نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

محمد محدثین عضو و سخنگوی باند ضد ایرانی رجوی در مصاحبه با روزنامه ضد ایرانی السیاسه کویت، از اعراب خواست ایران را به دلیل دفاع از خود در برابر تهاجم صدام و ایستادن در کنار سوریه بایکوت کنند و گروه تروریستی مجاهدین را برای تقابل با ایران مورد حمایت قرار دهند.

مزدوران
خوش رقصی دار و دسته ی ضد ایرانی رجوی برای عربها

محمد محدثین عضو و سخنگوی باند ضد ایرانی رجوی در مصاحبه با روزنامه ضد ایرانی السیاسه کویت، از اعراب خواست ایران را به دلیل دفاع از خود در برابر تهاجم صدام و ایستادن در کنار سوریه بایکوت کنند و گروه تروریستی مجاهدین را برای تقابل با ایران مورد حمایت قرار دهند.
محدثین که به بهانه رد صلاحیت برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با این روزنامه مصاحبه می کرد، هم از کشورهای غربی و هم از کشورهای منطقه خواست که موضعی رادیکال علیه ایران اتخاذ کنند.
محدثین که بر اساس تحلیل ایدئولوژیک مجاهدین و بنا به دستور رجوی اوهام وی در باره تضعیف نظام و در آستانه سرنگونی قرار داشتن آن در این مصاحبه را تکرار می کرد، با زبانی وارونه و از سر استیصال و بی صبری به اقتدار ایران اعتراف نمود و یاد آور شد که این «رژیم تمامی حوادثی که در منطقه در جریان است را زمینه سازی نموده و مسئول آنهاست.»
وی با ذکر این مسئله، تلاش نمود تا سرسپردگی دار و دسته رجوی به دشمنان ایران نشان داده و ضمن هشدار به کشورهای عربی، مستأصلانه از آنها خواست از این گروه حمایت کنند:
«ما خطاب به برادران عرب می گوییم که این رژیم همان رژیمی است که دیروز با عراق می جنگید و امروز در سوریه می جنگد و این همان رژیمی است که در یمن و جاهای دیگر فتنه انگیزی می کند . این رژیم هیچ خیری برای آنها نمی خواهد بلکه تماما شر است. از این رو آنها باید متوجه باشند و نسبت به طرحها و شیطنت ها آنها در نقاط مختلف هشیار باشند. از برادران عرب می پرسم آیا قبل از ورود این رژیم جنگی و یا فتنه طائفه گری آنطور که امروز هست وجود داشت؟ لذا وظیفه این است که باید در کنار مردم سوریه و عراق ایستاد وتمامیت این رژیم را بایکوت کرد و از مجاهدین برای تغییر حمایت کرد.»
شایان یادآوری است که پیش از این نیز دار و دسته رجوی در خوش رقصی برای عربها، با جداکردن اروند و جزایر سه گانه و تغییر نام خلیج فارس موافقت کرده است.

ایران دیدبان
......................
92/03/13
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  خیانت ،  کشورهای عربی،  ایران ستیزی،  سران فرقه رجوی،  فتنه و فریب،  جاسوسی، 
برچسب ها: محدثین، کشورهای عربی، مزدوران منطقه، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی