نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1392
امیر عزیز، می دانم که رجوی ها تو را با بهانه ی دیدار مادر (سرکار خانم  اکرم حبیب خانی) به عراق فرستادند و با وجود اینکه تنها ۱۵ سال سن داشتی مجبور ساختند لباس نظامی بپوشی و سلاح به دست بگیری. سلاحی که اندازه ی آن فقط چند سانتیمتر از قد تو در آن زمان کوتاه تر بود! همزمان با ارسال تو به عراق، مجاهدین خلقِ رجوی، دهها تن از نوجوانانی که بستگانی در اشرف داشتند را هم ...

امیر یغمایی

آقای امیر یغمایی، جوان برنا


با درود فراوان به تو، مایلم این چند خط را بخوانی و بعنوان یک انسان بالغ و با تجربه تصمیم بگیری که چه باید کرد.

امیر عزیز، می دانم که رجوی ها تو را با بهانه ی دیدار مادر ( سرکار خانم اکرم حبیب خانی ) به عراق فرستادند و با وجود اینکه تنها ۱۵ سال سن داشتی مجبور ساختند لباس نظامی بپوشی و سلاح به دست بگیری. سلاحی که اندازه ی آن فقط چند سانتیمتر از قد تو در آن زمان کوتاه تر بود!

همزمان با ارسال تو به عراق، مجاهدین خلقِ رجوی، دهها تن از نوجوانانی که بستگانی در اشرف داشتند را هم به عراق فرستادند. شرح چگونگی و چرایی آن از حوصله ی این بحث خارج است.

امیر یغمایی

اما می دانی که از این نوجوانان و کودکان، برخی قربانی شده و بکام مرگ فرستاده شدند. کودک سربازانی چون:

آلان محمدی

ندا حسنی

آسیه رخشانی

موسی اکبری نسب

صبا هفت برادران

و…

امیر یغمایی

از سوی دیگر مطلع هستم که در روزهای اخیر مجاهدین بازی کثیفی به راه انداختند که به تو و پدرت القا کنند که مادرت فوت کرده است. مطمئنم که مادر شما مثل سایر اسرای رجوی از این سناریوی کثیف اطلاعی نداشته است. مجاهدین قصد داشتند از این طریق فعالیت ها، تحقیقات و روشنگری هایی که در ماه های اخیر صورت گرفته را بی اساس جلوه دهند.


امیر عزیز

تو آزادمنشانه تصمیم گرفتی که با گروه فریبکارِ مجاهدین نمانی و سختی های بیشماری همچون رفتن به کمپ تیپف را به جان خریدی. این تصمیم تو نشانگر شجاعت و آزادمنشی تو است و همین شجاعت می تواند منشا شجاعت های بیشمارتری در آینده باشد.

امیر عزیز، آیا وقت آن نرسیده است که سخن بگویی و شرح چگونگی اعزام به عراق و چگونگی خروجت از مجاهدین را با مردم و رسانه ها در میان بگذاری ؟

امیر عزیز، مطمئنا این حرکت تو کمک شایانی هم خواهد بود به اسرای رجوی و کسانی که در سن و سال تو به اشرف برده شدند. کسانی که سختی ها و درد های بیشماری را متحمل شدند.

امیر یغمایی، منتظر شنیدن حرفهایت هستم.

مجاهدین مونیتور، سیزدهم ژوئن ۲۰۱۳
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: فرقه رجوی، جداشده، کودکان سرباز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی