نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 11 خرداد 1392

با کمال مسرت خبر انتقال 14 نفر از افراد مستقر در کمپ لیبرتی به آن کشور را دریافت کردیم. این تعداد اولین گروه از 210نفری هستند که حاضر به پذیرش آنها به عنوان پناهنده در خاک خود شده‌اید و اکنون آنها موفق شده‌اند اردوگاه یا کمپ لیبرتی در عراق را به سلامت ترک ‌کنند.

آلبانیانجمن نجات

نامه انجمن نجات به سفیر آلبانی در ایران

 سفیر محترم آلبانی در ایران


با کمال مسرت خبر انتقال 14 نفر از افراد مستقر در کمپ لیبرتی به آن کشور را دریافت کردیم. این تعداد اولین گروه از 210نفری هستند که حاضر به پذیرش آنها به عنوان پناهنده در خاک خود شده‌اید و اکنون آنها موفق شده‌اند اردوگاه یا کمپ لیبرتی در عراق را به سلامت ترک ‌کنند.

ضمن تشکر از همت و اقدام انسان‌دوستانه کشور شما در این رابطه لازم است به استحضار برسانیم:


همانطور که مطلع هستید، اکنون بیش از یکسال از توافق بین سازمان ملل، آمریکا و فرقه رجوی گذشته است. شرایط جسمی و روحی نفرات مستقر در این کمپ هر روز سخت‌تر می‌شود. این افراد سالهاست که از خانواده خود دور شده و خاک میهنشان را ترک کرده‌اند. و ما به عنوان سازمان غیردولتی که صرفاً برای یاری رساندن به خانواده‌های این افراد تشکیل گردیده و سالهاست در این زمینه فعالیت داریم، وظیفه خود می‌دانیم جهت تسلای خاطر این خانواده‌های نگران و چشم‌براه حداکثر تلاش خود را جهت برقراری ارتباط آنها با فرزندانشان برقرار کنیم. شاید اندکی از اندوه آنها که طی سالیان بر آنها سنگینی می‌کند، بکاهیم.

 چرا که این یک خواسته حداقلی است که هر انسانی خواستار تحقق آن می‌باشد. بخصوص که این افراد نه تنها به لحاظ فیزیکی و محیطی در جایی بوده‌‌اند که همواره جانشان درخطر بوده و از حداقل امکانات درمانی و غذایی بی بهره بوده‌اند، بلکه بلحاظ روحی از آنجا که این تشکل، رهبرمحور بوده و افراد بر اثر ممارست در نشستهای انتقادی و ذهن‌خوانی کاملاً به لحاظ عاطفی محرومیت از همه چیز را برخود هموار کرده و صرفا مطیع یک نفر یعنی رجوی شده‌اند، بیش از افراد معمولی نیاز به رسیدگی و مراقبت جسمی و عاطفی دارند. برای همین است که قدم گذاشتن این افراد در خاک آن کشور می‌تواند آغازی بر آزادی آنها از تمام قید و بندهایی باشد که بر ذهن و جانشان تنیده است. لذا مصرانه از شما خواهشمندیم:


شرایطی را فراهم و اعلام نمایید که خانواده‌ها بتوانند با آنها ارتباط تلفنی یا مکاتبه‌ای برقرار کنند. بدیهی است انجمن نجات در تسهیل این نوع ارتباطات انسان‌دوستانه حاضر به همه‌گونه همکاری صمیمانه با شما خواهد بود.
با تشکر
انجمن نجات

11/03/1392

 
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  تهران، 
برچسب ها: انجمن نجات، نامه انجمن نجات، آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی