نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سازمان برای آمریکا حکم دستمال یک بار مصرف را دارد ، یعنی تا زمانی که سازمان اطلاعات و اخبار ایران را به آنها می دهد خوبند ، اما در غیر این صورت و پس از کسب اخبار ایران ، آمریکا سازمان را مانند دستمال مصرف شده به کنار می اندازد زیرا تاریخ مصرف آنها تمام شده است.

تروریست امریکایی
آقای  عادل خلخالی زر : "مناسبات درونی فرقه رجوی "

در کمپ آمریکایی ها جایی وجود داشت به نام بانکر که از سوله های مخصوص مهمات تشکیل می شد ، این بانکرها مخصوص کسانی بود که اعتراض و اعتصاب می کردند و دست بسته به آنجا منتقل می شدند ، مکان هایی دیگری هم به نام ایزولیشن که شبیه به بانکرها بود و پس از آنها درست شدند .

در سازمان زنان زیادی وجود دارند که به دنبال راهی برای خروج از قرارگاه و رفتن به کمپ آمریکایی ها هستند ، حتی تعدادی زیادی هم دوست دارند که به ایران برگردند ولی آن قدر سازمان زنان را ترسانده و تحت فشار قرار داده است که آنها جرأت ابراز چنین درخواست هایی را ندارند .

و به طور کل فشارها حاکم بر زنها بیشتر از مردان است ، از این رو تعداد مردان جدا شده بسیار بیشتر از زنان است .

سازمان برای آمریکا حکم دستمال یک بار مصرف را دارد ، یعنی تا زمانی که سازمان اطلاعات و اخبار ایران را به آنها می دهد خوبند ، اما در غیر این صورت و پس از کسب اخبار ایران ، آمریکا سازمان را مانند دستمال مصرف شده به کنار می اندازد زیرا تاریخ مصرف آنها تمام شده است .

آمریکا بدش نمی آید که سازمان را تحت سلطه خود بگیرد و از طریق آنها به مقاصدش برسد ، ولی با استقلال و خود مختار بودن سازمان هم مخالف است ، از این رو در صورتی که آمریکا به ایران حمله کند که خوابش را هم نمی تواند ببیند ، ما اولین کسانی هستیم که به دفاع می پردازیم چرا که می دانیم اگر آمریکا بر ایران مسلط شود، امثال مثل رجوی ها را بر سر کار می آورد .

یکی دیگر از اقدامات دروغین سازمان این بود که برای بالا بردن روحیه افراد ، اطلاعیه ها و اعلامیه های دروغین و ساختگی در بین اعضا پخش می کردند ، مانند خروش ببر یا غرش ببر .

سازمان این اطلاعیه ها را بیشتر در لایه های پایین توزیع می کرد تا آنها را با انگیزه کند ، مثلاً اطلاعیه می دادند که در منطقه نارمک تهران فلان عملیات انجام شده و موفقیت آمیز بوده است ، در حالی که این اخبار از ریشه دروغ بوده و اصلاً وجود خارجی نداشت .

سازمان از صدام درخواست دریافت سلاح ها و تانک های دست دوم و خراب را داشت تا اعضا را از صبح تا شب مشغول تعمیر و راه اندازی آن تانک ها کند که مبادا اعضا وقت خالی پیدا کنند که به فکر مسائلی از قبیل خانواده ، همسر ، محفل زدن ، صحبت کردن علیه سازمان و غیره بیفتند ؛  و عراق هم علاوه بر این سلاح ها ، سلاح ها و تجهیزات نظامی فراوانی به سازمان می داد ، زیرا از آنها در جنگ خودش با ایران بهره فراوان می برد .

پس از جنگ آمریکا علیه عراق ، سازمان تمام تجهیزات و امکانات ساختمان های دولتی و غیر دولتی عراق را غارت کرد ، در این راه حتی از پریزهای برق هم چشم پوشی نکرد ، مثلاً ماشین هایی که برخی افراد دزدیده بودند را با نصف قیمت و بدون سند می خریدند .

با این وجود جنگ آمریکا برای سازمان خیلی ضرر داشت ، حرف سازمان این بود که آمریکا نباید به عراق حمله می کرد و می بایست ایران را مورد تهاجم قرار می داد ، در واقع جنگ آمریکا علیه عراق باعث قطع وابستگی سازمان به حزب بعث و صدام شد از این رو به دنبال راهی برای ایجاد ارتباط و تقویت روابط گذشته با آمریکا رفتند .

و چون آمریکا عراق را در لیست تروریست ها قرار داده بود و طبعاً سازمان را هم به دلیل ارتباط با صدام تروریست معرفی کرده بود ، سازمان برای دفع این ادعا اقدامات جدیدی انجام داد .

مثلاً بازارهایی به نام بازار سلام تأسیس کرد و یا بازارهای عرضه محصولات و صنایع دستی ، که با این کار به آمریکا بگوید ما خودکفا بوده و از صدام هیچ کمکی دریافت نمی کردیم ، و جالب این که برنج هایی که وارد قرارگاه می شد آرم و علامت آمریکا بر روی کیسه ها داشت .


مسعود یک فرد دلقلک بیشتر نیست ، خودش هم می داند که حرف ها و اعمالش پشتوانه ندارد و فکاهی است ، به عنوان مثال آنها اعتراض می کردند که در ایران نظام حاکم زن ستیز است و خانم ها و آقایان را در اتوبوس های شهری از یکدیگر جدا می کند .

در حالی که موضوع خنده دار اینجا بود که خودشان روز استفاده از پمپ بنزین را برای مردان و زنان جدا کرده بودند، یعنی روزهایی را برای آقایان و روزهای متفاوت دیگری برای خانم ها مشخص شده بود که از پمپ بنزین استفاده کنند .

....................
92/03/20

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: عادل خلخالی زر، مناسبات درونی فرقه رجوی، کمپ تیپف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی