نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1392
یکی از ننگ آورترین کارهایی که گروهک منافقین در کارنامه سیاه خود به ثبت رسانده همکاری با دشمن ایران یعنی رژیم بعث صدام در طول 8 سال جنگ تحمیلی است که دوشا دوش بیگانگان بر خاک ایران تاختند و از هیچ جنایتی علیه مردم بی گناه کوتاهی نکردند.

صدام رجوی

روابط تنگاتنگ فرقه رجوی و حزب منحله بعث  

این همکاری و همدستی رجوی با صدام حسین به جز عوام فریبی هیچ دستاورد و سودی در پی نداشت که آن را می توان ناشی از ضعف این فرقه و نداشتن جایگاه و از دست دادن وجه خود در میان مردم ایران دانست که به گسترش چنین رابطه شرم آوری دامن می زند و با این عمل قبیح در واقع این گروهک تروریستی قدم در راهی بی بازگشت گذاشتند.

از زمانی که گروهک منافقین علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام مبارزه مسلحانه نمودند رابطه اش با حزب بعث رسما برقرار گردید و چیزی که باعث تداوم این رابطه شد، شباهتهای حزبی و ایدئولوژیکی بود و این چنین شد که گروهک منافقین در دامی افتاد که خود برای عراقی ها پهن کرده بودند.

بدین ترتیب رژیم بعث رابطه خود را روز به روز با گروهک منافقین وسیع تر کرد و طی جنگ تحمیلی با این گروهک تروریستی به گفتگو نشست که در جنگ علیه ایران، عراق مورد حمایت آمریکا و کشورهای اروپایی است و اگر در کنار عراق باشند ضرری متوجه آنها نخواهد شد.
 
دو ضرورت اساسی باعث توافق رجوی با رژیم بعث عراق شد یکی این که صدام حسین حمایت نظامی کشورها را داشت و دیگر اینکه گروهک منافقین با اقدامات مسلحانه ای که انجام داده بودند از سوی مردم ایران طرد شده بودند و تنها روزنه امید آنها استفاده از شرایط پیش آمده نزد عراق بود. پس رجوی وارد معامله با صدام شد.

نه تنها گروهک منافقین جاسوسان و نفوذی های خوبی برای کسب اطلاعات و آمارها و نقشه های جنگ تحمیلی در جبهه های ایران بودند بلکه در نهایت فداکاری نیز به صدام خدمت می کردند و در طول این سالها چنان خدمتی به صدام و رژیمش کردند که به قطبی خاص با امکانات وسیع و تجهیزات یک ارتش جداگانه بدل شدند. ولی چیزی که رجوی در نظر نگرفته بود، این بود که روزی جنگ به پایان می رسد و باید حساب پس دهند. رجوی در عملیات مرصاد یا فروغ جاویدان آخرین تیر خود را در تاریکی رها کرد که شکست بزرگی برای وی در پی داشت که آخرین خیالات و تصوراتش برای بازگشت به قدرت در ایران بر باد رفت.

بالاخره 8 سال جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران تمام شد ولی این بار فرقه رجوی با درماندگی تمام جنایات خود را علیه مردم عراق ادامه داد و با قتل عام کردها و سرکوب شیعیان عراق در انتفاضه شعبانیه و جاسوسی در مرزها و داخل ایران به خوش خدمتی برای رژیم بعث پرداختند و تصرف اراضی و سرقت اموال مردم عراق دستخوش خدمات بی وقفه این گروهک تروریستی به رژیم بعث است.

اما اکنون فرقه رجوی شاید در این فکر است که دوباره زمانی فرا می رسد که حزب بعث در عراق به قدرت می رسد و به همین خاطر است که برای ماندن در عراق پافشاری و اصرار می کند ولی چیزی که مسلم است این که اعضای فرقه رجوی باید خاک کشور عراق را ترک کنند ولی رجوی آنقدر تشنه قدرت است که هر کاری برای بازگشت مجدد به اردوگاه اشرف انجام می دهد و سعی می کند تا جایی که می تواند در برابر روند انتقال بهانه های مختلف بیاورد که آن هم چیزی جز مایه گذاشتن از جان اعضایش نیست. در این میان نیز بقایای رژیم بعث و لابی صهیونیستی شدیدا در برابر تعطیلی اردوگاه اشرف مقاومت می کنند و سعی بر این دارند که اردوگاه اشرف به طور کامل تخلیه نشود و در اختیار فرقه رجوی باقی بماند ولی در آخر بازنده نهایی این بازی گروهک منافقین خواهند بود.

با این حال در شرایطی که رجوی سالیان سال در برابر خروج از اردوگاه اشرف مقاومت کرده بود اما در نهایت انتقال بیشتر ساکنان اشرف به کمپ لیبرتی در ماه سپتامبر آغاز شد و با انتقال اعضایش به کمپ لیبرتی کنترل اوضاع از دست وی خارج شده است.

در این میان نیز مقامات سازمان ملل متحد از سال ۲۰۰۳ تاکنون تلاش کرده اند تا اعضای گروهک منافقین را در کشوری ثالث اسکان دهند.

گفتنی است، حزب بعث یکی از منفورترین گروههای عراقی است که اقدام به پشتیبانی از گروهک تروریستی منافقین کرد به طوری که روابط تنگاتنگ بین گروهک منافقین و حزب منحله بعث تا به امروز نیز ادامه یافته است. انجمن دفاع از قربانیان تروریسم

 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: رجوی حزب بعث، رجوی صدام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی