نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 27 اردیبهشت 1392
از مدتی پیش مزدوری به نام فریده اراکی در آمریکا توسط فرقۀ رجوی برای ملاقات با مسئولان نمایندگیهای کشورهای مختلف در سازمان ملل و نهادهای این سازمان اجیر شده و مسئول دیکته کردن خط و خطوط و مواضع این فرقه و در رأس آنها جلوگیری از انتقال اسرای فرقه از عراق به کشورهای ثالث تحت پوش انتقال آنها به اشرف برای حفظ امنیت و سلامتیشان می باشد...

مزدور امریکایی
افشای یک مزدور فرقه رجوی در آمریکا

وی با استفاده از بی اطلاعی نمایندگیهای کشورهای مختلف و نهادهای سازمان ملل در آمریکا از وضعیت افراد اسیر فرقۀ رجوی در عراق و ماهیت این فرقۀ تروریستی و ضد انسانی به نمایندگیهای مذکور مراجعه کرده و با توسل به ترفندهای همیشگی رهبری فرقه یعنی تطمیع و شانتاژ از یکسو و سوء استفاده از عدم شناخت کافی فرقه و بی اطلاعی طرفهای مقابل از سوی دیگر خواسته های رهبری فرقه و اهدافش را به آنها دیکته می کند.

وی به همراه و با همکاری مزدور دیگری به نام فریده کمالی در ینگه دنیای راحتی و خوشی و امنیت و آسایش تأمین شده با دلارهای نفتی به یغما برده از مردم بیچارۀ عراق و تقدیمی از طرف صدام حسین دیکتاتور خودش را در هزاران کیلومتری عراق و در آن سوی کرۀ زمین مانند دیگر سرمداران باند مریم رجوی به عنوان نمایندۀ ساکنان کمپ لیبرتی جا زده و از آنها می خواهد که از خواست رهبری فرقه مبنی بر انتقال افراد کمپ لیبرتی به کمپ اشرف حمایت کنند و بدینگونه موجب پیشبرد اهداف رهبری فرقه در عراق مبنی بر حفاظت از سردمداران فرقه و جلوگیری از دستگیر شدن آنان به بهای کشته شدن قربانیان این فرقه در کمپهای اشرف و لیبرتی در عراق گردند و این یعنی نیرنگ شرکت دادن طرفهای خارجی در این جنایت و ناجوانمردی برای لاپوشانی اهداف واقعی رهبری فرقه از اصرار بر ماندن در عراق و نگهداری اسرایش در آن کشور بلازده و نا امن، و الا با هیچ منطقی و عرف بین المللی نمی توان بسیج فعالیتهای رهبری فرقه در این روزها در کشورهای مختلف و حتی در داخل خود عراق با استفاده از وسایل ارتباطی نوین برای جلوگیری از انتقال اسرای فرقه به کشورهای ثالث را توجیه و تفسیر کرد.

مسئولین این کشورها و نمایندگیهای سازمان ملل در آمریکا هر چقدر هم از وضعیت و ماهیت فرقۀ رجوی و واقعیت اسفناک زندگی اسرای این فرقه تحت انواع سرکوب و خفقان رهبری آن بی اطلاع باشند مسلما از اوضاع عراق و خطرهایی که جان اسرای این فرقه را در جهنم تروریستی این کشور بحران زده چه در نتیجۀ اعمال تروریستی و چه در نتیجۀ فقدان امکانات زندگی و بهداشت و درمان تهدید می کند بی اطلاع نیستند.

 لذا با فریفته شدن به تبلیغات دروغین این فرقه به دست مزدوران خوش نشینش و حمایت از خواسته های رهبری آن خودشان را در ریخته شدن خون اسرای این فرقه در عراق و تهدید سلامتی شان شریک می کنند لذا در فردای تاریخ در برابر ملت ایران باید پاسخگوی این مشارکتشان در سرنوشت خونبار فرزندان اسیر این ملت در عراق در دست رهبران جنایتکار فرقۀ رجوی باشند.

غفور فتاحیان، ایران قلم، شانزدهم می ۲۰۱۳

..........................


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوید رهایی روی موبایل

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای كریم حقی - غفور فتاحیان ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: امریکا رجوی، غفور فتاحیان، فریده کمالی، فریده اراکی، افشاگری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی