نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392
من رضا الماسی زاده از اصفهان در تاریخ 30 دی 79 از اصفهان خارج شدم زیرا طی تلفنی که به من زده شده و وعده کار در آلمان را داده بودند و قرار شد تا ابتدا به عراق بروم ، همان اول کار پولهای مرا گرفتند و گفتند که فعلاً باید همین جا بمانید...
فرقه رجوی
آقای رضا الماسی زاده : " مناسبات درونی فرقه رجوی "
    

من رضا الماسی زاده از اصفهان در تاریخ 30 دی 79 از اصفهان خارج شدم زیرا طی تلفنی که به من زده شده و وعده کار در آلمان را داده بودند و قرار شد تا ابتدا به عراق بروم ، همان اول کار پولهای مرا گرفتند و گفتند که فعلاً باید همین جا بمانید .

من تا سال 81 صبر کردم و در آن سال درخواست بازگشت به ایران را دادم ، که پاسخ آنها به درخواست من چیزی جز کتک زدن و ناسزا گفتن نبود و تهدید کردن که اگر بخواهی بروی یا تو را می کشیم و یا این که تحویل زندان های عراق می دهیم .

بعد از این قضیه چند بار دیگر درخواست بازگشت به ایران را دادم که بالاخره من را به قرارگاه دیگری انتقال دادند ، در آنجا دچار سردردهای مزمن شدم که ناشی از جنگ روانی بود که آنها پیاده می کردند .

در ادامه برای به اصطلاح بهبودی من آمپولی به من زدند که پس از سه یا چهار روز در ستون فقرات پشت و گردن احساس بی حسی کردم ، این بی حسی کم کم به دیگر عضلات کمر و پاهایم رسید و بالاخره از ناحیه هر دو پا و کمر فلج شدم .

بعد از مدتی هم مرا به کمپ آمریکایی ها فرستادند ، در آنجا نیز ارتش آمریکا هیچ اقدامی برای معالجه من انجام نداد تا این که بالاخره با بازگشتم به ایران موافقت شد .

من صحبتی با وزارت خارجه آمریکا دارم و آن این که به فرقه رجوی  باج ندهند زیرا افراد حاضر در فرقه بیشتر فریب خورده اند و رجوی ها  وطن فروش بوده و به دنبال کسب قدرت می باشند .

و پیامی برای جوانان ایرانی می دهم که هیچ وقت گول رجوی و حرف های رنگارنگ هوادارانش را نخورند ، زیرا آواز دهل شنیدن از دور خوش است ، مسعود رجوی یک دروغگوی به تمام معناست در ابتدای جنگ خودش فرار کرد و بقیه را برای تحمل بدبختی ها باقی گذاشت و این صحبت ها حاصل تجربه چند ساله من در سازمان است .

مسائل خرافی و مسخره در سازمان فراوان بود ، مثلاً در نشستی به نام نشست حوض به افراد گفته می شد که از یک طرف حوض و استخر بدون آب وارد شوند و از طرف دیگر آن بیرون بیایند و با این کار به اصطلاح تمام گناهان آنها بخشیده می شد .

و یا این که می گفتند اگر از کسی بدتان می آمد و درباره او چیزی با خودتان در ذهن خودتان گفتید آن را روی کاغذ بیاورید و سپس در جلوی همه اعضا در نشست " سگ دعوا " بخوانید و با این کار همه بچه ها را به جان هم می انداختند تا کسی با دیگری دوست نشود .

92/02/26


ارسال به :  فیس بوك   


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوید رهایی روی موبایل

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  فرقه گرایی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: رضا الماسی زاده، افشاگری، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی