نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آنها می گویند که جمع خودشان را از نوچه ها و جاسوسان رجوی که گوش بفرمان محمود هاشمی ( اسم مستعار عامل رجوی ) نام فرستاده سازمان از فرانسه هستند جدا کرده و با هم خرج شدن برای خودشان غذا تهیه می کنند. آنها گفتند که هاشمی روز جمعه هفت ژوئن برای آنها غذا آورده ولی آنها مانند موارد قبلی از پذیرفتن غذا خودداری کرده اند.

لیبرتی آلبانی

برای رهایی و آزادی،

 اطاعت کورکورانه و دنباله روی جاهلانه از رجوی اکیدا ممنوع است.

ناراضیان مستقر در آلبانی در مقابل دستورات رهبری فرقه مجاهدین مقاومت می کنند

براساس اخبار دریافت شده ناراضیان و جدا شدگان از فرقه مجاهدین که از لیبرتی در عراق به تیرانا پایتخت آلبانی منتقل شده اند، علیرغم تلاشهای فرستاده قلعه اورسوراواز در پاریس به مقر پناهندگان انتقالی از لیبرتی در تیرانا برای قطع ارتباط آنها با دنیای بیرون ، ناراضیان از فرقه رجوی توانسته اند به برخی امکانات ارتباطی دست پیدا کنند و در مقابل دستورات رهبری فرقه مجاهدین مقاومت کنند.

آنها می گویند که جمع خودشان را از نوچه ها و جاسوسان رجوی که گوش بفرمان محمود هاشمی ( اسم مستعار عامل رجوی ) نام فرستاده سازمان از فرانسه هستند جدا کرده و با هم خرج شدن برای خودشان غذا تهیه می کنند. آنها گفتند که هاشمی روز جمعه هفت ژوئن برای آنها غذا آورده ولی آنها مانند موارد قبلی از پذیرفتن غذا خودداری کرده اند. هاشمی به آنها گفته آمدم به شما بگویم شورا و سازمان از قدیم می دانست که روحانی و قصیم مساله دار هستند و همیشه قصد اخراج آنها را داشتیم ولی مراعات شرایط اشرف و لیبرتی را می کردیم حالا آنها را از شورا اخراج کردیم.

به نظر می رسد که جدایی آقایان قصیم و روحانی ضربه هولناک به فرقه رجوی در آستانه انتقال ۲۱۰ نفر از اعضای سازمان از لیبتری در عراق به آلبانی بوده است که مزید بر آن برنامه پیش تبلیغاتی پیش روی سازمان در ویلپن پاریس در ۲۳ ژوئن بسیار تحت تاثیر خود قرار داده است.

ایران قلم،  دهم ژوئن ۲۰۱۳

21 خرداد 92

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  لیبرتی، آلبانی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: آلبانی تیرانا، انتقالی های آلبانی، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی