نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

با سلام و خوش آمد خدمت شما دوستان سابق و جدیدالاحق و سلام و تبریک به آقای اسماعیل وفا یغمایی و عیسی آزاده و همه آزاده های دیگر که علیه قوانین برده داری و اسارت فرقه رجوی سر به شورش برداشته اید و یکی پس از دیگری اردوی رجوی را به مقصد دنیای آزاد ترک میکنید.

علی مرادی
پیام تبریک بمناسبت رهایی آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی


با سلام و خوش آمد خدمت شما دوستان سابق و جدیدالاحق و سلام و تبریک به آقای اسماعیل وفا یغمایی و عیسی آزاده و همه آزاده های دیگر که علیه قوانین برده داری و اسارت فرقه رجوی سر به شورش برداشته اید و یکی پس از دیگری اردوی رجوی را به مقصد دنیای آزاد ترک میکنید و یقینا نه شما اولین ها و نه آخرین ها هستید این روند مانند کلافیست که سر آن باز شده و قطعا تا فروپاشی و اضمحلال کامل تشکیلات رجوی ادامه خواهد داشت .

اما چند کلامی به آقایان روحانی و قصیم .

این حقیر علی مرادی که خود تقریبا از همفکران شما بوده و در اعتقاد به عقاید مارکسیستی و در عین حال وابستگی به شورای ملی مقاومت و ارتش به اصطلاح آزادیبخش و این کمپلکس متناقض با شما وجوه اشتراک زیادی داشته، دقیقا شما را درک میکنم و از آنچه تاکنون کشیده اید، آگاهم . میدانم در طی این سالیان از یک سو وابستگی های خود به عقاید و آرمانهای خودتان و از سوی دیگر وحدت سوری با این طبل میان تهی بنام مجاهدین خلق خود وحدتی سراپا متناقض بوده که هر روز را به امید تغییر و درس گرفتن از گذشته به  صبح میرساندید، اما متاسفانه کو گوش شنوا ؟!! و این آب در هاون کوبیدن است . اگرچه بدرستی جا دارد بابت تاخیر در تصمیم گیری قاطع و قطع روابط با مجاهدین و رهبری رجوی از خود انتقاد کنیم اما واقعیت دیگری نیز هست که ما را دیگر تاب پرداخت دیرکرد نیست زیرا :

با ما گفته بودند آن کلام مقدس را .

 به شما خواهیم آموخت لیک بخاطر آن

عقوبت جانفرسای را تحمل باید کرد .

عقوبت دشوار را چندان تاب آوردیم آری                

که کلام مقدس از خاطرمان گریخت .

اما در هر حال اقدام جسورانه تان علیه تور اختناق تشکیلاتی و رهبری سکتاریستی و کیش شخصیت و فردیت رجوی قابل ستایش میباشد و این راه ادامه دارد اگرچه :

 سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور

در این راه حتما به سیاق ثابت شما مورد هجمه و تهمت های فرواوان از جمله خیانت و جنایت و مسائل اخلاقی و مالی و ...... که همه در خور و شایسته خود رجوی است قرار خواهید گرفت ولی برای من و شما که در این زمینه تجربه های زیادی از این برخورد ها با سایرین را داریم جای بیم و نگرانی نیست و یقین بدانید در این راه تنها نیستید و ما را در کنار خود بدانید و شرط رهایی کامل فکری و روحی و روانی و جسمی از این قید و بند همانا شوریدن کامل علیه رجوی و دستگاه خفقان و سرکوبش و افشای ماهیت فرقه ای و تروریستی و نوکر صفتی وی برای بیگانگان میباشد که قطعا شما بخاطر مسئولیتتان در این زمینه دست پرتری دارید .

 برایتان موفقیت آرزو دارم

با سپاس علی مرادی  

21 خرداد 92
..............................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوید رهایی روی موبایل

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان،  آقای علی مرادی،  تبریک ، تقدیر و تشكر، 
برچسب ها: تبریک علی مرادی، قصیم، روحانی، جداشدگان شورا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی