نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 8 تیر 1390

عمده ی هراس مجاهدین از تحولات کشورهای عربی ناشی از دست یابی مردم انقلابی به اسناد سرویس های جاسوسی برخی از کشورهای عربی است که در طول سه دهه گذشته از راههای مختلف از گروه تروریستی حمایت مالی و تسلیحاتی کرده اند.

 

                              

 

 

از ابتدای وزیدن نسیم بهار در کشورهای عربی تا تندبادهایی که هم اکنون این کشورها را درمی نوردد، گروه ورشکسته ی مجاهدین، به اشکال گوناگون به کشورهای عربی رهنمود داده که همزمان با سرکوب مردمشان و درگیر شدن در داخل، متوجه تهدید اصلی یعنی ایران شوند و با پشتیبانی از این گروه ، به جنگ با ایران بروند.

 

طرفه آن که مجاهدین با بی شرمی تمام و در مسیر خوش خدمتی به حکام دیکتاتور و مرتجع عرب ،خیزش های مردمی و حق طلبانه این کشورها را "ارتجاعی " توصیف کرده ، تا به اصطلاح با این فرافکنی ارتباط نظامند آن را با انقلاب مردم ایران اثبات کنند!

 

در همین رابطه مریم رجوی در مقاله ای ارسالی به الشرق الاوسط خواهان " وحدت عمل جهان عرب و مجاهدین در مقابل ایران به مثابه سرچشمه تروریسم و بنیادگرایی " می شود.

 

به موازات این خوش رقصی البته مجاهدین در تبلیغات آشکار با رویکردی ریاکارانه و دغلبازانه خود را موافق حرکتهای مردمی در کشورهای عربی نشان داده و حتی مدعی اند که این حرکتها الهام گرفته از آنان است تا به این وسیله نیروهای مأیوس و وارفته خود را امیدوار سازند که این موج می تواند به ایران هم سرایت کند و آنها را از دربدری و بحران نجات دهد.

 

اما از آنجا که مجاهدین نیز با تمام حماقت و عقب ماندگی دریافته اند که کارِ حکام مرتجع عرب تمام است، به پیش برد خط رژیم صهیونیستی برای ایجاد شکاف و تفرقه افکنی در میان جنبش مردمی کشورهای عربی روی آورده و ابلهانه مردم ِ متأسی از انقلاب ایران را نسبت به افزایش نفوذ ایران می ترسانند. مریم رجوی دراین باره در همین مقاله می نویسد:

 

" رژیم تلاش میکند با بهره برداری از شرایط نامتعین کنونی در کشورهای منطقه دخالتهای خود را افزایش داده و پایگاههای خود را در منطقه گسترش دهد، منابع مالی هنگفت و تروریسم ابزارهای این رژیم برای دخالت در کشورهای منطقه است. از جانب مردم و مقاومت ایران توجه خواهران و برادران مان در کشورهای منطقه را به مقابله با این خطر جلب می‌کنم. شرط اساسی سلامت و موفقیت جنبش‌های منطقه مرزبندی قاطع و صریح با رژیم ایران و بستن راه نفوذ آن است."

 

این اظهارات البته دغدغه اصلی مجاهدین از نفود رو به گسترش ایران وهراس از قدرت کشورمان را می رساند، ضمن آن که اعتراف صریح به الهام گیری بهارعربی از انقلاب ایران است.

 

هراس مجاهدین از تحولات کشورهای عربی به اندازه ای زیاد است که هفته گذشته سخنگوی رسمی این گروه محبوبترین جنبش مردمی خاورمیانه را جریانی ایرانی معرفی کرد و حکام عرب را به مقابله با حزب الله لبنان فراخواند.

 

درخور ذکر است که چندی قبل، محمد علی حسینی، رابط گروه تروریستی مجاهدین در لبنان به دلیل جاسوسی برای اسرائیل دستگیر شد.

 

همچنین شایان یادآوری است که عمده ی هراس مجاهدین از تحولات کشورهای عربی ناشی از دست یابی مردم انقلابی به اسناد سرویس های جاسوسی برخی از کشورهای عربی است که در طول سه دهه گذشته از راههای مختلف از گروه تروریستی حمایت مالی و تسلیحاتی کرده اند.

 

ایران دیدبان

......................

۱۳۹۰/۴/۷
طبقه بندی: اطلاعیه، 
برچسب ها: هراس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی