نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بنابر گزارشات مطبوعاتی، در پی حمله خمپاره ای به کمپ که در نزدیکی بغداد قرار دارد، دو نفر کشته و ده ها نفر زخمی شده اند. نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق آقای مارتین کوبلر و نماینده کمیساریای پناهندگی سازمان ملل در این کشور کلر بورژواز گفتند که “آنها نگران تراژدی ای هستند که امروز بوقوع پیوسته و این در حالی است که ...

سازمان ملل

در پی حمله خمپاره ای به کمپ لیبرتی بغداد ،
دو نفر کشته و ده ها نفر زخمی شده اند


مقامات سازمان ملل متحد حمله به کمپ ایرانیان تبعیدی در عراق (لیبرتی) را بشدت محکوم کردند


مرکز خبری سازمان ملل متحد، پانزده ژوئن ۲۰۱۳

ترجمه ایران اینترلینک

امروز دو تن از مقامات سازمان ملل متحد حمله به کمپ لیبرتی را بشدت محکوم کردند. کمپ لیبرتی کمپ ایرانیان تبعیدی در عراق است . این دو مقام از دولت عراق خواستند تا حفاظت و کمک بیشتری به ساکنین این کمپ بکند.

بنابر گزارشات مطبوعاتی، در پی حمله خمپاره ای به کمپ که در نزدیکی بغداد قرار دارد، دو نفر کشته و ده ها نفر زخمی شده اند.

نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق آقای مارتین کوبلر و نماینده کمیساریای پناهندگی سازمان ملل در این کشور کلر بورژواز گفتند که “آنها نگران تراژدی ای هستند که امروز بوقوع پیوسته و این در حالی است که آنها بارها از دولت عراق خواسته اند تا حفاظت بیشتری برای کمپ لیبرتی و ساکنین آن تدبیر کند و این شامل دیوارهای تی شکل بتونی نیز می گردد”.

بیش از سه هزار تن که بسیاری از آنها اعضای گروهی بنام مجاهدین خلق ایران هستند در این کمپ زندگی می کنند. این کمپ کمپ ترانزیت موقت بنام “حریه” است که آنها در آن توسط کمیساریای عالی پناهندگی مورد بررسی قرار می گیرند تا وضعیت پناهندگی آنها معلوم شود.

ساکنین کمپ قبلا در کمپ اشرف در شرق عراق سکونت داشتند ولی در راستای توافقنامه دسامبر ۲۰۱۱ که بین دولت عراق و سازمان ملل متحد منعقد گردید به لیبرتی منتقل شدند.

وی (مارتین کوبلر) از مقامات عراق خواست تا برای کمک به مجروحان این واقعه از تمام امکانات ممکن استفاده کنند.

آقای کوبلر گفت “حمله امروز به کمپ لیبرتی که دومین حمله تروریستی به این کمپ است هشداری است به کشورهای ثالث که هر چه زودتر قدم پیش بگذارند و ساکنین کمپ لیبرتی را در خارج از عراق ساکن کنند”. وی افزود که ” کشورهای ثالث باید قدم پیش گذاشته و دربهای خود را برای این انتقال باز کنند”.

2013/06/15

26 خرداد 92
..................................

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوید رهایی روی موبایل

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  عملیات تروریستی،  سازمان ملل، 
برچسب ها: سازمان ملل، حمله به لیبرتی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی