نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 3 خرداد 1392
من شخصا با شناختی که از ماهیت کثیف رجوی دارم فکر میکنم رجوی برای پیش بردن اهداف کثیف خود از این پروژه پناهنده پذیری کشورها به نفع خود سوء استفاده می کند!  استناد به اطلاعیه های فرقه مافیایی رجوی تا این تاریخ ۱۴ عضوء فرقه رجوی در کمپ بدنام اشرف و کمپ لیبرتی به خاطر بیماری فوت کرده اند و دهها نفر نقص عضو و بیمار سرطانی و … هستند که نیاز به رسیدگی فوری پزشکی دارند حال باید دید در میان ۱۴نفری که به البانی منتقل شده اند واقعآ از همان بیماران قطع عضوی و یا بیمارانی هستند که نیاز به فوریتهای پزشکی دارند؟

آفای محمد رزاقی
آیا رجوی تسلیم شده ؟!


چند روز گذشته خبرگزاریهای مختلف خارجی و ایرانی از انتقال ۱۴ عضو فرقه مافیایی رجوی به البانی را درج کردند .

اما موضوعی که بیشتر در مورد این خبر تعجب بر انگیز هست سکوت خفت بار سایتهای خود فرقه مافیایی و جنایتکار ؛ رجوی و عدم صدور اطلاعیه از سوی شیاد خانه شورای دست ساز رجوی هست در صورتیکه هر گاه در شاخ افریقا فیلی خرناسه می کشد و یا در جنگلهای امازون بوزینه ای یک پشتک وارونه میزند فورا شیاد خانه رجوی بنام شورا پشت سر هم اطلاعیه صادر می کند پیام تبریک و پیروزی می دهد اما عجبا در این مورد از رجوی رذل زنباره گرفته تا عربده کشهای چاله میدانی رجوی و جیره خواران ریز و درشت فرقه مافیایی رجوی خبری نیست و به نظر می رسد انشالله همگی کاملا لال شده اند .

البته که آزادی هر اسیری از چنگال فرقه جنایتکار رجوی جای خوشحالی و تبریک دارد و تلاش همه خانواده ها و جدا شدگان هم اینکه این اسیران فرقه رجوی بتوانند قدم به دنیای ازاد بگذارند ودر دنیای ازاد انطور که خود می خواهند به زندگی ادامه بدهند .

اما واقعیت اینکه من شخصا با شناختی که از ماهیت کثیف رجوی دارم فکر میکنم رجوی برای پیش بردن اهداف کثیف خود از این پروژه پناهنده پذیری کشورها به نفع خود سوء استفاده می کند!

برای اثبات این موضوع نیاز نیست که به تحلیل موضوع بپردازیم کافی اشاره ای کوتاهی به اطلاعیه ها و مصاحبه های سران فرقه و اعضاء فرقه در عراق به اندازیم تا مشخص شود که چرا می گویم رجوی از این پروژه به نفع خود سوء استفاده میکند .

ــ با استناد به اطلاعیه های فرقه مافیایی رجوی تا این تاریخ ۱۴ عضوء فرقه رجوی در کمپ بدنام اشرف و کمپ لیبرتی به خاطر بیماری فوت کرده اند و دهها نفر نقص عضو و بیمار سرطانی و … هستند که نیاز به رسیدگی فوری پزشکی دارند حال باید دید در میان ۱۴نفری که به البانی منتقل شده اند واقعآ از همان بیماران قطع عضوی و یا بیمارانی هستند که نیاز به فوریتهای پزشکی دارند؟

ــ آیا در میان این ۱۴ نفر از اعضاء ویلچر نشین هم هست که نیاز به رسیدگیهای ویژه دارند؟

ــ آیا در میان این ۱۴ نفری که به البانی منتقل شده اند زنان و مردان پیر و از کار افتاده هم هستند که همه ما میدانیم شرایط زندگی در اردوگاه بد نام اشرف و الان هم زندگی در کمپ لیبرتی برایشان طاقت فرسا هست ؟ و ….

من شخصا برای خروج این ۱۴نفر ۳ گزینه مد نظر دارم .

یکم : رجوی با پذیرش خروج اعضاء از عراق و عزیمت افراد به صورت انفرادی به کشورهای مختلف شکست و تسلیم شدن خودش را به زبان بی زبانی اعلام کرد !

البته با توجه به اینکه رجوی چند وقت پیش با برگزاری نشست صوتی اعضائ اسیر در لیبرتی و اردوگاه بد نام اشرف به شیوه وصیت گویی تهدید کرده که هر کس از این به بعد خواهان خروج از تشکیلات فرقه شود حکم مرگش همانجا اجرا می شود و ….

یعنی با اینکه رجوی بهتر از همه میداند که استراتژیش سکست خورده به گل نشسته اما با کمال شیادی و ماهیت رهبر فرقه بودن بازبه قمپوز در کردن ادامه می دهد از سوراخ موش نعره ارتش ازادیبخش و موسسان چهارم سر می کشد ! پس باید قبول کرد که رجوی به این راحتی حاضر به اعتراف نبوده و نیست .

دوم : رجوی برای جابجایی بعضی از اعضاء مهم فرقه و برای رد گم کنی ؛ برای باز کردن جای پا برای بقیه سران فرقه در کشور مثل البانی که دولتمردان ان از جنایات سران این فرقه بی اطلاع هستند ؛ چه بسا از میان این افراد بعد از اتمام کار حقوقیشان بر علیه دولت عراق و نمایندگان سازمان ملل سوئ استفاده بکند و یا ادعای مالکیت بر بخشی از اموال در اردوگاه بد نام اشرف و ….

ــ ممکن هست این ۱۴ نفر اعضایی باشند که از مدتها قبل درخواست خروج داده بودند رجوی برای کاستن فشارهای بین المللی و وانمود کردن همکاری با سازمان ملل و … حاضر شده اجازه بدهد این ۱۴ نفر به البانی منتقل شوند .

با توجه به سکوت سران فرقه و تجربه سالها بودن در تشکیلات فرقه رجوی شناخت عملکرد سران فرقه و سوء استفاده هایشان از زنده و مرده اعضاء گزینه دوم و سوم بیشتر به نظر می رسد .

اما ما یک مثل داریم که می گوید از گراز یک مو هم بکنید غنیمت هست ؛ این ۱۴ نفر هم توانسته اند از اسارتگاه رجوی به دنیای بیرون قدم بگذارند جای خوشحالی دارد و مطمئن با دسترسیشان به دنیای ازاد ومنابع خبری و ارتباط با خانواده به زودی خواهند فهمید که رجوی چه وطن فروشیها؛ جنایتهایی در حق مردم ایران ؛ عراق؛ و اعضاء خود کرده است .

پاریس : محمد رزاقی
2013/05/22

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوید رهایی روی موبایل

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: محمد رزاقی، لیبرتی آلبانی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی