نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1392
افراد فرقه رجوی با مراجعه به کمپهای پناهندگی در کشورهای مختلف به پناهجویان ایرانی ؛ افغانی, عرب و ... گفته اند می توانند با شرکت در این مراسم 3 روز را در هتل وبا غذای مجانی و پاریس گردی خوش بگذرانند و طبق معمول به پناهج.های ایرانی وعده دادن تائیدیه برای گرفتن پناهندگی را داده اند ...

آقای محمد رزاقی
شوء جدید مریم قجر درسالن ویلپنت پاریس!
 
همه ساله فرقه مافیایی رجوی در خارج کشور با خرج هزاران دلار اقدام به برگزاری شوء می کند  این شوء که در تاریخ سر اغاز ترورها و جنایات توسط  فرقه رجوی و بدستور شخص رجوی بر علیه مردم ایران شروع شده و تا حال هم ادامه دارد سران فرقه رجوی با فریب و دغل سعی می کنند به ان رنگ و لعاب مقاومت بدهند و به جنایات و خیانتهای خود مشروعیت بدهند .

اما این دغل و فریبکاری در همین موضوع به پایان نمی رسد ؛ سران فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی با برگزاری این شوء چندین هدف دیگر هم دنبال می کنند .

ـــ فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی هر ساله با پرداخت دهها هزار دلار به جنگ طلبان امریکایی و یک مشت سیاستمدار از دور خارج ضد ایرانی و گرد اوری یک عده جیره خوار ایرانی که ماهانه خودشان را از فرقه رجوی می گیرند سعی می کنند از طریق این افراد سیاست حمله نظامی امریکا و اسرائیل به ایران را پیش ببرند .

ــ همچنین سران فرقه با برگزاری این شوء سعی می کنند خط و خطوط به گل نشسته و شکست خورده خودشان را لاپوشانی بکنند وهمه ساله مریم قجر با بزک دوزک کردن به همراه جنگ طلبان و جنایتکاران جنگی روی سن با ادا اطوار خود را نماینده  و سخنگوی مردم ایران جا بزنند !

ــ از همه مهمتر سران فرقه رجوی نیاز دارند برای اعضاء اسیر و بی خبر از دنیای بیرون که به هیچ خبری دسترسی ندارند با نمایش فیلم این مراسمها بگویند که همه دنیا از انها حمایت می کنند وسرنگونی نزدیک و ... تا بتوانند به اسارت نگه داشتن اعضاء در درون تشکیلات فرقه ادامه بدهند و از فروپاشی تشکیلات فرقه گرایانه خود جلو گیری بکنند .

از آنجایی که فرقه رجوی مورد تنفر ایرانیان با شرف و با وجدان است وایرانیان بهتر از هر کسی میدانند فرقه رجوی در داخل و خارج ایران هیچ پایگاه مردمی ندارند بلکه مورد تنفر ایرانیان با غیرت و ازاده هم هستند به همین دلیل سران فرقه هر ساله برای جمع کردن سیاهی لشگر برای این گونه شوها دست به هر فریبکاری می زنند .

افراد فرقه رجوی با مراجعه به کمپهای پناهندگی در کشورهای مختلف به پناهجویان ایرانی ؛ افغانی, عرب و ... گفته اند می توانند با شرکت در این مراسم 3 روز را در هتل وبا غذای مجانی و پاریس گردی خوش بگذرانند و طبق معمول به پناهج.های ایرانی وعده دادن تائیدیه برای گرفتن پناهندگی را داده اند و از این پناهجوها خواسته اند با شرکت در این مراسم از خودشان عکس و فیلم تهیه بکنند تا ثابت کنند انها مخالف رژیم ایران هستند و فعالیت سیاسی می کنند !

افراد فرقه در یک حرکت به غایت ذلیلانه به عربها گفته اند قرار ریئس جمهور ایران در پاریس سخنرانی بکند ! تا بدین شیوه بتوانند یک عده را برای شرکت در این مراسم جمع کنند .

البته باید از سران این فرقه جنایتکار پرسید اگر ریئس جمهور ایران اخ وشما ان را قبول ندارید چطور برای رسیدن به اهداف پلید خود از این عنوان سوء استفاده می کنید و رک به این عربها نگفتید که قرار مریم قجر بعنوان ریئس جمهور ترشیده و باسمه ای سخنرانی بکند .

اما یک  دغل جدید دیگر فرقه مافیایی رجوی که باید گفت الحق این یکی را راست گفتید !

................
92/03/13طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  فتنه و فریب، 
برچسب ها: ویلپنت، فریب پناهندگان، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی