامه جاسوسی در کامپیوتر؛ بدون این دو عامل یا یکی از آنها نفوذ به کامپیوتر شخصی امکان ندارد.
موساد چگونه به رایانه ها نفوذ می كند

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، این روزها دیگر ضرورتی ندارد که افسران موساد برای جذب جاسوس تلاش بسیاری را انجام دهند، چرا که آنها از طریق شبکه‌های اجتماعی افراد را ندانسته به منبعی اطلاعاتی تبدیل می کنند.
روزنامه "الحیات" در مطلبی درباره شیوه‌های جدید جاسوسی موساد، نوشت:
فیسبوک منبع اطلاعاتی مهمی برای موساد است؛ این سرویس جاسوسی از طریق فیسبوک از اوضاع فلسطینی ها مطلع می شود و اطلاعات موجود در کامپیوترهای شخصی افراد را به دست می آورد .
چگونگی نفوذ موساد به رایانه‌های شخصی :
موساد هزاران صفحه در فیسبوک ایجاد می کند و هر یک از افسران این سرویس جاسوسی تعدادی از این صفحات را کنترل می کنند؛ آنان براساس اطلاعات روزانه‌ای که از دوستان فیسبوکی خود جمع آوری می کنند؛ گزارش هایی روزانه، هفتگی،  ماهانه و سالانه را درباره اوضاع فلسطینی‌ها تهیه می کنند.
موضوعات این گزارش ها شامل مسائل امنیتی، اقتصادی، معیشتی، سطح فرهنگی جوانان، ارتباط فلسطینی‌ها با دولت و دیدگاه فلسطینی‌ها درباره مقاومت و شلیک موشک و غیره است .
افسران موساد براساس اطلاعاتی که از فیسبوک جمع آوری می کنند، در گزارش خود به مقامات ارشد این سرویس جاسوسی طرح اجیر کردن تعدادی از دوستان فیسبوکی خود را پیشنهاد می کند.
افسران موساد در شرایط جنگی و درگیری‌های مرزی درپی جمع آوری اطلاعاتی درباره محل شلیک موشک، تجمع اعضای گروه های مقاومت، وضعیت روحی فلسطینی‌ها و میزان حمایت فلسطینی‌ها از مقاومت هستند که با جمع آوری این اطلاعات و بررسی دقیق آن نقشه‌ها و اهداف خود را آماده می‌کنند .

مرحله خطرناک؛ دستیابی موساد به اطلاعات رایانه های شخصی
برای نفوذ به هر رایانه شخصی وجود 2 عامل مهم است، اولین عامل آی پی ( IP  ) است و عامل دوم نصب برنامه جاسوسی در کامپیوتر؛ بدون این دو عامل یا یکی از آنها نفوذ به کامپیوتر شخصی امکان ندارد .
روش دست یابی به آی پی رایانه شخصی از طریق ایمیل یا فیسبوک :
از طریق ایمیل : در صورت ارسال ایمیل به افسر موساد، وی از طریق ایمیل ارسالی به آی پی رایانه ارسال کننده ایمیل پی خواهد برد .
از طریق فیسبوک: افسر موساد در فیسبوک درخواست دوستی برای فردی می فرستد، و به محض موافقت آن فرد با این درخواست دوستی، فیسبوک پیام وی را از طریق ایمیل به افسر موساد می فرستد؛ ارسال هرگونه ایمیل یا اظهار نظر روی صفحه شخصی افسر موساد به معنای مطلع کردن این جاسوس از آدرس آی پی رایانه شخصی است.

موساد چگونه در رایانه های شخصی برنامه جاسوسی نصب می کند:
افسر موساد پس از به دست آوردن آدرس آی پی، برای نصب برنامه جاسوسی روی کامپیوتر شخصی افراد لینک این برنامه را با عناوین فریبنده مانند دانلود تصویر و موسیقی ارسال می کند تا فرد مورد نظر روی لینک کلیک کند؛ افسر موساد با کلیک کردن افراد روی لینک ارسالی وارد کامپیوتر شخصی آنها می شود؛ از این به بعد هر چیزی  که روی صفحه کامپیوتر فرد مورد نظر ظاهر یا تایپ شود، می بیند و ثبت می کند.

توصیه‌هایی برای جلوگیری از نفوذ عوامل موساد به رایانه‌های شخصی :

آی پی :
1- خودداری از ارسال ایمیل برای افرد ناشناس.
2- موافقت نکردن با درخواست افراد ناشناس.
3- تایپ نکردن نظرات خود در صفحات مشکوک و ناشناس در فیس بوک.
4- استفاده نکردن از برنامه ICP ، زیرا این برنامه آی پی کاربر را نشان می دهد.

جلوگیری از نصب برنامه جاسوسی :
1- باز نکردن ایمیل‌های ناشناس.
2- کلیک نکردن روی لینک‌های ناشناس در ایمیل و فیسبوک.
3- کلیک نکردن روی تصاویر در ایمیل یا فیس بوک.

توصیه های عمومی :

1- خودداری از قرار دادن اطلاعات مهم شخصی یا مقاومت فلسطین در فیسبوک.
2- قرار ندادن اطلاعات مهم در رایانه‌ای که از آن برای ورود به اینترنت و یا فیسبوک استفاده می‌شود.
3- موافقت نکردن با درخواست دوستی افراد ناشناس در ایمیل یا فیسبوک.

....................
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  سایبر تروریسم،  اسراییل، مجاهدین،  خدمات،  گوناگون،  جاسوسی، 
برچسب ها: جاسوسی، موساد، رایانه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی