نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت 1392
منابع غیر رسمی نزدیک به تیم پزشکی مسئول سلامت و درمان جلال طالبانی، رئیس جمهور عراق گفته‌اند او از حالت کما خارج شده است.طالبانی در اواسط ماه دسامبر پس از سکته به بیمارستانی در بغداد انتقال یافت. وی چند روز بعد برای درمان‌های پزشکی بیشتر به آلمان فرستاده شد.

جلال طالبانی

جلال طالبانی به زندگی برگشت

جلال طالبانی به زندگی برگشت

منابع نزدیک به تیم پزشکی رئیس جمهور عراق خبر داده‌اند وی پس از چندین ماه در حالت کما بودن به زندگی بازگشته است.
خبرگزاری فارس: جلال طالبانی به زندگی برگشت


به گزارش خبرگزاری فارس، منابع غیر رسمی نزدیک به تیم پزشکی مسئول سلامت و درمان جلال طالبانی، رئیس جمهور عراق گفته‌اند او از حالت کما خارج شده است.

با این حال، هیچ منبع رسمی تاکنون این خبر را تأیید نکرده است.

طالبانی در اواسط ماه دسامبر پس از سکته به بیمارستانی در بغداد انتقال یافت. وی چند روز بعد برای درمان‌های پزشکی بیشتر به آلمان فرستاده شد.

کمتر از یک هفته بعد، برخی رسانه‌ها ادعا کردند آقای طالبانی پس از سکته، در بیمارستانی در بغداد در گذشته است. علی‌رغم این، دفتر ریاست جمهوری عراق این گزارش‌ها را تکذیب کرده و گفت: «این گزارش‌ها صحت ندارند و وی در شرایط پایدار (از نظر پزشکی) قرار دارد.»

در همین حال، «هیرو احمد ابراهیم»، همسر آقای طالبانی در رأس هیئتی بلندپایه روز یکشنبه وارد تهران شد.

بازدید «هیرو احمد ابراهیم» که سرپرستی هیئتی بلندپایه از «اتحادیه میهنی کردستان» را به عهده دارد بنا به دعوت رسمی دولت ایران صورت می‌گیرد.

قرار است هیرو ابراهیم چندین دیدار با مقامات ارشد ایرانی داشته باشد و با آنها درباره روابط دو جانبه و تحولات منطقه گفت‌وگو کند.

تاکنون جزئیات بیشتری از اهداف خاص این دیدار و برنامه‌های آن افشا نشده است.

هنگامی که رئیس جمهور عراق در ماه دسامبر در بیمارستان بستری شد، تقریباً تمامی مقامات بلندپایه ایران با بانوی اول عراق و سایر مقامات این کشور تماس گرفتند تا از شرایط سلامت آقای طالبانی با خبر شده و به بغداد کمک‌های پزشکی و سایر کمک‌های مورد نیاز را ارائه کنند.

ناظران معتقدند بهبود آقای طالبانی که نماد کردهای عراق در دولت این کشور است، تأثیرات مثبت به‌سزایی بر کاستن از ناآرامی‌های ادامه‌دار طایفه‌ای و قومی در عراق خواهد داشت.

.....................
92/02/16طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ، 
برچسب ها: جلال طالبانی، رئیس جمهور عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی