نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هرساله در 30‌ام خرداد شوم گروه مجاهدین با برگزاری تجمع در شهر پاریس، سعی می‌کنند خاطره 30خرداد1360، آغاز عملیات مسلحانه و جنایتکارانه این گروه در ایران که منجر به شهادت بیش از 12 هزار نفر از هموطنانمان شد را زنده نگه دارند.

هواداران کرایه ای
هواداران کرایه ای ، حامیان اجاره ای رجوی
با نزدیک شدن به مراسم گردهمایی اعضای فرقه مجاهدین در فرانسه، عوامل این گروه ماموریت گرفتند پناهجویان در سراسر اروپا را به روش‌های مختلف به این مراسم بیاورند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، هرساله در 30‌ام خرداد گروه مجاهدین با برگزاری تجمع در شهر پاریس، سعی می‌کنند خاطره 30خرداد1360، آغاز عملیات مسلحانه و جنایتکارانه این گروه در ایران که منجر به شهادت بیش از 12 هزار نفر از هموطنانمان شد را زنده نگه دارند.

بر پایه این خبر امسال نیز سرکردگان مجاهدین با صرف هزینه‌های گزاف از ماه‌ها پیش در حال آماده سازی مقدمات این مراسم هستند که بزرگترین کمبود آن سیاهی لشکر است.

با توجه به تعداد بسیار کم نیروها و هواداران سازمان در اروپا، هرساله عوامل مجاهدین ماموریت دارند تا از کشور‌های اروپایی از افراد بی سرپناه بخواهند تا در قبال دریافت مقداری پول و چند وعده غذا در این مراسم شرکت کنند.

امسال نیز با نزدیک شدن به این مراسم و با توجه به اخبار رسیده از اروپا مبنی بر ناکامی مجاهدین در جمع‌آوری سیاهی لشکر، مریم رجوی در نشستی توجیهی در «اورسورواز» (مقر مجاهدین در فرانسه) به هر یک از انجمن‌ها و تشکل‌های مجاهدین در اروپا گفته که موظف به جمع‌آوری حداقل 1000نفر از سراسر اروپا هستند.

برخی از جداشده‌های این گروه در اروپا می‌گویند با توجه به فروپاشی پادگان اشرف و اخراج قریب‌الوقوع اعضای این فرقه از عراق، این تجمع برای رجوی بیش از سال‌های قبل حیثیتی شده است.

هر ساله و در جریان این مراسم، افرادی با قومیت‌های مختلف، حتی سیاه پوستان آفریقایی از سراسر اروپا جمع‌آوری می‌شوند تا تجمع مجاهدین را پر ازدحام نشان دهند.

منبع:  خبرگزاری فارس

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  حامیان اجاره ای رجوی،  سی خرداد 60،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: 30 خرداد، ویلپنت، هواداران اجاره ای، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی