نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... پس از شکست دومین بار سازمان مجاهدین در دادگاه پاریس ( دادگاه ایوبونه ) که برای دومین بار محکوم شدند. پس از برگزاری کنفرانس افشاگرانه وکیل برجسته فرانسوی حول پرونده دادگاه پاریس . پس از برگزاری جلسه بزرگ و موفقیت آمیز اعضاء جدا شده، پس از مصاحبه های تعدادی از اعضاء جدا شده با رسانه ها و مقالات افشاگرانه ای که بعضی از دوستان نوشتند، پس از فرار تعدادی از دوستان از زندان اشرف در عراق که در رسانه ها جدائی خود را اعلام کردند. از آنجائی که اقدامات اخیربیش از پیش ماهیت فرقه رجوی را در مجامع بین المللی افشاء کرد ، سازمان مجاهدین شدیدا به عکس العمل افتاد . از عکس العمل آنها می توان تشخیص داد که این اقدامات به هدف خورده است و دوباره به یاوه گوئی افتادند ...

 

                               

 

پس از شکست دومین بار سازمان مجاهدین در دادگاه پاریس ( دادگاه ایوبونه ) که برای دومین بار محکوم شدند. پس از برگزاری کنفرانس افشاگرانه وکیل برجسته فرانسوی حول پرونده دادگاه پاریس . پس از برگزاری جلسه بزرگ و موفقیت آمیز اعضاء جدا شده، پس از مصاحبه های تعدادی از اعضاء جدا شده با رسانه ها و مقالات افشاگرانه ای که بعضی از دوستان نوشتند، پس از فرار تعدادی از دوستان از زندان اشرف در عراق که در رسانه ها جدائی خود را اعلام کردند.

 

از آنجائی که اقدامات اخیربیش از پیش ماهیت فرقه رجوی را در مجامع بین المللی افشاء کرد ، سازمان مجاهدین شدیدا به عکس العمل افتاد . از عکس العمل آنها می توان تشخیص داد که این اقدامات به هدف خورده است و دوباره به یاوه گوئی افتادند . از آنجائی که نتوانستند خط خود را پیش ببرند،برعلیه اعضاءجداشده مجدداً با عوامل خود شروع به لجن پراکنی کردند.همان نوشتاری را دارند نشخوار می کنند که 9 سال است، در هرکوی و برزنی ، از زبان مواجب بگیر، تا بلندگوهای رسمی خود برزبان می آورند. این حرکات به خاطر شکست های آنها بود این ماهیت واقعی فرقه است و هرکس از ماهیت واقعی آنها حرف بزند آماج حملات کینه توزانه آنها قرا می گیرد.

 

پس از این شکست ها بود که مجدداً من و آقای بهزادعلیشاهی و تعدادی دیگر از دوستان مورد بغض و کینه سازمان مجاهدین قرار گرفتیم ، آنچه که در چنته داشتند و از 9 سال پیش بر علیه اعضاء جداشده نشخوار می کردند دوباره در رسانه های خودشان انعکاس دادند . که این بار چماقدار معروف آنها علی اکبر آرمیده از سایت پاسارگارد سیتی که وی تنطیم می کند و با نام ها ی مختلف در سایت اجتماعی بالاترین انتشار داده بود، که با هوشیاری مسولین آن سایت مسدود شد.

 

اینها مقدمه ای است برای این که پس از فروپاشی چند ماه آینده که از عراق آنها بیرون رانده می شوند، فرمانی که رجوی در سال1374 مبنی بر حذف فیریکی اعضاء جدا شده مخالفین و معاندین این فرقه داده بود را اجرا کنند.

 

در این رابطه به دولت های اروپائی هشدار می دهیم ، نسبت به عمل کرد سازمان مجاهدین به خصوص بر علیه اعضاء جدا شده ازاین سازمان هوشیار باشند . هر اتفاقی که برای این افراد بیفتد دولت های مذکور مسئول آن هستند.

 

وبلاگ عیاران، پاریس، چهارم ژوئیه 2011

 
برچسب ها: هشدار، تهدید،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی