نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بخوانید تا ببینید واقعا زهی بی منطقی و تناقض بافی!! استعفا از حزب یا سازمان سیاسی استعفا از یک شغل یا مقام و منصب نیست که نیاز به قبول یا رد داشته باشد کدام حقوق و قانون می گوید که استعفا را نباید ناگهانی داد!!

قربانعلی حسین نژاد
حضیض ابتذال و رسوایی رجوی در برخورد با استعفای دو عضو مهم شورا، آقایان روحانی و قصیم

به قلم قربانعلی حسین نژاد، عضو جدا شده سارمان مجاهدین و مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان در عراق

اطلاعیه سازمان مجاهدین با امضای دبیرخانه شورا را در مورد استعفای آقایان روحانی و قصیم حتما بخوانید تا ببینید واقعا زهی بی منطقی و تناقض بافی!! استعفا از حزب یا سازمان سیاسی استعفا از یک شغل یا مقام و منصب نیست که نیاز به قبول یا رد داشته باشد کدام حقوق و قانون می گوید که استعفا را نباید ناگهانی داد!! وانگهی خودتان نوشته اید غیر مترقبه و ناگهانی ولی می گویید از مدتها قبل به بهانه های مختلف به نشستها نمی آمدند!! می گویید می آمدند سؤالاتشان را مطرح می کردند در حالی که اساسا آقایان روحانی و قصیم چنانکه در اطلاعیه شان آمده به همین علت استعفا داده اند که سؤالاتشان در این سی سال گذشته بدون جواب مانده بود. وانگهی در کجای جهان امروز به جز احزاب منحل شده دیکتاتوری قرن گذسته مانند حزب کمونیست شوروی در زمان استالین خروج از حزب خیانت و از پشت خنجر زدن و جزء دشمن شدن به شمار می رود؟!… چرا به جای جواب گفتن حتی به یکی از انتقادات آنها در اطلاعیه مشترکشان به حرفهایی که مطرح نکرده اند پرداخته اید؟ بعد هم مثل برخورد با همه ما جدا شدگان از سازمان منتها فعلا به صورت پوشیده و مقدماتی! با مشکوک تلقی کردن این اقدام شجاعانه اقایان روحانی و قصیم آندو را هم عامل اطلاعات رژیم خوانده اند! با این اطلاعیه کاملا رهبری مجاهدین خودش را بیش از پیش نزد جامعه ایرانیان خارج رسوا و بی آبرو و منزوی می سازد.

از لیست امضا کنندگان بیانیه نیز جالب است که بیش از نود درصدشان از اعضا و مسؤلین سازمان مجاهدین در عراق می باشند که به تصریح خود اطلاعیه نویسان پاریس نشین در نشست غایب بودند یعنی در جریان بحثهای نشست نبوده اند تا نظر بدهند و فقط برای امضای بیانیه های آماده مورد مصرف دارند، خودتان به اسامی دست نوشته فرقه مجاهدین نگاه کنید.

که یادآور بیانیه های میلیونی جعلی به اسم عراقیان می باشد که فارسی می نوشتند می دادند من به عربی ترجمه می کردم!! با این تفاوت که در دومی اصلا امضا کننده ای در کار نبود! ولی در این نوع اطلاعیه های سازمانی مگر کسی جرأت دارد امضا نکند؟ مخصوصا در سازمان و در تشکیلات عراق. به علاوه کسانی را در میان امضا کنندگان می شناسم که سالها باهم در یک قسمت سازمان در عراق کار میکردیم و کاملا می شناسمشان و می دانم که مخالف و منتقد سرسخت رهبری سازمان یعنی رییس شورا هستند ولی زیر فشار و اختناق حاکم بر دستگاه رجوی بویژه در لیبرتی مجبور به امضای این اطلاعیه شده اند. بفرمایید در کجای جهان امروز شست یک حزب یا تشکلی بیانیه ای می دهد که نود درصد امضا کنندگانش که عضو آن تشکل باشند در نشست حضور نداشته باشند.

قربانعلی حسین نژاد
پاریس - یازدهم ژوئن 013/06/11 2
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای قربانعلی حسین نژاد، 
برچسب ها: قربانعلی حسین نژاد، روحانی و قصیم، فرقه رجوی، جداشدگان شورا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی