نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پایگاه «میدل‌ایست مانیتور» با استناد به آمارهای رسمی منتشر شده، نوشته است که اسرائیلی‌ها در 13 سال گذشته به طور متوسط هر سه روز یکبار یک کودک فلسطینی را کشته‌اند.

فلسطین

گروه بین الملل / حوزه خاورمیانه92/03/15 - 14:50شماره: 13920315000372

میدل ‌ایست مانیتور: اسرائیلی‌ها هر ۳ روز یک کودک فلسطینی را می‌کشند

آمارهای جدیدی که وزارت اطلاع‌رسانی تشکیلات خودگردان منتشر کرده نشان می‌دهد صهیونیست‌ها در ۱۳ سال گذشته ۱۵۱۸ کودک فلسطینی را کشته‌اند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه «میدل‌ایست مانیتور» با استناد به آمارهای رسمی منتشر شده، نوشته است که اسرائیلی‌ها در 13 سال گذشته به طور متوسط هر سه روز یکبار یک کودک فلسطینی را کشته‌اند.

بنا بر این گزارش، آمارهای رسمی که وزارت اطلاعات تشکیلات خودگردان منتشر کرده، نشان می‌دهد صهیونیست‌ها از سپتامبر 2000 یعنی زمان آغاز انتفاضه دوم فلسطینی‌ها تا آوریل 2013 حداقل 1518 کودک فلسطینی‌ را به قتل رسانده‌اند. این بدان معنی است که در مدت 13 سال هر سه روز یک کودک فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست کشته شده است.

وزارت اطلاع رسانی تشکیلات خودگردان همچنین اعلام کرده است که در این مدت حداقل 60هزار کودک نیز زخمی شده‌اند.

یکی از سخنگوهای این وزارتخانه می‌گوید: اول ژوئن روز جهانی مراقبت از کودکان است، اما کودکان فلسطینی هنوز هم تقریبا هر روز هدف حملات اسرائیلی‌ها و شهرک‌نشینان یهودی هستند.

در این گزارش اشاره شده است که میزان بازداشت کودکان فلسطینی در سال 2012 با رشد بی‌سابقه‌ای مواجه بوده است. از پایان سپتامبر 2000 تاکنون 9000 هزار فلسطینی زیر 18 سال بازداشت شده و اکنون 550 نفر از آن‌ها در زندان‌های اسرائیل به سر می‌برند که 47 نفر از آن‌ها زیر 16 سال سن دارند.

..................
92/03/16
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: میدل ‌ایست مانیتور، کودکان فلسطینی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی