نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1392
مبرم ترین وظیفه انسانی اعضای رها شده، نجات یافته و همچنین شورایی های از بند رهیده، همانا تلاش بی وقفه برای کمک به دیگر اعضای گرفتار در چنگال رجوی است. از بقایای ساکن در اشرف و کلیه ساکنان کمپ لیبرتی عراق تا زندانیان گرفتار در قلعه مریم واقع در پایگاه تروریستی اوورسوراواز الی لانه تیمی های سراسر اروپا و آمریکا، همه به کمک نیازمند هستند.
سخنی با جداشدگان شورای پوشالی رجوی


استعفای دو عضو قدیمی شورای خیانت پیشه و کذایی مجاهدین، کریم قصیم و محمدرضا روحانی، نشان از گسترش ریزش و فروپاشی فرقه جهنمی رجوی و درهم شکستن بال به ظاهر سیاسی آن (شورای دست ساز رجوی) دارد. قبل از این، خبر از اوج گیری نارضایتی عمومی در بین اعضای شورا بود، از مسئله دار بودن مهدی سامع، عزیز پاک نژاد و چند نفر دیگر سخن در میان بود.

در واکنش ناچاری، رجوی چاره ای نداشت جز اینکه افرادی چون رحمان کریمی، زری اصفهانی و مهرداد هرسینی را به جان منتقدین اندازد تا با سرکوب و  ترور شخصیت جلوی انتقاد و اعتراض و نهایتاً ریزش آنها را بگیرد.

عاقبت اعمال و رفتار رجوی گریبانگیر او شد، از قدیم گفته اند  " کسی که جو می کارد، گندم درو نمی کند."

 بالاخره کارد به استخوان توپچی های رجوی رسید تا آنجایی که طاقتشان سر رفت و تحمل ماندن در زیر سایه شوم رهبر خودکامه فرقه را نداشتند. جداشدن قصیم و روحانی از باند رجوی،  مهر تأیید به  تثبیت  شکست سیاسی استراتژیک رجوی زد، ثابت شد رجوی که با تبلیغات دروغ و خود بزرگ بینی کاذب با  ادامه استثمار افراد و گروهها نمی تواند به حیات ننگینش ادامه دهد و باید شاهد ریزش و فروپاشی هرچه بیشتر فرقه تروریستی اش باشد.

و اما اعضای ورشکسته شورا موظفند ضمن افشاگری و اعتراف به سه دهه خیانت و ایران ستیزی آشکار، همراهی و همدستی با رجوی از ادامه خودفریبی و ادامه  انحراف پرهیز کنند. سی سال آب به آسیاب دشمن بس است، برای هرآنچه که در باب خیانت و جنایت علیه مردم و میهن انجام داده اند، عذر به درگاه خداوند و طلب پوزش، عفو و بخشش از مردم بزرگوار ایران نمایید، چون  کارنامه و پرونده ی سیاهشان سنگین و با خون پاک جوانان ایران رنگین است.

در چنین شرایطی که فرقه جهنمی در حال فروپاشی و انقراض است، مبرم ترین وظیفه انسانی اعضای رها شده، نجات یافته و همچنین شورایی های از بند رهیده، همانا تلاش بی وقفه برای کمک به دیگر اعضای گرفتار در چنگال رجوی است. از بقایای ساکن در اشرف و کلیه ساکنان کمپ لیبرتی عراق تا زندانیان گرفتار در قلعه مریم واقع در پایگاه تروریستی اوورسوراواز الی لانه تیمی های سراسر اروپا و آمریکا، همه به کمک نیازمند هستند.

با افشاگری می توان سد و مانع ای علیه تبلیغات گمراه کننده فرقه  و دام های فریب رجوی ایجاد کرد تا منبعد انسان های بیگناه بدام شیطانی فرقه رجوی نیفتند. پس چه بهتر به ایران ستیزی و مردم گریزی پایان داد و از ادامه انحراف و خودفریبی پرهیز کرد.

.............
21 خرداد 92

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  شورای تروریستی N C R، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی