نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

حزب الله عراق به ریاست «واثق البطاط» با تعیین ضرب الاجل ۱۰ روزه به گروه تروریستی مجاهدین برای ترک خاک این کشور، تهدید کرده که در غیر این صورت ضربات سختی به آنان وارد خواهد آورد. حزب الله عراق همچنین مسئولیت حملاتی را که شنبه گذشته صورت گرفته و در جریان آن دو تن از اعضای این گروه تروریستی کشته شده‌اند برعهده گرفته و از دست داشتن این گروه در انفجارهای اخیر در برخی شهرهای عراق خبر داد.

حزب‌الله عراق
ضرب‌الاجل حزب‌الله عراق برای خروج مجاهدین از عراق

ضرب‌الاجل حزب‌الله عراق برای خروج مجاهدین از عراق


حزب الله عراق به گروه تروریستی مجاهدین ۱۰ روز مهلت داده است که خاک این کشور را ترک کند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در عراق، حزب الله عراق به ریاست «واثق البطاط» با تعیین ضرب الاجل ۱۰ روزه به گروه تروریستی مجاهدین برای ترک خاک این کشور، تهدید کرده که در غیر این صورت ضربات سختی به آنان وارد خواهد آورد.

حزب الله عراق همچنین مسئولیت حملاتی را که شنبه گذشته صورت گرفته و در جریان آن دو تن از اعضای این گروه تروریستی کشته شده‌اند برعهده گرفته و از دست داشتن این گروه در انفجارهای اخیر در برخی شهرهای عراق خبر داد.

«واثق البطاط» دبیرکل حزب الله عراق در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: مجاهدین با بازی‌هایی که القاعده و بعثی‌ها در عراق به راه انداخته‌اند در ارتباط است تا جایی که به تروریست‌ها پناه داده و به این ترتیب نقشه‌های توطئه آمیز را علیه دولت عراق طراحی می‌کند.

وی تاکید کرد: اسناد و مدارکی مبنی بر دست داشتن گروه تروریستی در انفجارهای اخیر در شهرهای مختلف عراق در دست است و اداره امنیت ملی نیز مدارکی در اختیار دارد که ثابت می کند که این گروه در انفجارهای مزبور دست داشته است به اضافه اینکه از ارتباط این گروه با القاعده و بعثی ها با خبر بوده و مدارکی نیز در این زمینه در اختیار دارد.

البطاط گفت: این گروه، مزدور صدام بوده و امروز به طور مستقیم به مزدوران اسرائیل تبدیل شده‌اند.

وی تصریح کرد: جوانان ارتش المختار پیش از این یکصد و 20 راکت را برای شلیک به پادگان لیبرتی که متعلق به مجاهدین بوده و در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد قرار دارد، آماده کردند اما فقط 18راکت مورد استفاده قرار گرفت که از این تعداد سه راکت به دیوار پادگان مزبور اصابت کرد.

البطاط تصریح کرد: حمله به لیبرتی در چارچوب اجرای تهدیدهای قبلی مبنی بر بمباران به این محل صورت گرفت.

 
منبع:  خبرگزاری فارس

شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  لیبرت نیوز،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  اطلاعیه،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: واثق البطاط، حزب الله عراق، ضرب الاجل ده روزه، ف قه رجوی، اخراج از عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی