نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت 1392
بنابراین از این باقی ماندگان هیچ زنی دیگر باردار نمی شود و نمی زاید. پس اگر زنی باردار شود معلوم می شود كه از فتوای رهبری تخطی كرده و حكمش در دستگاه موجود مجاهدین انزوا و اخراج و زندان و تبعید به استامبول و اعدام انقلابی است ...

زنان فرقه رجوی
خانم نادره افشاری ؛ "عشق ممنوع " (2)
 

مریم رجوی بالاخص با اشاره به وقایع اردوگاه شرق و درهم ریختن اتحاد جماهیر شوروی سابق، تأكید می كرد كه همه ایدئولوژی ها به بن بست رسیده اند و در این دوران به عنوان پاسخ دوران، تنها ایدئولوژی (رهبر عقیدتی مجاهدین) است كه می تواند جهانی شود و نوع بشر را از دردها و ستم های موجود رها كند.

یعنی دست بالا را می گرفت تا دست پائین، یعنی موضوع قانع كردن نیروهای خود را جا بیندازد و مانع به وجود آمدن سئوال و تردید و تحلیل در ذهن این نیروها شود.

نوید رهایی

وقتی كه ما بخواهیم روی عده ای انسان صاحب صداقت كه به ما اعتماد كرده اند اثر بگذاریم بهتر است حداكثر اغراق را به كار ببریم و چنین عنوان كنیم كه ما یك نظریه جدید جهانی آورده ایم و شما كه می خواهید اولین اجرا كنند گان این نظریه باشید، در واقع شانس آورده اید كه به عنوان پیشتازان مورد لطف قرار گرفته اید.

در این صورت است كه ما با القاء و تلقین و غرور، طرف مقابل را چنان یاد می كنیم كه جرأت واقع نگری و تردید از او سلب می شود.

خانم رجوی می گفت: چون طلاق مرحله شكوفایی و رهایی مجاهدین است می توان آن را به زایمان مقایسه كرد كه اولش دردهای شدید دارد، اما در مرحله بعد مثل هر زایش دیگر گوارا است و برای قانع كردن افراد و ایجاد هیجان و تب و غرور در آنها، وعده می داد كه این نهضت و تحول عظیم ایدئولوژیك و تاریخی را به زودی از طریق رسانه های خبری به اطلاع همه مردم خواهد رساند.

از آنجا كه می دانست مردم با حیرت به اینگونه احكام و اعمال خواهند نگریست و صلاح نیست كه چنین طرح عجیب و غریبی را به اطلاع مردم برساند و باعث مضحكه دستگاه اندیشه خود شود، حرفش را تكمیل می كرد كه بهتر است فعلاً این خبر به بیرون درز نكند. خود او پس از آن كه طرح سرانجام گرفت یعنی خانواده در سازمان مجاهدین منهدم شد، این خبر بهجت اثر و این مژدگانی بزرگ را به مردم ایران خواهد داد.

به نظر ایشان كه این نظر را به صراحت در حضور صدها مجاهد خلق ابراز كرده بودند، طلاق های عمومی بزرگترین نعمت بود، نعمتی كه باید منتظر نتایج و به قول خودشان دست آوردهای بزرگ آن می بودند.

جالب این جاست كه این طرح در سازمان مجاهدین پیاده شد، نتایج اسفباری هم داشت .اما خانم و آقای رجوی هنوز جرأت نكرده اند آن را به عنوان یك خبر رسمی بهجت اثر در اختیار رسانه های عمومی بگذارند.

عده ای معدود البته این نعمت را باور كردند. این عده هنوز همه درعراق یا نقاط دیگر در فاصله های مختلفی نسبت به رهبری مجاهدین باقی مانده اند، در حالیكه همسران و فرزندانشان یا در نقاط مختلف جهان پراكنده اند یا همسرانشان البته- عنوان (سابق) پیدا كرده اند و با جفت (سابق)شان خواهر و برادر شده اند و هر دو در پادگان آقای رجوی باقی مانده اند.

بنابراین از این باقی ماندگان هیچ زنی دیگر باردار نمی شود و نمی زاید. پس اگر زنی باردار شود معلوم می شود كه از فتوای رهبری تخطی كرده و حكمش در دستگاه موجود مجاهدین انزوا و اخراج و زندان و تبعید به استامبول و اعدام انقلابی است.

آن عده از زنان هم كه این فتوای غیر انسانی را ترفندی برای حل مشكلات و بن بست های كمر شكن رهبری ارزیابی كردند، در اعتراض به آن و به او درست در همان زمان از همسرانشان باردار شده و از این فرقه جدا شدند كه ماجرای به زندان افكندن و شكنجه های جسمی و روانی آنان خود حكایت تلخ نسل امروز است.

اكثر این زنان در حال حاضر فرزندان چهار و پنج ساله دارند كه هر فرزندی نشانه اعتراضی عمیق به این روش عجیب و غریب است.

نویسنده: خانم نادره افشاری
ادامه دارد...
.............................
منبع : ایران دیدبان


طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  زنان، 
برچسب ها: عشق ممنوع، نادره افشاری، طلاق اجباری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی