نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

«ناجحه عبدالامیر» عضو کمیسیون شهدا،قربانیان و زندانیان سیاسی پارلمان عراق اظهار داشت عناصر فرقه تروریستی مجاهدین به عنوان پناهنده در عراق به شمار نمی روند و دولت این کشور به افرادی که در کشتار مردم دست داشته اند حق پناهندگی اعطا نمی کند.


تروریست امریكایی
عراق به عناصر گروه مجاهدین حق پناهندگی نمی دهد


«ناجحه عبدالامیر» عضو کمیسیون شهدا،قربانیان وزندانیان سیاسی پارلمان عراق اظهار داشت عناصر گروه مجاهدین به عنوان پناهنده در عراق به شمار نمی روند ودولت این کشور به افرادی که در کشتار مردم دست داشته اند حق پناهندگی اعطا نمی کند.

به گزارش اشرف نیوز:«ناجحه عبدالامیر» عضو کمیسیون شهدا،قربانیان وزندانیان سیاسی پارلمان عراق اظهار داشت عناصر گروه مجاهدین به عنوان پناهنده در عراق به شمار نمی روند ودولت این کشور به افرادی که در کشتار مردم دست داشته اند حق پناهندگی اعطا نمی کند.
وی در ادامه با تاکید بر ضرورت پایان پرونده ساکنان کمپ "لیبرتی واشرف" در سریع ترین وقت ممکن اضافه کرد دولت وملت عراق حضور عناصر گروه تروریستی مجاهدین را در کشورشان رد می کنند.
این نماینده پارلمان عراق همچنین از خانواده هایی که فرزندانشان به دست عناصر گروه تروریستی مجاهدین به شهادت رسیده اند خواست برای احقاق حق خود این قضیه را به دادگاه های عراق ارجاع بدهند واز صدور حکم بازداشت برای عناصر مجاهدین به اتهام کشتار وسرکوب ملت عراق در دوران دیکتاتوری صدام خبر داد.

......................
۱۳۹۲/۳/۱۱
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  اشرف نیوز،  عراق ستیزی،  گروه تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: ناجحه عبدالامیر، فرقه رجوی، پناهنده، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی