نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسعود رجوی یکی از خون آشام ترین دیکتاتورهای زمان است که می تواند به جرأت گفت دست یزید و فرعون و همه خونخواران دنیا را از پشت بسته است و حربه او چیزی نیست به جز فریب و نیرنگ . همیشه به دنبال فریب دادن ما بودند ، به خود من قبل از رفتن به عراق می گفتند : بیا عراق تا از اینجا تو را به آلمان بفرستیم ، اما جواب رفتن من به آنجا و درخواست اعزامم به آلمان چیزی جز کتک و شکنجه نبود.

سرکوب
آقایان محمد نعیم ملازهی و اسپندارفرد"مناسبات درونی فرقه رجوی"
    

محمد نعیم ملا زهی :

وقتی خانواده های بچه ها برای دیدن شان به عراق می آمدند به ما می گفتند که خودتان را در برخورد با خانواده هایتان خوشحال و شادمان و راضی نشان دهید و اگر کسی خودش را شاد نشان نمی داد او را اذیت می کردند ، برای این که می خواستند به دروغ به خانواده ها القاء کنند که بچه هایشان در قرارگاه اشرف خوش هستند و هیچ مشکلی ندارند .

واقعاً آنها از روباه هم بدتر بودند و همیشه به دنبال فریب دادن ما بودند ، به خود من قبل از رفتن به عراق می گفتند : بیا عراق تا از اینجا تو را به آلمان بفرستیم ، اما جواب رفتن من به آنجا و درخواست اعزامم به آلمان چیزی جز کتک و شکنجه نبود .

من هیچ شناخت و آگاهی از منافقین و شخص رجوی نداشتم و با فریب آنها به آنجا رفتم.

اسپندار فرد :

مسعود رجوی خود را به منزله بتی برای اعضای گروهک شان ترسیم کرده اند ، آن قدر برخی افراد گول این دو نفر را خورده اند که نعوذبالله حاضرند خدا را فراموش کنند و این دو نفر خائن و مکار را بپرستند . همچنین حاضرند به خانواده هایشان ناسزا گفته شود اما به رجوی چیزی گفته نشود ، آنها افرادی بی اعتقاد و کافر هستند .

چندی پیش شورای ملی مقاومت از یک پروفسور اروپایی دعوت کرده بود تا به شورای ملی مقاومت بپیوندد ، آن پروفسور دو شرط را برای حضور خودش در شورای ملی مقاومت گذاشت ، یکی این که گفته بود من کمونیست هستم و به خدا اعتقاد ندارم و دوم این که برخی از صحبت های رجوی نیز مورد قبول من نیست .

وقتی اظهارات این پروفسور به مریم رجوی گفته شده بود مریم در پاسخ چنین گفته بود : " اگر می خواهی خدا را قبول نداشته باشی اشکالی ندارد و ما به این مسئله کاری نداریم اما باید حرف های رجوی را قبول داشته باشی . "

در این اواخر منافقین جلسات رقص و پایکوبی در قرارگاه برپا می کردند و مردم را از بیرون به آنجا دعوت می کردند ، در ضمن این مراسم سعی می کردند با بسیاری از آنها صحبت کنند تا در قرارگاه بمانند و به برخی می گفتند که به شکل انفرادی با آنها صحبت کرده و از سازمان تعریف کنیم .

یادم هست که یک نفر از مهمانان را گول زده بودند و نزدیک بود که وی در قرارگاه بماند اما من او را به کناری کشیدم و به او فهماندم که اینها دروغ می گویند و اینجا از این خبرها نیست .

به نظر من مسعود رجوی یکی از خون آشام ترین دیکتاتورهای زمان است که می تواند به جرأت گفت دست یزید و فرعون و همه خونخواران دنیا را از پشت بسته است و حربه او چیزی نیست به جز فریب و نیرنگ .

من دوست دارم که روزی رو در رو با مسعود رجوی صحبت کنم ، اگر صدای من به گوش مسعود برسد می خواهم به او بگویم : " ای نامرد ! زندگی این همه انسان و جوان را فقط به خاطر این که خودت به قدرت برسی بر باد دادی ، این همه زندگی را خراب کردی به خاطر آن که به قول خودت به خلق خدمت کنی .

اما ما که در سازمان و مناسبات تو بودیم و دیدیم به حقیقت تو خلق را نابود کردی و خانواده آنان را عذاب دادی ، از این رو حیف است که نام انسان را بر تو گذاشت .

مسعود رجوی ! تو که دم از نبود آزادی بیان در ایران می زدی کجایی که ببینی در ایران رئیس جمهور به راحتی و بدون موانع در بین مردم حاضر می شود و مثلاً این که ایشان در جمع دانشجویان حاضر شده و نظرات و انتقادات آنها را می شنود .

حال روی سخن من با تو است ، من از تو سؤالی دارم و آن این که کجا به ما اجازه می دادی که با تو صحبت کنیم ، چه برسد به این که از تو و عملکردهای تو انتقاد کنیم ، اگر خدای ناکرده انتقاد و ایرادی وارد می ساختیم عالم را بر سرمان خراب می کرد و از همه مهمتر تو ریشه شجاعت و آزادی اعتراض و انتقاد را خشکانده بودی ."
92/03/04
 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  اشرف نیوز،  افشاگری،  نجات یافتگان،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: محمد نعیم ملازهی، اسپندارفرد، تشکیلات رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی