نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 30 خرداد 1392
رجوی به رسم تمام دیکتاتورها و فاشیستهای رسیده به آخر خط به همه و به ویژه به نزدیک ترین افراد به خود بدبین شده است و چنان جو بی اعتمادی را برنامناسبات غیرانسانی مجاهدین حاکم ساخته است که پذیرش چنین اتهاماتی از سوی اعضا سهل تر و بازتکرار آن روان تر از گذشته شده است.

زوزه گرگ

کابوس مرگ رجوی را روان پریش کرده است

ایران دیدبان

در پیشینه این بحث باید به نقد بهار ایرانی بر آنچه "اطلاعیه جلسه میاندوره ای شورای ملی مقاومت" نام گرفته و در واقع موضع گیری گروه تروریستی مجاهدین راجع به استعفای آقایان قصیم و روحانی است، اشاره کرد که وی مستند به یکی از بندهای آن اطلاعیه، که استعفای این دوتن را مرحله جدیدی توصیف می کند که حاکی از چنگ انداختن جمهوری اسلامی به درون شورا است، نتیجه گرفته که چنین ادعایی از سوی مجاهدین به منزله نفوذ جمهوری اسلامی به قلب تشکیلات مجاهدین وشکار باسابقه ترین اعضای این گروه می باشد.

و نیز به مقاله" داستان بریدگی از حرکت و فاصله گرفتن ملکول ها و یک تجربه علمی" که در آن به اعضا و هواداران مجاهدین برای مصون ماندن از نفوذ و تحت تأثیرقرار گرفتن راه کار علمی(!!!) داده شده است، بایستی اشاره کرد که در آن، متأثر از استعفای این دونفر با تصریحی بیشتر آمده است:«...این مثالها را که شاید شما هم شنیده اید به این نیت زدم تا به کارکرد شیوه های علمی برای نفوذ واقف شوید فرق نمی کند هوادارساده باشید یا رزمنده یک مقاومت. کافی است اصول و قاعده ای برای آنچه که می شنوید، می بینید و یا در اختیار دیگران قرار میدهید نداشته باشید. خوشبختانه سازمان پیشتاز ما به این مسئله اشراف دارد.»

در این مقاله تلاش شده است تا با زبان و بیانی وارونه این دو تن مشکوک و جزیی از برنامه جمهوری اسلامی معرفی شوند :« بعد از قیام 88 رژیم این طرح را در مورد کنشگران سیاسی مستقل راحت پیاده کرد تا جائی که هنوز هم تردید باقی است که آیا بعضی از آنها که چهره های محبوبی نیز هستند آیا روابط پنهان با رژیم دارند یا نه. در چنین شرایطی فاصله گرفتن دو عضو شورا آن هم به آن شکل، قبل از اینکه به جنبش ضرر برساند خود این یاران به دام افتاده در دیاپازون رژیم را در معرض خطر قرار می دهد. ایجاد تشکیک در مورد این آقایان که بلافاصله در دستور قرار گرفت (اقدام آقایان یغمائی و ناظر که گفت با آنها دائما تماس داشته) آیا باعث بی اعتباری آنان نمی شود.»
و به این ترتیب با ذکر این نکته که "خوشبختانه سازمان به شیوه های علمی نفوذ اشراف دارد"، راه را برای پذیرش ادعای آن اطلاعیه کذایی هموار کرده و " تماس" این دوتن را برجسته می کند، تا شکار شدن آنان و به طریق اولی نفوذ به درون شورا را توجیه کند.
اتهام نفوذی و شکار شدن به منتقدان، حتی پس از اعلام حرمت جدایی و مباح بودن خون کسانی که جداشوند، مطرح می شود تا همان ذره اذعان به داشتن سوابق همکاری جداشدگان نیز دیگر در میان نباشد و از این پس هرکس و در هر رده ای جداشد را نفوذی بخوانند. اگرچه که پیش از این نیز برای ساکت کردن اعضای جداشده بارها و بارها این اتهام را به کار برده اند، اما این بار همانگونه که در اطلاعیه جلسه میاندوره ای آمده است، " مرحله ای جدید " می باشد که منشاء و ضرورت آن را می توان در وضعیت روحی و روانی رجوی جستجو کرد.

واقعیت این است که
رجوی به رسم تمام دیکتاتورها و فاشیستهای رسیده به آخر خط به همه و به ویژه به نزدیک ترین افراد به خود بدبین شده است و چنان جو بی اعتمادی را برنامناسبات غیرانسانی مجاهدین حاکم ساخته است که پذیرش چنین اتهاماتی از سوی اعضا سهل تر و بازتکرار آن روان تر از گذشته شده است.

ارتباط دادن استعفای این دوتن با تلاش برای پیداکردن مخفیگاه رجوی، اختفای 11 ساله وی و حاضرنشدن وی در جمع مجاهدین و به ویژه قرار داشتن محافظان شخصی اش در کنار مریم رجوی که نشانه ای مهم از بی اعتمادی وی حتی به محافظان 20 ساله اش می باشد و حاکی از قرارداشتن وی تحت حفاظت نیروهای غیرتشکیلاتی است، حاکی از روحیه بدبینی مطلق رجوی و بی اعتمادی به همه اطرافیانش است.

در چنین وضعیتی هیچکس، هیچ مصونیت و اعتباری ندارد و فقط به صرف همکاری و همراهی با خواستهای وی معتبر شناخته می شود، ضمن آن که دایره اعتماد و ارتباط حلقه نزدیک به رجوی - به واسطه روان پریشی رجوی - به سایر مرتبطین با مجاهدین چه در عراق و چه در اروپا، به شدت تنگ تر شده و بعد از این همواره علامت سوال نفوذی بودن روی سر تمام آنها قرار خواهد داشت.
......................
30 خرداد 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  شورای تروریستی N C R،  نگاه، 
برچسب ها: نفوذ در شورا، شورای تروریستی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی