نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در سی خرداد سال 1360، قرار بود سازمان مجاهدین با به خیابان آوردن تمام نیروهایش و قلع و قمع رقبای  سیاسی، براه انداختن حمام خون و جرقه جنگ داخلی، ایران را لبنان کنند،  و رجوی یک شبه برتاج و تخت  شاهی بنشیند! اما  ترور و خشونت برای سازمان مجاهدین  سر آغاز فاز پیش بسوی امپریالیزم امریکا و صهیونیزم اسراییل و خزیدن به آغوش صدام شد!

رجوی
30 خرداد 1360 ، سر آغاز پیوند رجوی با حزب بعث عراق (1)
 

در سی خرداد سال 1360، قرار بود سازمان مجاهدین با به خیابان آوردن تمام نیروهایش و قلع و قمع رقبای  سیاسی، براه انداختن حمام خون و جرقه جنگ داخلی، ایران را لبنان کنند،  و رجوی یک شبه برتاج وتخت  شاهی بنشیند! اما  ترور و خشونت برای سازمان مجاهدین  سر آغاز فاز پیش بسوی امپریالیزم امریکا و صهیونیزم اسراییل و خزیدن به آغوش صدام شد!  دلیلش هم واضح بود. چون  توش و توان  سازمان مجاهدبن در حدی نبود که حتی با دست زدن به روشهای فاشیستی، ترور ، خونریزی و  خشونت  بتواند اوضاع سیاسی ، اجتماعی منبعث از انقلاب مردم را به نفع خود تغییر دهد.
 از فردای انحراف بزرگ و تاریخی  30 خرداد، رهبری فریبکار و خودمحور مجاهدین، با یک عقب نشینی خفت بار، پذیرفت که این حرکت غیراصولی، فرصت طلبانه و خائنانه، حمایت و پایگاه  مردمی را به همراه نداشته است.

وجود جنگ ایران و عراق غائله هایی همچون كردستان و گنبد و بلوچستان، تحریم اقتصادی كشور از سوی آمریكا و متحدان آن اتفاق افتاد و خود این حركت نیز باعث تنش و نگرانی های فوق العاده ای گردید كه جامعه را بیش از پیش بی ثبات نموده و موجب بروز حوادث خونین و خشونت باری شد كه بحران بی سابقه ای را پدید آورد و به همین دلایل و نیز وجود جو ملتهب و نا آرام، بررسی این موضوع، امروز كه بیش از دو دهه از آن روزگار می گذرد و آرامشی نسبی و فضایی نقد پذیر به وجود آمده است بسیار شفاف تر و امكان پذیرتر است. زیرا كه علاوه برنکات ذکر شده امکان بررسی ریشه ها و زمینه ها و همچنین آثار و نتایج و بهره های آن حركت نیز وجود دارد و جامعه با ثبات و پویای امروزی که در حال گذر از دوران شعارگونه است بسیار بهتر می تواند به گذشته خود نظر اندازد.
مجاهدبن که از ابتدا هم معلوم بود شعارهای ضد امپریالیستی و سرمایه داریشان صرفآ جملاتی  است كه در كتابها ی مارکسیستی  خواند ه اند ، حالا به جایی رسیده اند كه گاه  حمایت یك نماینده صهیونیست كنگره آمریكا برای آنها غایت آمال و آرزوهایشان می باشد.

بهترین راه شناخت هر جریان سیاسی و تشكیلاتی، بررسی رفتاری و نقد آن است. و از سوی دیگر نیز جای هیچ گونه تردیدی نیست كه دقیق ترین و جامع ترین ارزیابی از یك كاركرد اجتماعی، سیاسی، نظامی، ‌اقتصادی بررسی آن پس از گذشت چندین سال از انجام آن عمل می باشد.


یكی از جریاناتی كه در ایران با شعارهای تند و تیز ضد امپریالیستی، گوش جامعه را كر كرده بود و در این عرصه هیچكس را قبول نداشت، سازمان مجاهدین خلق بودند.

 در حال حاضر مجاهدین، اعضایشان را در راس كمپانیهایی قرار داده اند كه وظیفه آنها جاده صاف کنی و  باز نمودن راه برای امپریالیسم امریکا می باشد تا هر چه بیشتر بتوانند ، به ایران ستیزی و بیگانه پرستی اشان استمرار بخشند.

مطلبی كه در زیر می آید، در نشریه "مجاهد" شماره 123 صفحه 29 كه در تاریخ چهاردهم خرداد ماه سال 1360 منتشر گردیده است.

خردادهای خونین و شمه‌ای از عملیات مسلحانه مجاهدین خلق بر علیه امپریالیسم امریکا

قبل از انقلاب 57  معیار اصالت و درجه ی انقلابی بودن هر فرد یا گروهی با مبارزه رویاروی با امپریالیسم و سر سپردگان داخلیش یعنی رژیم دیكتاتوری پهلوی شناخته می شد. بر این روال بی مناسبت نیست نگاهی داشته باشیم بر فعالیت های ضد امریکایی مجاهدین  در آن دوران تا ضمنا از این طریق به وضع حال مدعیان امروزی مبارزه با امپریالیسم كه خاموشان و سپاس گویان و چاكران دیروزی درگاه ملوكانه شاه  بودند نیز پی ببریم .

 9و 10 خرداد 51: دیدارنیكسون جنایتكار رئیس جمهور وقت آمریكا از تهران

10 خرداد 51 : 
- اعدام انقلابی ژنرال پرایس سرمستشار نظامی امپریالیسم آمریكا در ایران

- انفجار اداره اطلاعات آمریكا در تهران

قسمتهایی از اطلاعیه نظامی شماره 3 مجاهدین خلق ایران:

1-  صبحگاه امروز در ساعت 5/7 اتومبیل مستشاری شماره 2 حامل ژنرال هوایی ،هارولد پرایس سر مستشار هوایی آمریكا در ایران و همراهانش در خیابان قیطریه در حالی كه بوسیله اتومبیل دیگری از مامورین امنیتی آمریكایی محافظت می شد مورد حمله مجاهدین قرار گرفت وبه كلی منهدم شد.

2-  صبحگاه همین روز در ساعت 6 و 45 دقیقه بمب ساعتی پر قدرتی كه از جانب مجاهدین كارگذاری شده بود ،اداره اطلاعات آمریكا این لانه‌ی جاسوسی و توطئه را در خیابان صبا در هم شكست...

3- ....این اقدامات هدفهای متعددی را دنبال می كرد :

اولا پاسخ كوبنده ای بود به جنایتهای وحشیانه رژیم علیه گرامی ترین و دلاورترین فرزندان خلق ایران...

ثانیا : نابودی عناصرمتجاوز و توطئه گر آمریكایی...

ثالثا: اعلام پشتیبانی از جنبشهای آزادیبخش جهانی در گسترده ساختن جبهه نبرد ضد امپریالیستی،بخصوص انقلاب خلق قهرمان ویتنام...ما از این پس حملات خود را متوجه مناطقی خواهیم ساخت كه دشمن را به سختی به درد آورد و همان خشونتی را كه از دشمن آموخته ایم علیه او بكار خواهیم برد.

مجاهدین خلق ایران

10/2/51

13خرداد 52:

- اعدام انقلابی سرهنگ "هاوكینز" مستشار نظامی امپریالیسم آمریكا در ایران

قسمتهایی از اطلاعیه سیاسی –  نظامی شماره 16

...این اعدام تنها پاسخ كوچكی بود به خونهایی كه تنها طی دو سال به دست جلادان شاه این جرثومه های كثافت و پلیدی و به فرمان اربابان آمریكای اش در تهران و اهواز و سنندج از پیكر فرزندان خلق بر زمین ریخت...

این اعدام پاسخی بود به خونهای سرخی كه در 15 خرداد خونبار بر كفپوش خیابانها پاشید.وپاسخی است به حضور 10000 مستشار آمریكایی و انگلیسی در ایران...

مجاهدین خلق ایران

15 خرداد 52 برابر با دهمین سالگرد جنایت خونین شاه

4 خرداد 53:

- عملیات ضد امپریالیستی مجاهدین بمناسبت بزرگداشت دومین سالروز شهدای 4 خرداد

قسمتهایی از اطلاعیه سیاسی – نظامی شماره 19:

در شب 14 خرداد (53) مصادف با سالروز تیرباران 5 تن از گرامی ترین فرزندان رزمنده خلق ،محمد حنیف نژاد،سعید محسن ،علی اصغر بدیع زادگان ،محمود عسگری زاده و رسول مشكین فام،سه واحد چریكی از مجاهدین در سه عمل بمب گذاری هماهنگ علیه سه موسسه امپریالیستی - صهیونیستی بار دیگر گسترش و ادامه راه مبارزه مسلحانه و اراده خلل نا پذیر پیشگامان مسلح خلق را به ادامه ی این راه آشكار نمودند.

هدفهای مورد حمله عبارت بودند از:

1- ساختمان شركت آمریكایی-اسرائیلی جنرال با انفجار دو بمب

2- شركت انگلیسی- درباری یوركشایر با انفجار یك بمب نیرومند

3- شركت اسرائیلی تكنوایس با انفجار دو بمب
طنین انفجارهای پی در پی بمبهای دست ساز مجاهدین ...بار دیگر مخالفت قهرآمیزما را با هرگونه نفوذ و حاكمیت سرمایه داری خونخوار بین المللی اعلام كرد.
باردیگر وابستگی و نوكر صفتی رژیم شاه خائن را به كثیف ترین منافع امپریالیستی و صهیونیستی آشكار ساخت.و هم چنین یادآور خون رزمندگان مجاهدی گردید كه در سحرگاه 4 خرداد 51 بر زمین ریخته شد...
اكنون وظیفه رزمندگان مجاهد این است كه در پیچ و خم های دالانهای تاریك ،به انتظار بنشینند تا شاید یكی از كارگزاران دسته چندم صهیونیستها و نظام سرمایه داری ،مهر تایید شد بر پیشانی آنها بزند.

ادامه دارد...

92/03/20طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  سی خرداد 60، 
برچسب ها: سی خرداد 60، فرقه رجوی، مجاهد بعثی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی