نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1392
من از ترکیه با فریب هواداران سازمان به عراق رفتم ، یعنی آنان قول اعزام به خارج را به ما دادند ، اما همین که به عراق رسیدیم به ما گفتند صحبت هایی که گفته شد در ترکیه را فراموش کنید و بیایید همه چیز را در همین جا بسازید زیرا از خارج رفتن خبری نیست.

قاچاق انسان
سراب كاریابی

آقای بهروز موسوی "مناسبات درونی فرقه رجوی "

من از ترکیه با فریب هواداران سازمان به عراق رفتم ، یعنی آنان قول اعزام به خارج را به ما دادند ، اما همین که به عراق رسیدیم به ما گفتند صحبت هایی که گفته شد در ترکیه را فراموش کنید و بیایید همه چیز را در همین جا بسازید زیرا از خارج رفتن خبری نیست .

بالاخره ما را وارد ارتش کردند و نوارهای مختلفی را از برنامه ها و افکار سازمان برای ما نشان دادند ، منافقین حتی اجازه نمی دادند تا ما با خانواده هایمان در ایران تماس بگیریم.

برادر من در ایران دچار سکته شده بود و برای همین ارتباط من با خانواده ام به سختی میسر شد ، اما آنها اجازه ندادند تا با مادرم صحبت کنم و تلفن را قطع کردند من نتوانستم خبری از حال برادرم بگیرم و من همیشه به آنها اعتراض می کردم .

پس از مدتی من را از قرارگاه اشرف به قرارگاه انزلی منتقل کردند و در آنجا تا زمانی که وضعیت من روشن شد یک ماه و نیم طول کشید که در این مدت مرا در اتاقی کوچک بدون امکانات زندانی کرده و مورد تهدید و شکنجه قرار دادند .

این مسئله همین طور ادامه داشت تا این که جنگ آمریکا علیه عراق به وقوع پیوست و مسئله پراکندگی ایجاد شد و از آنجایی که نیازمند نیرو بودند با رنگ عوض کردن و فریب دادن من سعی کردند تا دل مرا به دست آوردند تا هر چه سریع تر به ارتش برگردم .

مریم رجوی در یکی از نشست های اخیر گفت هر کس که می خواهد برود ، مانعی نیست و ما پشت سر او دعای خیر خواهیم کرد ، اما برای بازگشت و جدا شدن از سازمان اقدام به هر عملی از قبیل شکنجه ، آزار و اذیت ، وعده و وعید می کردند و سعی داشتند به هیچ وجه ممکن حتی یک نفر از آنها جدا نشود .

و پس از آن که فردی هم جدا می شد او را مزدور خوانده و پشت سرش علیه او داستان سرایی می کردند تا مبادا بقیه افراد هم تصمیم بر جدا شدن بگیرند و به او فحش و ناسزا می گفتند .

رجوی باید بداند صدام که دیکتاتور قرن بود و خونخوارترین افراد ، بالاخره عدل خداوند او را سرنگون کرد و به بدترین شرایط و خفت بارترین وضع ممکن دچار شد ، حال تو مسعود ! که انگشت کوچک صدام هم نمی شود و با دو سه هزار نیروی فریب خورده کاری به پیش نخواهی برد .

نیروهای باقیمانده سازمان در اولین فرصت ممکن به ایران باز خواهند گشت و رجوی را مورد لعن و نفرین قرار خواهند داد ، مگر تعداد اندکی از رؤسا و سردمداران تشکیلات که دیگر جایی برای خود در ایران نمی بینند و لذا مجبورند تا در همان وضع اسفناک زندگی کنند .

این تعداد افراد که جایی برای خودشان در ایران نمی بینند و شکست را حس کرده اند ، نمی خواهند تا نیروهای خود را از دست بدهند ، بنابراین به هر راه و روشی که می تواند دامن می زنند ، مثلاً به برخی از اعضا در هنگام خواب آمپول زده و قرص می دادند و حتی اجازه تماس تلفنی اعضا با خانواده هایشان را نمی دادند .

وقتی مریم دستگیر شد آنان به زور اعضای رده پایین سازمان را مجبور به خودسوزی می کردند ، تا اعتراض خودشان را به این مسئله نشان دهند ، ندا حسنی کسی بود که بر اثر فشارهای فراوان در فرانسه بر روی او بنزین ریخته و آتش زدند .

و جالب اینجاست که حتی یک نفر در داخل سازمان و قرارگاه اشرف با وجود تمام اجبارها و تهدیدات حاضر نشد که در اعتراض به دستگیری مریم رجوی دست به خودسوزی بزند .

و جالب تر آن که دست به دعا برداشته و خدا را شکر می کردند ، چرا که اینان از نزدیک با مناسبات آشنا بوده و از نیات شوم و اعمال وقیحانه منافقین با خبر شده بودند .

نکته دیگر آن که حتی افراد رده بالا هم از کارهای آنان متنفر شده و اعلام بریدگی کرده اند ، سعید جمالی یکی از قدیمی ترین اعضا است که با سابقه 28 ساله خود از سازمان جدا شده و در کمپ آمریکایی ها قرار دارد ، او به صراحت اعلام می کند که فریب مسعود رجوی را خورده و خط او را قبول ندارد و سرانجام همین افراد باعث سرنگونی سازمان خواهند شد .

...............
23 خرداد 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: بهروز موسوی، فرقه رجوی، جداشده، سراب كاریابی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی