نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 6 خرداد 1392
هزارخانی به طرزی رسوا، از آرزوهای باندرجوی برای پیروزی مخالفان دولت عراق و تلاشهای مجاهدین به این منظور، پرده برمی دارد و توصیه می‌کند، اجازه دهند خط مجاهدین برای تعویض کوبلر و بازگشت به اردوگاه اشرف که اکنون از زبان بقایای بعث و مخالفان مالکی مطرح می شود، ادامه یابد!
صدای حامیان مجاهدین هم از کارشکنیهای بقایای رجوی در آمد؛
شماتت حامیان فریب خورده توسط شرکای شیاد!


ایران دیدبان

رسانه های آمریکایی درگزارشهایشان راجع به ورود 14 نفر از اعضای مجاهدین به آلبانی و وضعیت گروه تروریستی مجاهدین درعراق و سرانجام تصمیماتی که در مورد جابجایی آنان گرفته شده است، از قول مقامات این کشور از همراهی و همکاری نکردن مجاهدین با طرح و برنامه های بین‌المللی در این باره خبر دادند.
این اظهارات به طور مشخص با انتقاد از اجازه ندادن رهبران مجاهدین به اعضای این گروه برای خروج از لیبرتی و انتقال به آلبانی که 200 نفر از این افراد را پذیرفته است، همراه است.

فقط این مقامات آمریکایی نیستند که انتقادهایی را متوجه رهبری مجاهدین می کنند، پیش از این مقامات سازمان ملل نیز در مورد محدودیتهایی که این گروه در مسیر اقدامات این نهاد ایجاد می کند، هشدار داده‌اند.
اکنون به نظر می‌رسد که دایره انتقادها به رفتار نامعقول رهبری مجاهدین و بهانه جویی‌های ابلهانه آنان وسعت یافته و حامیان خارجی این گروه را هم دربرگرفته است، انتقادهایی که از اصرار بیجای آنها برای نگه داشتن 100 تن در اشرف و جلوگیری از انتقال ساکنان کمپ لیبرتی به خارج از عراق سرچشمه می گیرد.

منوچهرهزارخانی به نیابت از بقایای رجوی و برای فرونشاندن انتقادهای «حامیان صمیمی»، مأمور امنیتی کردن فضا و هشدار دادن در باره طرح و برنامه های « اتاق فکری که کمر به نابودی مجاهدین بسته»، شده است و به «حامیان فریب خورده» زنهار می‌دهد از هول حلیم در دیگ نیفتند، می نویسد:

« برای من جای شک نیست که "اتاق فکر" ی که کمر به نابود کردن جنبش مقاومت ما بسته و به همین منظور کوبلر را به خدمت گرفته است، خوب میداند چه می کند، و به کجا میخواهد برسد. من نمیخواهم به یاران و همسنگرانم القا کنندة بدبینی مفرط و سیاه نمایی مطلق باشم فقط انتظار دارم که در برخورد با "تسیهل کننده"یی که یک بار فریبشان داده، اندکی جدی تر و سخت گیر تر باشند.»

جای تعجب این که هزارخانی به طرزی رسوا، از آرزوهای باندرجوی برای پیروزی مخالفان دولت عراق و تلاشهای مجاهدین به این منظور، پرده برمی دارد و توصیه می‌کند، اجازه دهند خط مجاهدین برای تعویض کوبلر و بازگشت به اردوگاه اشرف که اکنون از زبان بقایای بعث و مخالفان مالکی مطرح می شود، ادامه یابد!
بدین ترتیب هزارخانی مأمور می شود تا موانع پیشبرد خط مجاهدین یعنی تضعیف کوبلر و سازمان ملل از طریق بقایای بعث را به وسیله هشدارها و انذارها از میان بردارد و همچنان در گناه و جنایت گروگان نگه داشتن ساکنان لیبرتی در عراق شراکت کند.

......................
1392/03/06
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: حامیان تروریست، منوچهر هزارخانی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی